- 220 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.34 л.
- Не вказано
робот під заміну не на ходу
робот під заміну не на ходу
В нормальному стані, кожного дня на ходу.Мотор масло не бере , коробка чудова. Встановлено газ 4 покоління, але не вписан.За три роки багато чого зроблено. Реставрація рулевої рейки. Пружини задні з амортизаторами. Пружини передні. Задні тормозні колодки, сайлентблоки , деяки з ричагаии в зборі. Передні тормозні диски. Радіатор охолодження. Вихлопна система. Був ремонт генератора, стартера. І багато чого іншого. Працюючий єлектролюк, не тече. Непогана музика. Із недоліків задні арки в поганому стані, але не критично. Підварити задній підомкратник. Дніще ціле.Пороги пару дірок підварил , коли Вкупляв. Тріщина на лобовому склі , але обзору не заважає. В цілому гарне, дуже економне, за містом бензин 6-7литрів, в місті 10 газу. Установив нові передні літні шини.Більше інформації за телефоном, або при зустрічі. Ще віддам деяки нові запчастини. Обмін з моєю доплатою на минивен чи універсал, тільки бензинові.
