- 31 тис. км
- Вінниця
- Бензин, 600 см³
- Не вказано
Хорнет з Європи в гарному стані! ДОСТАВЛЯЄМО ПО УКРАЇНІ! Деталі за телефоном
Honda hornet Щойно пригнаний! Мотоцикл який своїм виглядом та драйвом привертає увагу! Найбільш надійний і популярний стріт! Розмитнений та сертифікований! В гарному технічному і візуальному стані. ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ В наявності багато інших мото! Телефонуйте з приводу будь яких деталей!
CVR F4i Інжекторний спортивно туристичний мот який має чудову посадку і гарні технічні характеристики! Пригнаний з Європи, готовий до постановки на облік! МОЖЛИВА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ! Більше деталей за телефоном. Переходьте в повний список моїх оголошень!!
Продам свіжопригнаний зі Швейцарії мотоцикл Honda CB600F Hornet 600cm3. 71kW. 2005р. Розмитнений 100%, та готовий до реєстрації в Сервісному центрі МВС. Стан- ІДЕАЛЬНИЙ!!!! Без ДТП. В рідній фарбі. Весь в оригіналі. 3-Ключі. + Центральний Кофр. Торг реальному клієнту. Всі питання та пропозиції по телефону! Можлива доставка по всій Україні!
Продається Honda cb600f hornet, 1 покоління, 95 к.с., пригнаний з Німеччини, їде дуже бодро, виглядає так само, колір CANDY Замінена приборка (KOSO DB-02R) - 250$ Зеркала (HIGHSIDER) - 100$ Передні повороти (Motorsports LED Mini Micro) - 90€ Стоять преміальні шини (Pirelli Diablo) в дуже гарному стані Також прямоток звучить гарно (є флейта), двигун працює чудово, заводиться добре як на холодну так і на гарячу, теплообмінник в нормі, аморти не течуть, зірка ланцюг тормозні диски все в гарному стані, пробіг 40 000 км., розмитнений, з документами все в нормі
Продам мотоцикл ідеальному технічному та візуальному стані. Двигун заводиться та працює бездоганно, підвіска у відмінному стані. По корпусу без подряпин та нюансів. Майже нова гума. Мот повністю обслужений. Хто шукає живого екземпляра та просто надійного друга- дзвоніть. По документах переоформлення!
Продам Honda CB 600F в ідеальному стані Пригнаний з Німеччини Повністю справний , готовий до експлуатації Весь в рідній фарбі , рідний пробіг Версія з АБС Комбібрейк! Кофр GIVI Деталі по телефону
Продам власний мот, технічний стан ідеал, питання по зовнішньому вигляді є але не серйозні. Доглядав все робив що потрібно, з допів для себе міняв цепку ГРМ виставляли зазори на клапана,компрессія на всіх по 11.5 сінхрон звичайно робив, перед сезоном повне ТО зробив. Розхідників ще на 2 сезони вистачить якщо їздити з розумом. Задня резина заміна, всі інші моменти фоткав їх видно на самому фото. Продаж не спішний просто хочу авто, так як почав займатись пасікою і на мото не повезешь відра з медом. Торг мінімальний на гуму і переоформлення тому як мот нормальний і по низу ринка, в нагрузку віддам шолом якщо підійде .
Продам мотоцикл в чудовому стані,розхідники замінені,вилка не потіє,карбюратори синхронізувалися в тому році,більше детальної інформації по телефону.
Продам хорнет 600 мот на ходу, документи є без переоформлення, торг є можливий обмін на щось цікаве. На всі питання дам відповідь дзвоніть. Можливий обмін на спортуху. Реальному покупцю буде гарний торг. Гума замінена, колеса відбалансовані, цеп зірки масло замінене.
Свіжопригнаний, стан технічний і візуальний на відмінно. Двигун, коробка працює ідеально. Мот дуже плавно ковтає ямки. Зірочка і цеп як нові. Пробіг не кручений , практично нова резина мішелін. Мотоцикл повністю обслужений. Правильний вихлоп , тихенький і в одночас агресивний. Їде реально круто! Ціна відповідає стану. Є повний пакет документів для реєстрації на нового власника.
Продам свого коня. Мот на мені. Продаж з переоформленням. Фільтра, масла, речовини мінялися місяць тому. Колодки передні/задні мінялися у 2021 році, але мот стояв 2 роки. Резина мішлен відносно свіжа. Мот працює, робичи нічого не потрібно.
Продаю свій Мот, в зв?язку із мобілізацією! Мот купував для себе в минулому сезоні, відкатав на ньому з кайфом 5тис. км. За минулий сезон! Мот пригнаний з Італії в минулому році, я перший власник даного екземпляра! Цієї весни підготував його до сезону, зробив настройку карбів, поміняв свічки, настроїли трос щеплення, поставив нову резину на якій проїхав від сили 300км! Не хочу, щоб стояв без діла, на техніці потрібно їздити! Всим гарних покупок!
