- 57 тис. км
- Одеса
- Бензин, 2.4 л.
- Автомат
Свій автомобіль. Нові білед фари, світло краще чим у Тесли. Обмін на Nissan leaf або щось електро без доплати Ім"я: Черешенька) Супер тачка. Величезний багажний відсік. Величезний салон. Для обслуговування машина проста як двері - ніяких проблем, вчасно міняй розхідники і буде їздити ще 300 тис. (слова майстра) Машина чесна, всьо розкажу, покажу. Весь час на Україні був в одних руках, і часто їздила моя дружина. Тому дуже автомобіль їздив бережно. . Новий власник буде радий! Заміряв розхід з Києва до Тернополя - 6.5 л / 100км Надійний і економний мотор K24) Якісне в цій машині всьо. Якось мене знайомий питав - що мотора не чути, і може вона електро) Тільки гаражне зберігання. По кузову є пару дрібних сколів - я зразу ж їх лікував, шоб не псувалося далі. - є список того, що відновлювалось після ДТП: всьо робилося для себе, тому якісно. Подушки безпеки на місці, шпаклі не має, кузовщину купували нову. - вся історія відвідувань СТО в Україні - новий акумулятор - 2 комплекти ковриків: резинові і оригінальні тканинні - 2 ключі. - металевий захист двигуна - якісна сигналізація Pandora - два брелоки, один з них діалоговий. Він буде пищати, якщо шось з машиной сталося. - захист від злодіїв: перепіноване підключення до блоку керування двигуном (якщо машину відкриїть, то не зможуть її завезти без перехідника) Вчасно мінялось мастило в моторі (коли 20% залишались їздити, я вже міняв масло) і варіаторі, будь які зауваження майстра зразу ж виконувались. Також вчасно виконувались регламентні роботи. Деталі і масла оригигінал, або дорожчі: наприклад масло було тільки Honda або Motul (якесь там супер-екстра....по рекомендаціям від майстрів суто по Хондах)) Обслуговувався в Києві весь час на одному СТО: ProstoSTO (для тих, хто знає про спільноту Honda Mafia Club) Переїхали в Тернопіль, теж обслуговувались весь час тільки на одному СТО: АвтоВіта (одне з кращих СТО суто по японських автомобілях)
Власний автомобіль, був придбаний в вкінці вересня 2019 по максимальній ціні ринку, всі інші машини які продавались були в дуже незадовільному стані! І зараз коли передевляюсь оголошення, не впевнений що ці машини продають власники... Комплектація максимальна. Все життя була в Україні, від купівлі на DMI до зараз. Не бачу сенсу розповідати про саму модель, в інтернеті купа відеообзорів. Що до моєї машини: оригінальний колір "чорний мат", на 230 т.км була замінена "цепь" і всі навісні і т.д. що поруч, по регламенту заміна мала бути ще на 220 т.км тобто їй вистачить ще на довго. місяць назад поміняв всі амортизатори, рідини, колодки. Машина повністю готова до всіх викликів нинішнього часу, сів і поїхав, за потреби у Европу, відвезти сімю чи підвезти хлопцям допомогу, на будь яку відстань (звісно не офроад) до машини ще йде 2 комплекти дисків з гумою, 2 ключі суттевих ДТП не було! легкі подряпини! кузов цілий, все що викликало підозру, зачищене і оброблене! з радістю відповім на цікалящі вас питання! перекупів прохання не турбувати, торгу не буде, в машину вкладено дуже багато! якщо вас цікавлять варіанти "подешевше" їх на ринку повно! Автомобіль робився і ремонтувався для себе, продаж повязаний з тим що друзі запропонували забрати їх авто. Дякую за увагу!
Хід як нова, нова гума та акумулятор.
офіційний автомобіль в комплектації sport. перша реєстрація в серпні 2014 року. оригінальний пробіг. встановлене ГБО (реальний розхід: траса 9, місто 12)
Продам Honda Accord 2017 року, бензин 2.4 л (i-VTEC), автоматична коробка передач. Автомобіль у відмінному технічному та візуальному стані, повністю обслужений та не потребує жодних вкладень. Надійний та економічний двигун 2.4 л потужністю 185 к.с., який поєднує хорошу динаміку та помірну витрату пального. Авто має комфортний та просторий салон, двозонний клімат-контроль, круїз-контроль, мультимедійну систему, камеру заднього огляду, електропакет, легкосплавні диски та багато інших опцій для комфортної їзди. Кузов у гарному стані, салон охайний та доглянутий. Всі системи працюють справно. Регулярне технічне обслуговування проводилося вчасно. Автомобіль готовий до будь-яких перевірок на СТО. Детальніша інформація за телефоном. Можливий аргументований торг біля автомобіля.
Продам Honda Accord. Пригнаний зі США з мінімальними пошкодженнями. Кому буде цікаво, надам відео та фото в якому стані авто прибуло в Україну. Комплектація EX. Двигун 2.4л пряме впорскування. Авто в задовільному стані, будь-які перевірки на будь-якій СТО, вкладень не потребує, сів, поїхав. З недоліків подряпини на передньому бампері. В наявності два ключі, додатково встановлений охоронний комплекс "призрак", два комплекти резини, і т.п. Телефонуйте, задавайте питання, домовимось.
Honda Accord IX 2016 року, пригнана з Канади. Автомобіль доглянутий та повністю обслужений, ТО зроблено, хімчистка зроблена. Технічно автомобіль в гарному стані, всі системи працюють справно. Просторий салон, додатково встановлена LED підсвітка. Зручний у використанні та великий своїми розмірами багажний відсік, що дуже зручно! Авто відповідає своїм коштам, та не потребує вкладень.
Доброго дня, в продажі Honda Accord 2.4 я власник авто ,машиною володію понад 3 роки Машина ,доглянута ,рівна , двигун працює ідеально ! потьоків масла немає по машині взагалі) по Двигуну було зроблено : ущільнення клапанної кришки ущільнення форсунок , заміна свічок по Оригіналу , обслужено :стартер ,генератор ,ABS , замінено радіатор кондиціонера . АККП перемикає плавно ,масло замінено 8000 тис ,тому на пробігу 155000 тис /мл . масла мінялось по регламенту ходова вся обслужена без жодних зауважень , акумулятор новий , резина літня нова ,поставлена в березні , зима в гарному стані по-машині ,можу багато чого розповісти в спілкуванні або в живу **********
Автомобіль у гарному стані , працює кожна кнопочка Має багату комплектацію, клімат холодить ,люк працює, підігріви, круїз... Весь у рідній фарбі, жоден елемент не фарбований два комплекта гуми(по домовленості) , двигун масла не бере, працює рівно, акпп без нарікань, перемикає плавно, без ривків та затримок Таких авто залишилось одиниці, весь в оригіналі, нічого не колхозилось. Телефонуйте Можливий обмін на дизель або електро Ціна на обмін 7000
Машина в гарному стані. Обслуговувалась навіть раніше чим треба. Зараз як раз змінено всі масла, фільтра ( крім фільтра салону) . Пробіг рідний, їздила по місту. По фарбуванню - косметика в передній частині. Маленька ростяжка на лівому крилі. Особливих дефектів більше в машині не помічено.
Автомобіль приїхав з США з мінімальними пошкодженнями. Один власник в Україні. Встановлений та вписаний ГБО. Технічно взагалі без нарікань. Двигун та коробка працюють добре. Ходова без зайвих звуків. Салон чистий та охайний. Можливі будь-які перевірки на СТО. Два комплекти гуми. Full-Led світло зроблено. Комплектація: - безключевий доступ; - камера заднього огляду та правого скла; - пам?ять сидінь; - шкіряний салон; - повний електропакет; - мультикермо; - круїз-контроль; - підігрів сидінь; - вибір режимів руху; - люк та інше.
Машиной владею больше 5лет.Второй хозяин на Укра?не.машина 2008 года,рестайлинговоя.Газ не когда не стоял.продажа не срочная,перекупом прозьба не звонить,не тратьте моё и свое время.Остальные вопросы по тел
Автомобіль офіційний, купувався в автосалоні, я другий власник. Пробіг рідний.Мотор та коробка працює без нарікань.Багата комплектація яка включає в себе датчики дощу, датчик світла, автоматичне включення дальнього світла, електричне регулювання водійського та пасажирського сидіння, памʼять сидінь, люк, підігрів зеркал і багато іншого.По машині багато що зроблено та замінено, пройдено ТО з заміною масел та фільтрів.Всі питання по телефону. Торг присутній
Продам • Hondy • Accord type s • . Звичайний 2.4 літровий бензиновий двигун***ЗНИЗУ ВСЕ СУХО****Газ установлений преміум классу не давно. Коробка механічна 6-ступка. Стан автомобіля як нового 1000% т. Авто абсолютно ціле без ДТП НЕ ФАРБОВАНЕ .. Таких автомобілів майже одиниці. ТО проходила вчасно с регламентом і по необхідності тільки на оригінальні запчастини. Автівка по техніці в повному ідеалі. Дефектів по авто немає взагалі. Салон не прокурений, в дуже гарному стані. Кондиціонер заправлений.ОБМІН
‼️Продам Honda Accord 8 МАКСИМАЛЬНОЇ КОМПЛЕКТАЦІЇ ‼️ 📅 2008 рік |2.4 бензин | Автомат + Sport режим 🚗 Надійний, доглянутий автомобіль у рідкісній топовій МАКСИМАЛЬНІЙ комплектації ✅ Повністю обслужений, готовий до експлуатації без жодних вкладень. 📍 Машина дійсно жива, в хорошому технічному та візуальному стані. Грошей ніколи не шкодувала, завжди обслуговувала вчасно. Для себе змінила старі замуляні противотуманки на нові ледовскі, змінила все жовте світло в салоні на біле, зробила химчистку стелі, відрегулювала світло фар, перешила кермо на нове під спорт, поставила проставки по 2 см в круг, оновила тормозні колодки, змінювала повітряний фільтр, масло у двигуні, в коробці передач, масляний фільтр, замінила муфту, датчик рівня масла, 2 прокладки на двигуні, обробляла авто по низу, аби не було корозій. Якщо Ви шукаєте авто, аби кайфувати від нього і не бути на СТО - це ідеальний варіант 🔥 На просмотри не їзджу
Авто з США, реєстрація в Україні в 2021 році.Перший власник.Деталі по телефону.
Продам Хонда аккорд 8 Официальная Машина полностью обслужена и готова к ежедневным поездкам Доп фото в личку Вопросы по телефону
