- 156 тис. км
- Одеса
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.4 л.
- Автомат
На всі питання відповім за телефоном
На всі питання відповім за телефоном
Мотор працює добре, ходова в нормі ) Всі інші питання по телефону
Авто в гарному стані,все працює,стоїть гбо 4 покоління,гарна зимова гума,всі питання за телефоном.
Продам надійне японське сімейне авто, з великим багажником і вмістким салоном. Салон охайний не зачуханий. по кузову потребує косметики в декількох місцях , по мотору і ходовій частині нарікань немає все обслуговується вчасно. Клімат працює заправленний.За більш детальною інформацією дзвоніть, прохання не турбувати з дурними пропозиціями. Рижики є Гнилі немає! Торг в межах розумного!!! МИРНОГО НЕБА!!!
Продаю власне авто (юридичним власником є моя дружина). Придбав авто вкінці квітня 2024 року, другий власник в Україні. За рік експлуатації жодних проблем не виникало, регулярно обслуговував авто(два скріншота є всіма роботами/обслуговуваннями, які я проводив). Продаю через те, що планую виїзд за кордон. Пробіг рідний, масло не їсть. Кузов оцінюю на 8/10, яскраво вираженої іржі немає, присутні сколи. Технічний стан (коробка/мотор/підвіска) оцінюю на 10/10, враховуючи вік авто. Гбо працює прекрасно, коробка звичайний гідро трансформатор, мотор потужний, підтримує, як і спокійну їзду, так і агресивну, за потреби, проблем з обгоном на трасі немає. Разом з новою літньою резиною, яку придбав сам восени 2024, даю непогану зимову резину 2015 року(фото додав). Перекупів прошу не турбувати, цікавить тільки перереєстрація авто. Мінімальний торг реальному покупцеві біля капоту. З радістю відповім на всі запитання.
Автомобіль в доброму збереженому стані.
Авто в гарному стані,на фото все видно, кому цікаво дзвоніть
Ідеальний чорний колір. Суворий, статусний, завжди в тренді. Просторий салон – кожна подорож буде у задоволення. Кондиціонер працює справно, фреон перевірений та заправлений. Пічка гріє відмінно, салон комфортний у будь-яку пори року. Масло та всі рідини замінювались вчасно (*масло кожні 6-7 тис. км пробігу). Салон машини чистий та охайний (не прокурений), встановлені якісні чохли на сидіннях. Встановлено дистанційний центральний замок - ключ з кнопками, дуже зручно у користуванні. Робили для себе, працює справно. Коробка - часом перша передача переходить на другу не з першого разу (буває 1-2 рази за поїздку), якщо не спішити - все ок. Потрібна заміна соленоїдів. Машина фарбована. Дзвони – готовий показати та детально розповісти. Машина не підведе! Відео та додаткові фото надішлю в месенджери. Можливий огляд в місті Одеса (Суворовський р-н).
Авто на ходу. Капітальний ремонт проходило в 2021 році. Має чудовий двигун об'ємом 2,0 л, масло не бере. Газ-бензин, газ вписаний в документи. Є певні косметичні ушкодження по кузову. Пробіг 500000 км. Адекватний торг вітається.
авто повністю на ходу, акпп не пинаэться ,двигун працюэ добре що на бензині що на газу, гбо BRC,Є нюанси по кузову не критично,торг присутній
Всім доброго дня! Пропоную до уваги свій автомобіль в унікальному стані. Авто офіційне. Справжній Type-s після рестайлінгу. Чорна стеля, преміальна музика с сабвуфером з заводу. Колеса R18, два комплекти гуми в гарному стані. Рідний пробіг 101000, реальний. Кузов без жодного підкрасу, вся передня частина затянута в бронеплівку разом з лобовим склом (рідне) ще з покупки з салону. Купував для себе у 2023 році з пробігом 88000 у перекупа, той в свою чергу вигідно купив у родини, які на пмж виїзжали за кордон. До цьго володіла з салону суддя, їздила 10 років по м. Дніпро. Знаю всю історію даного авто, є сервісна книга та всі чеки про обслуговування. Переробив головне світло на бі лед лінзи - світло бомба. Також поставив проставки під задні аморти щоб підняти зад. Тобто прибрав всі стандартні болячки. Нещодавно замінив всі мастила та фільтри. Авто реально в унікальному стані та не потребує жодних вкладень. З цієї причини ціна - верх ринку. Купував дане авто також по верху ринку для себе, однак їздить 90% часу дружина, для неї авто завелике та є задум купити електричку. Хто зацікавиться не пожалкує. Невеликий торг присутній.
Хонда Аккорд 2012р.рест,авто в доброму стані. Все працює без проблем і нарікання. Салон чистий, не про курений. Двигун , коробка і ходова в ідеальному стані. За детальною інформацію дзвоніть. **********
Багажник є новий але чорний є фари нові 2 і задні стопи салон новий переробляний а старий можете забрать всі деталі є на нього
Авто в гарному стані. Два власника з салону.Гарна комплектація. Без дтп.Мотор, Акпп ,Електрика, Клімат працюють бездоганно. Завжди вчасно була заміна масла і регуліровка клапанів. В Акпп заміна 40 тис.назад. Е маленькі косметичні недоліки по салону. Два ключа. Гарна заводська музика Harman+сабвуфер. Газова установка працюе добре. Потужна і динаічна машина, дуже приемна в керуванні. Готов до перевірок. Обгрунтований торг.
Авто технічно в доброму стані, не гримить не стучить! по кузову є "жучкі" невелечкі....новий АКБ
Автомобілем володію з 2019 року. Незважаючи на пробіг на одометрі реально двигун пройшов на 50 тис. км менше ! ( у попереднього господаря тимчасово стояв не рідний двигун, потім при продажу мені поставив назад рідний). Обслуговувався на сто у Вишгороді RTM Garage або самостійно по дрібницях ( деякі чеки з сто та історію замін масел і деталей у приват за запитом). Торг доречний ( можна зняти за 600$ диски Slik ковані наприклад ). На авто зимова гума NOKIAN. Фари в плівці. Передні амортизатори Bilstein з посиленими пружинами. Задні пружини теж посилені. Встановлено головний пристрій андроїд для камери заднього виду. Передні гальмівні супорта з honda Type R Nissin ( брав практично новими ! Дороге задоволення і звичайно колодки відповідно купувати не на аккорд а для Type R). У 2024 була оновлена антикор обробка повна ЯКІСНА. Всі гальмівні диски та колодки включаючи ручник нові. Каталізатор на місці і в ідеалі, оскільки авто їздило без нього в основному. НОВЕ МАСЛО Motul і фільтри чекають нового власника для заміни, оскільки ніхто не повірить у заміну масла перед продажем ( пора змінювати вже). Клапани нещодавно регулювали ( всі записи є на яких пробігах що робили). Коробка в більш ніж ідеальному стані працювала на маслі AMS OIL ( Американське). Ліва задня арка ремонтувалася і частково фарбувалася ( всі фото процесу надішлю окремо). Авто в ідеальному стані. Зв'язок через Whats App або Telegram. Встановлено було хороший газ. Форсунки паливні перевіряли все ок. Будь-які перевірки за ваш рахунок завжди будь ласка. На даний момент авто за межами Києва в більш безпечному місці ( щоб стресу не було))). У кого буде реальний інтерес приїде авто в Київ.
Продаю власне авто в дуже гарному стані Honda Accord 2007 року в комплектації Executive (2.4 л, автомат) — автомобіль зі шкіряним салоном, автоматичною коробкою передач, люком, круїз-контролем та мультимедійною системою з LCD-екраном. Вказано наявність газобалонного обладнання (ГБО) та такі системи безпеки, як ABS, ESP і кріплення IsoFix • Основні характеристики: • Марка/Модель: Honda Accord • Рік випуску: 2007 • Комплектація: Executive • Двигун: 2.4л, газ/бензин • Коробка передач: Автомат • Привід: Передній • Кузов: Седан • Колір: (темно-коричневий) • Комплектація та опції: • Салон: Шкіра, обробка керма шкірою • Комфорт: Люк, круїз-контроль (включаючи адаптивний), бортовий комп'ютер, датчик дощу • Мультимедіа: Аудіопідготовка, мультимедійна система з LCD-екраном, USB • Безпека: ABS, ESP, кріплення IsoFix, центральний замок • Додатково: Газобалонне обладнання (ГБО), вписане в техпаспорт, колеса R17. Диски на літо R18.
