- 160 тис. км
- Біла Церква
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Авто на повному ходу всі питання за телефоном.
Авто на повному ходу всі питання за телефоном.
Honda Civic 2008 1.8 i-Vitec бензин (********** Пробіг 262 тис.км. Коробка 6 ступінчаста, механіка. Новий АКБ. Машина на ходу, стан задовільний. Куплена в салоні, один власник. Регулярно проводилась заміна всіх розхідників. Недоліки: Була змінена АБС( Honda Acord) із-за цього висвічується Чек, його можна прибрати з ком'ютера. Є незначні моменти по кузову( град) Всі питання по вайберу +**********
Продається чудовий автомобіль. Другий у сімʼї. Надійний , спортивний , молодіжний. Розход палива 8.0 л змішаний враховуючи ручну коробку передач. Передній привід. Два комплекта гуми на титанах. Салон в чудовому стані. Рідний пробіг. Вкладень не потребує. Авто варте уваги. Всі питання
Продам Honda Civic 2008 року, 1.8 бензин, механічна КПП. Автомобіль у хорошому стані, надійний та економний. Двигун працює відмінно, коробка передач без нарікань. Комфортний та динамічний автомобіль для міста і подорожей. Витрата пального: місто 8–9 л/100 км, траса 5,5–6,5 л/100 км. Регулярне обслуговування, охайний салон. Документи в порядку.
Надійний, доглянутий автомобіль з рядом доопрацювань для справжніх поціновувачів японських машин. Машина приносить задоволення як у місті, так і на звивистих трасах. Усе зроблено зі смаком та для себе. Основне Мотор 2.0 VTEC (K20Z3) Механічна коробка передач 6ст Чистий салон, кузов у гарному стані Без ДТП 3 ништяків: Коловери XYZ — чудова керованість і можливість регулювання Колектор 4-2-1 — покращений вихлоп і динаміка Спортивний впуск — краща віддача на верхах Легкосплавні диски Konei — стильний вигляд і легкість Гума Michelin Pilot Sport — максимальне зчеплення 2 комплекти дисків Обвіс Mugen — агресивний вигляд і аеродинаміка Авто готове до сезону. Сідай і кайфуй. Жодних зауважень! Обслуга на офіційному сервісі хонда Ціна договірна. Деталі по телефону або в повідомленнях. Перевірка на будь-якому СТО
Машина в особистій власності 3 роки. Фізично знаходиться у Варшаві. У липні буде доступна для перегляду в Києві. Готова до перевірок на СТО.
Авто в гарному стані,всі деталі по телефону.
Продам власний авто, доглянутий, обслужений в ідеальному стані на свій вік та пробіг, фарбоване заднє ліве крило. Бережна експлуатація. Скло рідне. По технічній частині та салону все відмінно. Динамічний 140 л с та економний по паливу 7-8 л. Є сервісна книжка з автосалону, куплений в 2013 році пробіг рідний, зимова резина другий комплект, масло кожні 8 тис, миється на гарній мийці, обслуговується на правильному СТО
Дуже яскрава динамічна та надійна Honda, по машині делать ничего не нужно , більше ніяких нарікань немає, готова до будь-яких перевірок на СТО. Є gps трекер, антикрадій, музика в машині відмінна, відсічка на вихлопі з кнопки. Машина збирає погляди та варта уваги. Адекватний торг біля капота.
Honda Civic 2012 року, седан, двигун 1.8 бензин. Автомобіль у хорошому технічному стані — мотор, коробка та ходова без зауважень. Всі розхідники замінені 3 місяці тому, вкладень по техніці не потребує. По кузову є незначні косметичні пошкодження, які не впливають на експлуатацію. Салон доглянутий, авто використовувалось бережно. Надійний та економний автомобіль для щоденного користування. Документи в порядку, можливий торг біля авто. Нова літня резина!! Продаю бо хочу їхати за кордон.
Продаю свій автомобіль. Оригінальний пробіг. Два комплекта гуми. Влітку 2025 року була замінена батарея на оригінальну.
Смужки легко зняти. Звʼязок через вайбер По комплектації - топ Підігрів сидінь передніх Круїз контроль Люк Спорт режим Мультикермо з лепестками перемикання передач Велюровий салон Машину люблю та шкода продавати. Проте припадає пилом в гаражі, шкода. Володію авто з вересня 2021 року. За роки володіння любив, як дитину. Масло замінене на 175 000. Одразу перетягнув кермо в нову шкіру. Замінив килимки Стояв ксенон, який лопнув та пошкодив фари з середини. Тому поставив лед лампи та замінив скло фар. Замінив всі лампочки на біле світло (в салоні також). Після поїздки по нашим дорогам замінив задні пружини на оригінал від Honda Si. Старим власником були встановлені проставки, хотів зняти, але не добралися руки. Перебирав стартер, бо робив страшні звуки, замінив шрус. Замінював правий покажчик повороту в дзеркалі на оригінал. Замінив один водійський плафон в салоні, тріснуло кріплення. Машина без корозії, арки та пороги рідні. Ніша запаски суха (з оригінальною запаскою та домкратом). Зараз найцікавіше, розповім про нюанси. З самого початку підстукувала рейка (їх болячка). Вирішується проблема тільки реставрацією, або заміною. Вирішив їздити, поки зовсім не прийде їй «смерть». Проте за всі роки навіть стук голоснішим не став. Є незрозумілий слід на капоті, наче топором, таку і купував. На парковці двічі концнули зад авто (дякую нашим водіям). Тому була заміна заднього бампера на оригінал з фарбуванням, фарбована біля номера локально кришка багажника, фарбоване крило ліве біля ліхтаря. Замінив задній лівий ліхтар на крилі на оригінал. На кришці багажника коцнутий край ліхтаря (видно на фото). Не горить лампочка на кнопці аварійка (часта проблема, щоб замінити треба розібрати всю торпеду). Диски наче хтось навмисно псував викруткою, хотів замінити їх. В одній задній покришці стоїть камера. Колись на проколі проїхав 5 км. Взагалі літні покришки краще викинути. Віддаю 4 нові зимові Barum Polaris 5. Проїхали до 1000 км.
Хороший збережений стан авто,по кузову без зауважень,салон в доглянутосу стані,все працює,технічно автомобіль обслужений та готовий до експлуатації,будь які перевірки на СТО,детальніше телефонуйте!
Кондиціонер, круиз контроль, датчик світла и тиску колес, камера заднього виду, диски R15 (високопрофільна резина), зимова гума. АБС, EBD, ESP.газовая хонда автомат расход 700 грн на 250 км (дуже економічний автомобіль))
надійне авто з малою витратою палива -5 літр. місто .максимальна комплектація : камера заднього виду, рух по полосах, клімат, диски, адаптивний круїз,ходові вогні,лед туманкі,hands free,та інше.повностью обслужена ( замінені свічки, та інше), зимня гума.
Продам honda civic x coup 2016 рік в середній комплектації з найнадійнішим мотором від honda звичайний відмосферник 2.0 на якому встановлено ГБО 4 покоління, вартість якого 500 доларів. По комплектації відрізняється від базової: без ключове відчинення дверей, кнопка старт стоп, електроручник, автозапуск на відстань, люк, рідні диски легкосплавні. . З допів що встановлено: дорогі фірмові лед лінзи встановлені вартістю з роботою 500 доларів.
Авто у гарному технічному та візуальному стані. Бережне ставлення до авто власниками були ми в наші родичі . Їздить без усяких нарікань, заправив і поїхав . Пороги без ржавчин та корозій!Резина 80% .Ходова зроблена нові тормозні диски та колодки. Масло двигун не бере ! Від заміни до заміни !Клімат контроль працює.Стоїть новий акумулятор (є чек та гарантія) . Машина повністю на ходу ! Стоїть ГБО 4 покоління. За більш детальною інформацією звертайтеся по телефону Елена
Автівку привезли з Америки для дружини. Пошкодження були по боковій частині, все робилося як для себе, ніяких рихтованих деталей - все під заміну. Автівка повністю доглянута, нарікань не виникає. 1,8 мотор, комплектація EX, тобто є все крім шкіряних сидінь для модельного ряду того року, чистий 2014 рік. З допів було зроблено тонування якісно. плівкою (600долл), комплект нової гуми (зима), літня гума теж у комплекті, змінено штатну магнітолу (500 долл), працює бездротовий карплей, замінено всі динаміка у автівці (1000 долл) - музика греє чітко і якісно. Загалом дружина за рік проїхал 6тис. км., вся автівка обслуговувана вчано, грошей не шкодували на неї, зроблений антихром на дверях, якісну хімчістку салону. Прохоння майданчики не турбувати, самі продамо.
Авто в дуже гарному стані.Батарея нова.Авто обслужена:масло,всі фільтра,свічки,ходова частина,зроблено розвал сходження.Всі вікна оригінальні.Автомат переключаж плавно та без ривків,масло в АКП світле та по рівню Макс.Два комплекта титанок,два ключа,коврики зима літо.Максимальна комплектація.
Civic EG, H22a red top + U2q7, вага з усіма рідинами 970 кг.235 л.с. та 215 крутного, 8500 RPM. Переможець національних серій із time attack 2019-2021 роки. ДВИГУН гібрид H22a +F20b, КОРОБКА U2q7, ОЕМ самоблок, нова головна пара Mfactory 4.7. Короткоходова куліса з подіумом (ралійна школа). КУЗОВ ідеальний, без ДТП та корозії, заводська фарба, поверху плівка. Вварний не омологований каркас безпеки на безшовній трубі. Пластикові капот та задня ляда. ХОДОВА частина: важелі розвалу пе ред/задхардрейс, нижні важелі перед та зад - ШС. Стабілізатори - 26 мм та 16 мм.Рульова рейка 2.83 оберти. Койловери KW (ралійна школа).Гальма: перед 280мм.Хавк перфоменс +, Зад. 240 мм. Хавк перфоменс +, ГТЦ 1 дюйм. Колеса: литі r15, 8j, ET 25, проставки 20 мм та ЦО дюраль. Гума 225/45/15. Авто готове до сезон у 2026. Продаж тільки з переоформленням, дія або СЦ.
