- 181 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Американка 4D LX автоматична коробка передач, 143 с. Сигналізація, іммобілайзер, газова установка з сервісною книжкою, 2010 рік випуску в експлуатації з 2012 року. 8 подушок безпеки. По кузову є подряпини. Диски литі. Обробка антикор при купівлі. задні диски барабанні. Амортизатори, сайлентблоки, фільтри все замінено на нове 20000 км.тому .Шаровий підшипник недавно на новий, ступиці нові задні.Також передні диски тормозні і колодки нові. Обидві опорні подушки двигуна змінено на нові. Форсунки газові нові. Всі питання по телефону, звоніть. Все обслуговувалось вчасно, є сервісні чеки. торг відсутній. Пороги цілі, нові підкрилки, антикор.
Продаю авто Honda Civic 4d. Авто знаходиться у люблячих руках, тому обслуговується вчасно . За додатковою інформацією звертайтеся за номером .
гарпий стан.2 ключа газа ніколи не було екологія на місці гарне світло клімат працює салон не подраний 13.06.26 замінив масло фільтра в двигуні та коробці
Автомобіль у дуже гарному технічному та візуальному стані. Машина використовувалася в сім’ї, за кермом їздили лише я та чоловік. Дбайлива експлуатація та своєчасне обслуговування. Двигун, коробка передач та ходова частина працюють без нарікань. Усі системи та електрика справні, кожна кнопка працює. Автомобіль не потребує вкладень для ремонту. Обслуговування проводилося вчасно, використовувалися якісні розхідники. Салон чистий та доглянутий. По кузову є декілька незначних рижиків, але це типова особливість для Honda Civic цих років, на експлуатацію не впливає. В цілому автомобіль виглядає дуже охайно та збережено. Готовий до перевірок на будь-якому СТО.
Продам особисте авто. Авто на повному ходу. -Авто в хорошому технічному стані. -Двигун працює рівно, без нарікань. -Ходова частина обслужена. -Салон чистий, не прокурений. -Економна витрата палива.
Автомобіль у дуже хорошому стані. з того, що було зроблено: замінено зчеплення, замінено сальники коленвала. так само замінили підшибники коробки оскільки почали гудіти. масло в коробці та двигуні так само замінено. Усі фільтри також свіжі. ходова у дуже хорошому стані. по колу стоять нові гальмівні диски із колодками. замінено 2000 тисяч кілометрів тому разом із гальмівною рідиною. гума є лише зимова. машина на ній і стоїть. як автолюбитель доглядав машину не шкодуючи коштів. На машині не їздять. Вона стоїть на парковці.
Автомобіль купувався з салону. Фактично один власник. Пробіг рідний, регламентне обслуговування проводилося своєчасно.
Власний автомобіль, у володінні з 2016 року. Встановлено дуже багато оригінальних допів. У салоні ніколи не палили. Усі ТО та інші обслуговування завжди вчасно, ніяка поломка не доводилася до критичного стану. Гбо немає і не було. Підфарбовування звичайно були, зважайте на вік і на особливості цього кузова. Але усе робилося під себе і своєчасно. Машина оброблена антикором. Два комплекти коліс.
Надійне авто , гбо 4 покоління вписане в тех паспорт , відрегульовані клапана 10 тис назад, замінено частково масло в акпп 7 тис назад, 20 тис назад замінено свічки на денсо іридій. Гбо обслужене. Взимку замінено акб. Минулим літом замінено радіатор кондиціонера , клімат працює. Масло в двигуні замінено. машина кожного дня в експлуатації та жодного разу не підводила.Не витрачайте свій і мій час ціни в 3000$ 4000$ і навіть 5000$ не буде.
Площадкам прохання не турбувати. Обмін не цікавий. З безглуздими пропозиціями теж прохання не турбувати. Продаю своє авто в гарному стані. Повністю справний, сів і поїхав. Надійне і комфортне авто. Привезена зі штатів для себе з незначними пошкодженнями (маються фото з аукціона). Все працює. Два комплекти дисків. Два ключі. Якісні діоди на ближньому та дальньому світлі. Газ не ставив. Витрата палива Місто: 8,6л на 100 км. Траса: 5,6 л на 100 км. Чудовий та економний автомобіль. Не пожалкуєте. Подробиці за телефоном.
машинка має незначні нюанси невпливаючі на технічний стан
Автомобіль з Америки битий. І в Америці був битий і тут в Україні. З основного крила задні биті, крило переднє ліве. Шпаклювалося фарбувалося на СТО Авторiтет на осипці. Автомобіль знаходиться на космосі, на роботу їжджу на українську або жаботинську. Горить помилка по шлейфу. Через 5 тис ТО. Грошей на автомобіль ніколи не шкодував, все ремонтувалося вчасно. Також є зимова гума нова купувалася цього року, і літня в минулому або в позаминулому році. Зимова гума з дисками. Дзвоніть запитуйте, на все відповім чесно! Що саме з машиною було, коли вона була у мене у власності. Також зараз стукає передня підвіска, стійки стабілізаторів це їхня хвороба 10.06 буду їх змінювати. Ставив газ сам у Саші на космосі, ставив лінзовану оптику.
Продам своє власне авто, в користуванні майже 3 роки, за цей час подарувало масу яскравих емоцій в керуванні. Дуже легка в керуваннi. Потужний двигун, швидко розганяється. Є нюанси по кузову. Технічно авто повністю справне, мотор, кпп і ходова працює на відмінно. Автомобіль обслуговували кожних 8-9тис. Км. В комплекті віддаю новi чохли на авто (не розпакованi).
Авто в хорошому стані Надійний класичний автомат(не робот) гаражне зберігання
Продам Honda civic 4D 2008 року випуску 1.8 бензин/газ. Двигун R18A2. Загалом машина хороша, за час мого володіння не підводила, все відмінно. Відносно економна і дуже комфортна у використанні. По комплектації: круїз-контроль, кондиціонер, електропакет, підігрів передніх сидінь, мультикермо, підлокітник, задні парктроніки, люк, клімат-контроль, гідропідсилювач керма, підсклянники та інше. Так само машина знешумлена, перешиті дверні карти в коло, тонування в коло, чохли на сидіннях, під чохлами велюр. Масло свіже, антифриз свіжий. Газ вписаний, повітряний фільтр свіжий оригінал (влітку робилося ТО). Машина на зимовій резині, так само в комплект йде свіжа літня резина — BFGoodrich Advantage (відкатала один сезон, по суті нова), домкрат, вогнегасник, аптечка. Щодо нюансів: подряпина на правому порозі — потрібно робити, приділити увагу бамперу. Адекватний торг доречний. Повне переоформлення. Якщо зацікавила пропозиція — ПИШІТЬ В ОСОБИСТІ ПОВІДОМЛЕННЯ, на дзвінки відповідаю менше.
