- 323 тис. км
- Білогородка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 3 л.
- Автомат
Технічно без нарікань. По кузову є некритичні моменти. 2003 рік, 3.0 газ/бензин Автомат Переоформлення без питань. Їздить кожного дня. Детальніше за телефоном.
Технічно без нарікань. По кузову є некритичні моменти. 2003 рік, 3.0 газ/бензин Автомат Переоформлення без питань. Їздить кожного дня. Детальніше за телефоном.
Продам живий акорд, у дуже гідному стані. Кузов цілий, не битий. По техніці вогонь, жодних вкладень не потребує. Масло від заміни до заміни. Мотор валит на все деньги. По ходовій жодного стуку. Гума хороша літня. Усі стекла рідні. Салон дуже акуратний, шкіра з алькантарою, в салоні працює кожна кнопка. Клімат двозонний. Торг біля капота. Автомобиль очень крепкий и очень надёжный, сборка японская. Прослужит долго новому владельцу, кто купит не пожалеет.
ХОРОШИЙ СТАН!!! ТЕХНІКА ПРАЦЮЄ ДУЖЕ ДОБРЕ!!! ГАЗ ВПИСАНИЙ!!! ХОРОША КОМПЛЕКТАЦІЯ!!! КУЗОВ БЕЗ РЖАВЧИН ТА ГНИЛІ!!!
технічно в хорошому стані нічого не стукає не гримить мотор коробка в ідеалі мотор працює добре як на газу так і на бензині коробка перемикає чітко працює люк встановлена хороша оптика фари дуже добре світят є нюанси по лкп сколи вмятинки в деяких місцях рижики через це і така ціна машина не гнила дно повністю ціле пороги теж машина по технічні частині вкладень не потребує сів поїхав
Авто в гарному стані.зроблена ходова,замінене масло,робочий круіз,парктроніки,хороша гума р17.кпп 6ст.два ключі, їде бодро, газ вписаний, Я власник,ТОРГ,любий вид переоформленя
Аккорд 7 2003г 2.0 бензин Володію автомобілем 4 роки. Із недоліків, ПОЛІЗ ЛАК, постукують рульові тяги, обірваний датчик абс, вварений стронгер замість каталізатора але не відшитий чек Потрібно трохи зайнятись порогами та арками. Мотор коробка без питань, клімат працює, рік тому міняв компрессор і перебирав генератор Авто заїхало з Литви у 2022році Переоформлення зі зняттям з обліку з мене
Авто в хорошому робочому стані, кожного дня на ходу. Встановлений газ — економне та комфортне авто на кожен день. Хороша комплектація: комфортний салон, усе необхідне для приємної їзди. По кузову є нюанси та сліди експлуатації — все видно на фото, нічого критичного немає, на їзду не впливає. Технічно автомобіль їде добре, сів і поїхав. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Адекватний торг присутній біля авто.
Honda accord coupe usa 3.0 v-tec Стан сів і поїхав, а їде вона уххх як. 240коняк Двигун як годинничок, акпп працює гарно Електрика все працює Музика хороша 16.06.2026 поміняв грм всі роліки, помпу Сальніки,прокладку клапанної кришки, 3 подушки двигуна Люк Мультикермо Електропривід сидінь Кастомна оптика 17 диски( нові 5 років гарантія) Резина всесезон з америки (нова) Газ/бензин Повністю обслужена, в машину вклав зусиль, часу та грошей не шкодував.
хонда аккорд 2003 року випуску володію авто 5-й рік За володіння авто був змінений мотор від Акури ТСХ к24а2 з пробігом 180к км встановлений впуск Сivic FN,випуск littel_Bo,дроссельна заслонка від Acura Tl,маю хондату але авто не налаштував під данний спект. Койловвері Фулл таg DGR,регульованні важелі спереді та сзаду. Повністью обгронтованне дно авто+ піскоструй дна. Автомагнітола teyes cc3,передні динаміки Dragster + нч phoenix gold + 5-ти канальний підсильювач та 10 дюймовий саб Focal. Авто ціннувалось і не жалілось коштів для його зовнішнього виду.
Добре, надійне авто. За всі роки не підводило жодного разу. Є моменти по кузову, вимагає підфарбування, поріг з правого боку під заміну, не працює освітлення салону на відкриття дверей, потрібно керувати блоком управління. Та всі інші питання телефоном.
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ! 5999$ + торг біля капоту реальному покупцю. Продам автомобіль Honda Accord 7 2003 року, 2.0 бензин, механічна КПП, в гарному технічному стані. При покупці авто був замінений задній підрамник з ричагами, ходова вся обслужена. Є декілька нюансів по кузову (не критичних) та сліди експлуатації. Є вписаний газ 4-го покоління. Встановлена магнітола. Салон в дуже гарному стані. Я власник, оформлена на мене, всі види переоформлення. За всіма питаннями звертайтесь в особисті повідомлення або за телефоном.
Хонда , синього кольору , салон в гарному стані, нова резина, двигун замінений, всі питання по телефону. Олег
Продам свое авто в гарному стані. Без торга!!!
Продам Honda Accord 2003 року, двигун 2.0 (газ/бензин). Автомобіль у хорошому технічному стані, доглянутий та надійний. За весь час експлуатації завжди вчасно проходив технічне обслуговування, використовувалися якісні запчастини та мастила. Машина не запускалася «до останнього» — усі необхідні роботи виконувалися своєчасно. Двигун працює рівно як на бензині, так і на газу. Ходова частина в хорошому стані, автомобіль комфортний та приємний у керуванні. Салон чистий та охайний. Це авто, за яким дійсно доглядали і яке не потребує термінових вкладень. Готове до щоденної експлуатації. Детальніше розповім по телефону. Реальному покупцю — аргументований торг біля авто. ??**********
Продам Honda accord 7. в гарному стані. Економне водночас динамічне авто . Страховка дійсна . любий вид переоформлення.
Продам своє авто, яким володію більше 3 років. Автомобіль технічно в дуже гарному стані, все працює. Двозоний клімат контроль, заправлений та працює. По електриці ніяких питань не має, працює кожна кнопочка, всі склопідіймачі, всі підігріви( скла, сидінь, бокових дзеркал), датчик дощу теж працює. Мотор працює рівно, масло взагалі не бере, від заміни до заміни. Регулюю клапани кожні 20 тисяч, так як на авто стоїть газова установка (газ вписаний в техпаспорт). По коробці автомат взагалі питань не має. По ходовій без нюансів, авто збите, нічого не стукає. Салон авто в гарному стані, не затяганий, чистенький та охайний. По кузову є незначні нюанси, які ніяк на швидкість не впливають. Стоїть гарний акумулятор. На авто встановлений ксенон. В подарунок віддам комплект зимової гуми в дуже гарному стані! До авто є два комплекти ключів. Встановлена сигналізація. Стоїть мультимедія андроід, яка повністю взаємодіє з авто. В машині гарна музика. Будь який вид переоформлення. Торг присутній. Прохання до авто бізнесменів та автомайданчикив, не турбувати!
По мотору и коробке вопросов нет,комфортная, мягкая,и что самое важное дарит емоции по езде и по скорости,есть нюансы по кузову на фото все видно,и нужно перетянуть руль,горит чек потому что нету катализатора,только полное переоформление, торг у капота
Авто в чудовому стані, ПЕРША РЕЄСТРАЦІЯ В 2006 РОЦІ. Кожен день у використані, технічно повністю справний, авто в дуже гарні комплектації, потребує не значних косметичних втручань.
