- 222 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Автомобіль в експлуатації з кінця 2011 року (перша реєстрація 22.12.2011) володію їм останні 8 років, вже як член сім'ї. Максимальна комплектація executive: панорамний дах з шторками, 2х зонний клімат контроль з окремим регулюванням температури на двері у пасажира, датчик світла та дощу, задній парктронік, шкіряні сидіння з підігрівом, bluetooth, заводський ксенон з омивачами фар, мудьтикермо з круізом і т.д. Передня решітка і спойлер від type r, сплітер на бампер від splttr_performance, комплект кованих дисків на літній гумі Continental Premium Contact 6 (вага диску - 7кг), також є зимовий комплект резини на кованих дисках (на останніх фото, обговорюється окремо), зроблена віброізоляція дверей, led лампи в протитуманні ліхтарі, 2х компонентна акустика Magnat + сабвуфер, ГБО 4 покоління, двостороння сигналізація. Автомобіль в доглянутому вигляді з повною історією обслуговування , всі рідні стекла, вся електроніка працює без нарікань, салон практично ідеальний, 1 рік назад кузов був відполірований і покритий керамікою, по технічному стану все гаразд, автоматична КПП (Не робот а справжній 5-ти ступеневий автомат) працює ідеально, двигун сухий, без підтікань, заміна мастила кожні 7500км, досі заливаю 0W40 (Хондалюби шарять в цій темі), розхід мастила від заміни до заміни на одному рівні, регулювання теплових зазорів клапанів відбувалась кожні 15тис.км разом з заміною на оригінальну прокладку клапанної кришки, під кришкою двигун має ідеально - чистий вигляд, без нагарів і дьогтю, гальма по колу майже нові, свіжо заправлений кондиціонер в березні. Із недоліків: потрібно перешити кермо (досі заводське), дві покришки на сезон, трохи чутно підшипник вентилятора салону, має косметичні недоліки по кузову. Можливий продаж з держномером. Торг виключно біля автомобіля!
