- 186 тис. км
- Київ
- Бензин
- Ручна / Механіка
Продаю власне авто в гарному стані,гаражне зберігання,споживання палива 4-5 л.Потребує заміни дзеркала та ременя безпеки. Авто знаходиться в Київській обл.,с.Мотовилівка.
Продаю власне авто в гарному стані,гаражне зберігання,споживання палива 4-5 л.Потребує заміни дзеркала та ременя безпеки. Авто знаходиться в Київській обл.,с.Мотовилівка.
Автомобіль в ідеальному стані. Встановлено нову рульову рейку та нове зчеплення. У комплекті додається нова зимова гума. Обслуговування проводилося на офіційному сервісі Honda з 2017 по 2025 рік — повна сервісна історія.
Авто у відмінному стані, все нове. Сам купував на аукціоні для себе, пошкодження мінімальні. Авто дуже швидке (спортивна комплектація), приємне в керуванні. Комплектація фактично повна. Розхід 6/8 літрів. Машина як з салону. Можливий обмін. Цікавий пікап.
Я другий власник(одне переоформлення було в межах сім?ї) Автомобіль в дуже хорошому стані. По техніці все чудово, є чеки по обслуговуванню, мотор та коробка працюють чудово, мастило в моторі раз в 7тис. км. В коробці мінялось нещодавно, клапана регулювались теж в цьому місяці. По кузову без ржавчини, днище та арки оброблені. На порогах є невеликі вмятини. Є підкраси, на бампері та крилі не професійні тому можливий на це торг. Люк працює, клімат працює чудово, мінявся компресор кондиціонера. Ремонтувався генератор та мінявся ремень з натяжним роликом, генератор та акумулятор на гарантії. Резина в дуже хорошому стані, є і літо і зима. По машині робити абсолютно нічого не треба. Всі інші питання та деталі по телефону.
Усе скло все рідне, стан відмінний, перед продажем повністю обслужений, пороги, арки все ціле, робити по машині нічого не потрібно, жодних помилок немає, клімат працює, люк, підігріви сидінь, два ключі, документи в порядку, машиною залишитеся задоволені, практично весь у рідній фарбі
Офіційне авто на європейський ринок, привезене з Нідерландів, максимальна комплектація ( крім шкіри), ідеальний технічний стан, салон в збереженому стані. Зовнішній вигляд в гарному стані але є сліди використання ( не значні подряпини та сколи в основному на бамперах). Перед продажем замінено масло, всі фільтри та пройдена комплексна діагностика ходової частини автомобіля. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Торг біля машини. Обмін не цікавить. Машина завезена в Україну в 2021 році зі Швеції. 235 тисяч пробіг. До машини питань немає.
двигун D14, дуже простий та економний. Автомобіль обслугований на сто та технічно справний. Заводиться з пів оберту.Не троїть і не чхає. Пороги варені.Є нюанси по лакофарбовому покритті. В комплект до авто зимова резина та запчастини. Продаж по документах.
Вітаю. Я єдиний власник цього авто, купував його 28.10.2008р в автосалоні "Дніпро Мотор Інвест". Переважну більшість часу - там його і обслуговував. Автомобіль з технічної сторони - повністю робочий, доглянутий - ТО всі проходив вчасно, клапана регулювали кожні 30 тис.км як і потрібно по регламенту, тому зберігся її практично той же розхід палива - як і у нової. Переважна (основна частина запчастин) ставив оригінальних Хонда, якісь не ключові - типу ручки перемикача КПП - аналог. З двигуном ніяких робіт по ремонту не проводили - тільки ТО. Коробка - ремонтувалась 4 роки тому, міняли щеплення і корзину, так як випрацювалась і погано вижималось щеплення. Міняв радіатори (в позаминулому році) - на аналогові, так як рідні згнили від солі - після наших Українських зим. Також в минулому році міняв амортизатори ставив Оригинал Showa - саме такі там стоять в оригіналі (а не якась там Кайоба). Є деякі пошкодження по кузову, візуально не сильно їх видно - але допрацювати їх можна. Я не займаюсь "накрашуванням губ", щоб підвіщити враження у потенційного покупця про мій автомобіль, підходжу до цього прозоро і чесно, тому продаю авто таким - яке воно є. Решту відповідей зможу надати - при особистому спілкуванні, або при перегляді. Я не завжди буваю на зв?язку, тож пишіть на Viber - якщо не можете дозвонитися. Відповім - як тільки буде перша можливість.
Автомобіль доглянутий у всіх відношеннях. Встановлено НОВУ високовольтну батарею (є підтверджуючі документи), відповідно мотор та гібридна установка працюють як у новому автомобілі. Чудовий практичний шкіряний салон. Є два комплекта ключів, зимова та літня гума в хорошому стані. ТО проводилось кожні 8 тисяч км. Є історіє з сервісу. Восени проведено повне ТО ходової, замінено всі розхідники. По мотору зауважень немає жодних. Економний розхід. Продається так як потрібна для сімʼї більша машина. Можливий торг.
Запитання по телефону все розповім.
Honda Civic 1.4 бензин Продам надійний та економічний Honda Civic. Автомобіль у хорошому робочому стані, щодня на ходу. Двигун 1.4 бензин — простий, бадьорий та економний, відмінно підходить як для міста, так і для поїздок. Реальному покупцеві торг
У гарному стані, друге авто в сімї, 2 комплекти гуми, допомога майданчиків не цікавить, сигналізація, тонування,
Автомобіль обслужений до дрібниць , надійний. Продаж у зв’язку з розширенням сім’ї. Я 2-й власник з салону, вся історія обслуговування та сервісна книга . Телефонуйте
Honda Civic 2008 року. Автомобіль в одній сім'ї з моменту покупки. Повністю обслужений та доглянутий, усі регламентні роботи виконувались в офіційного дилера. Наявна сервісна книжка та історія обслуговування. Пробіг — 225 тис. км. Технічно авто без зауважень, вкладень не потребує — сів і поїхав. На 215 тис. км замінено комплект зчеплення, також обслужений кондиціонер. Автомобіль використовується щодня, продаж не терміновий. Економічний та надійний: • траса (до 120 км/год) - близько 5,4 л/100 км; • місто ~ 6,5 л/100 км залежно від інтенсивності руху. По кузову є природні сліди експлуатації відповідно до віку автомобіля: дрібні сколи та нюанс по порогу (видно на фото). Нічого не приховую. У комплекті літня та зимова гума. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Деталі за телефоном.
