- 150 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Бензин, 1.5 л.
- Автомат
Усі питання у ЛС
Усі питання у ЛС
Продам машини Honda Civic, старенька 1982 року, мотор після ремонту, не гнила, вигляд має, була поварена і пофарбована, робилася для себе, щось з АКПП. И нужно настроить карбюратор 09******04,
Honda Civic AVTOMAT 1.3 гібрид/газ 2009 рік. На повному ходу. Коробка працює плавно,ривків пинків не має. Працює добре що на газу що на бензині. Батарея в хорошому стані. Два косметичних підкраса,все решта в рідній фарбі. Авто в збереженому стані. Хороша комплектація: передні задні склопідйомники, електро складання дзеркал,підігріви сидінь,підігріви дзеркал, двостороння сигналізація, круїз контроль, клімат контроль, камера заднього виду, парктроніки, двохдінова магнітола, мультируль, газ 4-те покоління і т.д. Два ключа. З документами порядок. Детальніше за телефоном.
Продається сімейний автомобіль, в чудовій комплектації. В Україні обслуговувалась виключно на офіційному сервісі "Арія моторс", авто в ідеальному технічному стані, всі розхідники замінено на останньому плановому технічному огляді 98 тис.
продаю Honda Civic, 1990 року газу/бензину, за більш детальною інформацією телефонуйте за номером телефону.
Машина в особистій власності 3 роки. Фізично знаходиться у Варшаві. У липні буде доступна для перегляду в Києві. Готова до перевірок на СТО.
Продам власний авто, доглянутий, обслужений в ідеальному стані на свій вік та пробіг, фарбоване заднє ліве крило. Бережна експлуатація. Скло рідне. По технічній частині та салону все відмінно. Динамічний 140 л с та економний по паливу 7-8 л. Є сервісна книжка з автосалону, куплений в 2013 році пробіг рідний, зимова резина другий комплект, масло кожні 8 тис, миється на гарній мийці, обслуговується на правильному СТО
Дуже яскрава динамічна та надійна Honda, по машині делать ничего не нужно , більше ніяких нарікань немає, готова до будь-яких перевірок на СТО. Є gps трекер, антикрадій, музика в машині відмінна, відсічка на вихлопі з кнопки. Машина збирає погляди та варта уваги. Адекватний торг біля капота.
Продаю свій автомобіль. Оригінальний пробіг. Два комплекта гуми. Влітку 2025 року була замінена батарея на оригінальну.
Смужки легко зняти. Звʼязок через вайбер По комплектації - топ Підігрів сидінь передніх Круїз контроль Люк Спорт режим Мультикермо з лепестками перемикання передач Велюровий салон Машину люблю та шкода продавати. Проте припадає пилом в гаражі, шкода. Володію авто з вересня 2021 року. За роки володіння любив, як дитину. Масло замінене на 175 000. Одразу перетягнув кермо в нову шкіру. Замінив килимки Стояв ксенон, який лопнув та пошкодив фари з середини. Тому поставив лед лампи та замінив скло фар. Замінив всі лампочки на біле світло (в салоні також). Після поїздки по нашим дорогам замінив задні пружини на оригінал від Honda Si. Старим власником були встановлені проставки, хотів зняти, але не добралися руки. Перебирав стартер, бо робив страшні звуки, замінив шрус. Замінював правий покажчик повороту в дзеркалі на оригінал. Замінив один водійський плафон в салоні, тріснуло кріплення. Машина без корозії, арки та пороги рідні. Ніша запаски суха (з оригінальною запаскою та домкратом). Зараз найцікавіше, розповім про нюанси. З самого початку підстукувала рейка (їх болячка). Вирішується проблема тільки реставрацією, або заміною. Вирішив їздити, поки зовсім не прийде їй «смерть». Проте за всі роки навіть стук голоснішим не став. Є незрозумілий слід на капоті, наче топором, таку і купував. На парковці двічі концнули зад авто (дякую нашим водіям). Тому була заміна заднього бампера на оригінал з фарбуванням, фарбована біля номера локально кришка багажника, фарбоване крило ліве біля ліхтаря. Замінив задній лівий ліхтар на крилі на оригінал. На кришці багажника коцнутий край ліхтаря (видно на фото). Не горить лампочка на кнопці аварійка (часта проблема, щоб замінити треба розібрати всю торпеду). Диски наче хтось навмисно псував викруткою, хотів замінити їх. В одній задній покришці стоїть камера. Колись на проколі проїхав 5 км. Взагалі літні покришки краще викинути. Віддаю 4 нові зимові Barum Polaris 5. Проїхали до 1000 км.
Кондиціонер, круиз контроль, датчик світла и тиску колес, камера заднього виду, диски R15 (високопрофільна резина), зимова гума. АБС, EBD, ESP.газовая хонда автомат расход 700 грн на 250 км (дуже економічний автомобіль))
надійне авто з малою витратою палива -5 літр. місто .максимальна комплектація : камера заднього виду, рух по полосах, клімат, диски, адаптивний круїз,ходові вогні,лед туманкі,hands free,та інше.повностью обслужена ( замінені свічки, та інше), зимня гума.
Повна комплектація люк По машині треба зайнятися ЛКП. було покрашено передній бампер нові крила нові фари Задній бампер потрибно покрасити Так машина їздить кожен день. Проїжджала і 1000 км за раз жодного разу не підводила. Стоїть прямотік. Зроблено чистку форсунок. То Мотор працює рівно. 1.5 9-10 літрів витрати дивлячись як їздити. Газ 4-го покоління
Продам honda civic x coup 2016 рік в середній комплектації з найнадійнішим мотором від honda звичайний відмосферник 2.0 на якому встановлено ГБО 4 покоління, вартість якого 500 доларів. По комплектації відрізняється від базової: без ключове відчинення дверей, кнопка старт стоп, електроручник, автозапуск на відстань, люк, рідні диски легкосплавні. . З допів що встановлено: дорогі фірмові лед лінзи встановлені вартістю з роботою 500 доларів.
Авто у гарному технічному та візуальному стані. Бережне ставлення до авто власниками були ми в наші родичі . Їздить без усяких нарікань, заправив і поїхав . Пороги без ржавчин та корозій!Резина 80% .Ходова зроблена нові тормозні диски та колодки. Масло двигун не бере ! Від заміни до заміни !Клімат контроль працює.Стоїть новий акумулятор (є чек та гарантія) . Машина повністю на ходу ! Стоїть ГБО 4 покоління. За більш детальною інформацією звертайтеся по телефону Елена
Автівку привезли з Америки для дружини. Пошкодження були по боковій частині, все робилося як для себе, ніяких рихтованих деталей - все під заміну. Автівка повністю доглянута, нарікань не виникає. 1,8 мотор, комплектація EX, тобто є все крім шкіряних сидінь для модельного ряду того року, чистий 2014 рік. З допів було зроблено тонування якісно. плівкою (600долл), комплект нової гуми (зима), літня гума теж у комплекті, змінено штатну магнітолу (500 долл), працює бездротовий карплей, замінено всі динаміка у автівці (1000 долл) - музика греє чітко і якісно. Загалом дружина за рік проїхал 6тис. км., вся автівка обслуговувана вчано, грошей не шкодували на неї, зроблений антихром на дверях, якісну хімчістку салону. Прохоння майданчики не турбувати, самі продамо.
Авто в дуже гарному стані.Батарея нова.Авто обслужена:масло,всі фільтра,свічки,ходова частина,зроблено розвал сходження.Всі вікна оригінальні.Автомат переключаж плавно та без ривків,масло в АКП світле та по рівню Макс.Два комплекта титанок,два ключа,коврики зима літо.Максимальна комплектація.
Продам свою машину 1,5 автомат d15b2 інжектор Поварена , пофарбована , мотор відкапіталений , ходова частково перебрана Електролюк , ел.дзеркала , круїз , ел.склопідйомники все працює Є свап кондиціонера також потрібно встановити Зараз перезута на штампи з новою зимовою гумою , на літо віддаю 16 колеса ті що на фото
Honda Civic 4D 2008, 1.8 газ/бензин. Авто в хорошому технічному стані, щодня на ходу. Гарна комплектація: люк, мультикермо, підрульові пелюстки, підігрів сидінь, електроскладання дзеркал, круїз контроль, два ключи. Нещодавно відреставрована рульова рейка, замінені задні амортизатори, опори передніх стійок, задні сайлентблоки, встановлені нові іридієві свічки та котушки запалювання. Нова зимова гума. Свіжа страховка. По кузову є сколи та сліди експлуатації, відповідно до віку автомобіля. Продаж з переоформленням. Торг біля авто. Більш детально по телефону.
