- 250 тис. км
- Миколаїв
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Авто в гарному стані , двигун працює рівно не димить масло не бере, коробка теж працює без нарікань, кондиціонер працює, можливий невеликий торг
Авто в гарному стані , двигун працює рівно не димить масло не бере, коробка теж працює без нарікань, кондиціонер працює, можливий невеликий торг
Продаю власне авто, яке в сімі`ї з 2018 року. По авто є деякі косметичні недоліки (на фото відображено). Більш детальну інформацію залюбки надам в ході бесіди.
Акорд 7 2.4 2005рік в задовільному стані, всі питання по телефону
акорд 7 у хорошому стані 2005 рік. двигун 2 літри на 150 к.с. + ГБО4. оскільки це акорд, то комплектація жирна від шкіри круїзу є все
Продам хонду акорд в нормальному стані. Багато було чого зроблено. Авто обслужене. Страховка є. Пробіг оригінал. По кузову є два нюанси по заднім аркам на фото видно. І момент пора міняти цеп двигуна шелестить. Все інше гуд. Резина норм. Все інше по телефону. Телефонуйте після 17.00. знаходиться в селі Заворичі. Тут і перегляд.
7 акорд. 2.4. АКПП. VTEC. Двохзонний клімат. Шкіряний салон. Люк. Мультикермо. Авто в гарному стані. Працюють усі системи без зауважень. Гарному покупцю-потужний саббуфер в подарунок. На решту запитань відповім по телефону.
Продам своє авто, хороший автомобіль, на впевненому ходу, хорошою технікою, недавно замінено розвальні салінтблоки по задній ходовій, і деякі салінтблоки по ричагах і також верхні ричаги з шаровою, по передній ходовій верхні ричаги в зборі, нижні салінтблоки, новий акумулятор. По ходовій тай в цілому по техніці запитань немає. Нова зимня резина. Також є нова задня ліва фара та що в крило. Стан кузова видно на фото, є рижики і не величка примятість. Кому цікаво звоніть, торг присутній.
Продам Японського надійного самурая!Авто в максимальній комплектації(EXECUTIVE)На борту стоїть одна з найдорожчих на той час головних пристроїв від Teeyes CC3 6/128 GB з Qled дисплеєм та камера заднього огляду від SONY з розширенням Full HD.Всі електро пристрої та регулювання і підігріви працюють.Стоїть Новий АКБ з технологією EFB на 55 Ампер по заводу 45.Недавно Міняв Газовий редуктор на новий та 4нові газові форсунки.Двигун ракета їде та розганяється динамічно система Is-VTEC працює добре,клапана відрегульовані,масло не бере та не димить,інтервали заміни масла робив кожні 7-8 тисяч,гроші на маслі та обслуговуванні не економив!Кузов в гарному стані в ДТП не бував є мілкі подряпини і невелика вмятиеа на правій двері не фарбувалось нічого окрім бамперів і правого крила до ребра так як робилися задні арки корозія полізла вище арки і була глибока борозда,а так все добре як зверху так і знизу,Із косяків потрібно замінити праве скло фари або в ідеалі праву фару,є запотівання і більмо на пластику після перегріва із середини,АКПП працює добре але потрібно замінити подушку АКПП І двигуна позаду.Потрібно замінити Лямда Зонд Перший Ціни на Фото.На усунення всіх Косяків ТОРГ присутній все інше по телефону!
