- 82 тис. км
- Калуш
- Бензин, 2 л.
- Варіатор
Вітаю друзі. Продаю легендарне авто Хонда сівік. Найвдаліше поєднання 1.8 двигуна і звичайного гідро трансформаторного автомата. Збірка японська, авто в дуже хорошому стані. Ржавчини або гнилі немає. Пороги якісно переварені, двигун обслужений, рейка вже теж проходила реставрацію. На даний момент не потребує жодних вкладень. Гарно збережений білий велюровий салон. Газу немає і не було. Торг до сліз, ваших або моїх, але біля авто)
Авто повністю обслужено пепед весною! см. фото. Машина варта уваги! Нова ціна, терміново, без торгу. Продаю свій автомобіль, не перекуп, рідний пробіг. машина повністю обслужена і не потребує вкладень. Два ключі. Вся історія з першого дня. Своєчасне обслуговування і діагностика завжи, все підтверджено документами, є всі історії ремонтів з 2009 року. Ніколи нічого сам не робив, все на спеціалізованому недешевому сервісі, від омивача до ремонту ходової.Гума, акуммулятор замінені в літку 24го. Батерея в нормі, електротяга працює, старт-стоп працює. Всі контрольні лампи світяться, будьте уважні помилки Chek, IMA , тушать механічно. Салон не затертий. За роки користування не можу нічого поганого пригадати, ломалася тільки ходова, запчастини коштують копійки. Встановлен дуже круте світло дальнього та ближньго, як рентген вночі. По кузову є незначні сколи від камушків, фарбувалося заднє ліве крило. Є документи до машини, включая різні каталоги та мануали. Весь комплект інструменту рідний та в наявності. Огляд по дзівнку, машина кожень день їздить, можливий торг при зустрічі. за 5000 не віддаю, тисячні знижки не роблю. Огляд тільки Кам'янське, на смотріни не виїзджаю. Дзвоніть питайте, все розповім.
Перший власник Машина на надійнішому моторі серед сівіков x - K20 Все обслужено, нічого не потрібно робити. Можно перевірити на СТО. Витрата пального по місту - 8-9л, по трасі 5-6л Дуже надійне авто, ні разу не підвело
продаю машину свою. Супер пробіг, машина на ходу, їде без проблем, помилок нема. Якщо є питання - по телефону поговоримо.
Продам Honda Civic 4D 2007 року. 1.8 газ/бензин., механічна коробка передач. технічно машина в ідеальному стані. всі вузли обслужені, масла, фільтра замінено по регламенту. два комплекти коліс зима/літо. можливий обмін з моєю доплатою.
Авто в доброму стані, повністю на ходу, не гнила. 10тис назад Було замінено цеп грм, диск зчеплення та щітки в електромоторах перемикання передач і вижимого блока. Що диск, що цеп в доброму стані, як виявилось, віддам з авто. Мотор масло не бере, їде добре. В авто є газ. Заміна масла була 5тис назад. Дуже добра керованість і зручний салон. Кондиціонер працює. Майже максимальна комплектація панорама-шкіра.
Ціна актуальна до кінця року
Honda Civic 2012 року Автомобіль у хорошому технічному стані, повністю справний та щодня експлуатується. Максимальна комплектація: клімат-контроль, круїз-контроль, мультируль, підігрів сидінь, повний електропакет, легкосплавні диски та інші опції для комфортного керування. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень. По кузову є сліди експлуатації та окремі косметичні недоліки, характерні для автомобіля такого віку. На технічний стан та комфорт експлуатації не впливають. Автомобіль продається у зв’язку з придбанням іншого авто. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Розумний торг біля автомобіля.
Продам Honda Civic. В гарному стані . Салон доглянутий та після хімчистки . Авто робилось і доглядалось для себе. Двигун після кап ремонту 80 тисяч . Батарея 2017 року. Економний автомобіль.. Звонити по номеру Наталя
Honda civic hybrid 2013 у відмінному стані, витрата палива радує, в обслуговуванні витрат мінімум. Хороша зимова гума стоїть. Замінив всі колодки. Замінив всі фільтри та масло в двигуні. Готував машину до зими. Купував собі в США в 2018 році з пробігом 44 милі. Пробіг 177000.
Рідкісний екземпляр у стані. Не битий, не фарбований, з рідним НАЙМЕНШИМ пробігом у продажу в Україні, з підтвердженою історією авто. Доопрацювання: зчеплення exedy stage 2, фільтр k&n у штатний корпус, розпірки ultra racing, армовані гальмівні шланги Goodride, армований шланг магістралі зчеплення OEM, повна траса Cat Back Invidia G200. Музика Pioneer з Hi-fi, та CarPlay, саб Kicx. Регулярна заміна масла, Idemitsu, у двигуні кожні 5 тисяч у двигуні, кожні 10 тисяч у коробці. Останнє Т.О: Комплект зчеплення Олія для МКПП Сальник колінвала Сальник привода коробки передач лівий Сальник привода коробки передач правий Пильовик вижимної вилки Втулка зчеплення Підшипник маточини лівий Пилознімачі шарової обе Відновлено складання дзеркал Заміна вентилятора пічки Готова до будь-яких перевірок. Клубна машина з історією та станом. Другої такої немає. Два комплекти коліс і ключів.
В Україні один власник, 275 тис пробіг по адометру але точний пробіг невідомий, вся екологія на місці., замінено тормозні колодки зад перед,задні тормозні диски, направляючі задніх супортів, салінблоки задньої балки, втулки стабілізатора передні, почищено бак, замінено паливний фільтр, датчик тиску паливної рейки. Лобове замінено 01.05.2026, косметика потребує уваги, днище повністю оброблено. Продажа неспішна тому пропозиції візьму даром тримайте при собі.
Дата першої реєстрації авто в Україні першим власником 21.01.2020 року. Друга реєстрація мною 20.11.2022 року. Пробіг на момент придбання авто зафіксовано на позначці 88 000 тис км На сьогоднішній день 140 000 тис км З моменту експлуатації авто мною було зроблено: - перешийка руля на шкіру - заміна комплекту колодок та дисків - новий акумулятор - заміна головного освітлення з гологенок на діоди - повна заміна передніх фар на нові - комлект ковриків EVA (салон, багажник) - заміна масла в коробці автомат - нова літня резина - сезоне ТО по заміні (фільтрів салону, двигуна, бензивого фільтра, масло в двигуні оригінал, газового обладнання та фільтрів). По недолікам лобове скло з тріщиною, рідне тому не міняв. До авто додатково віддам: - новий комплект літньої резини Двигун працює без нарікань, мастило не переїдає. Встановлено газове обладнання першим власником з моменту придбання та подальше його обслуговування. Гарна комплектація по функціоналу: - безключевий доступ - дистанційний автозапуск - встановлений Bear-lock - максимальний функціонал мультимедійки - камера заднього виду та допоміжна бокова камера Гаражне зберігання, паркінг.
японець. я 2й власник з 2010року(15 років).в машині абсолютно все працює. встановлено ГБО 4покоління, вписане в техпаспорт. автомагнітола Gazer/ камера заднього виду. дно оброблене антикором .ксенон.
Автомобіль пригнаний з США, машина в хорошому технічному стані. Всі мастила замінені, зимова резина в комплекті.
Продам авто в гарному стані Коробка автомат (не робот)! То техніці все ідеально Пробіг рідний Чого цікавить дзвоні або пишіть вайбер якщо не візьму телефон
ПРОДАЖ ЗА ГОТІВКУ або в ЛІЗИНГ | КРЕДИТ Авто пригнане з Америки, був удар в задню частину. Все чудово відновлено. Чудовий комфортний автомобіль для щоденного використання. Має надійний бензиновий двигун, що є простим в обслуговуванні. Невеликий розхід палива. Є спорт режим та режим економії. Максимальна комплектація LX. Якісна японська збірка. Технічно авто у відмінному стані. Не потребує жодних вкладень. Запрошуємо на Тест-драйв! ЛІЗИНГ|КРЕДИТ Умови лізингу: Перший внесок від 2 800$ Термін від 12 до 60 місяців АВТО знаходиться у Вашому користуванні з першого дня! Без довідок про доходи! Тільки паспорт та код! З БУДЬ-ЯКОЮ КРЕДИТНОЮ ІСТОРІЄЮ! НАША АДРЕСА: м. Біла Церква вул. Сухоярська 18 "АВТОРИНОК".
