- 262 тис. км
- Черкаси
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.4 л.
- Автомат
Авто в нормальном состоянии 2.4 мотор,с АКП, на хорошей комплектации, цвет черный, есть Люк. Возможно обмен. Авто дилерам не беспокоить.
Авто в нормальном состоянии 2.4 мотор,с АКП, на хорошей комплектации, цвет черный, есть Люк. Возможно обмен. Авто дилерам не беспокоить.
Продам надійне, комфортне, гарне, невибагливе японське авто. Технічно абсолютно без нарікань. Під капотом звичайний, атмосферний, бензиновий двигун на який легко встановлюється ГБО 4-го покоління. Витрата палива на бензині від 10-ти до 12,5 літрів на 100км по місту. Все залежить від манери кермування. Мастило замінювалось кожні 10 000 км., наступна заміна через 3000 км. Двигун сухий, без підтікань та запотівань. Коробка звичайний, надійний гідротрансформатор. Працює без товчків та ривків. Наступна заміна мастила в АКПП через 33000 км. Передні гальмівні колодки пройшли 6000 км, та майже нові. Задні гальмівні колодки замінені 1000 км. назад. Тоді-ж була проведена ревізія супортів та повна реставрація одного з них. Перед зимою зроблені задні арки (поварені та пофарбовані). Більше проблемних, іржавих місць у авто немає. Гума літня нова Michelin 22-го року. Салон доглянутий, без дірок, не прокурений. Водійське крісло перефарбовувалось минулим власником, але не якісно. Кермо перетягнуте шкірою Nappa дуже якісно та приємно на дотик. Додатково встановлена Android аудіосистема з великим екраном та камерою, і купою різних функцій. Також на АКПП встановлений замок Construct. Замінено лобове скло, так як в рідне прилетів камінчик. Серйозних дтп не було, безпека вся на місці. Автівка дуже практична, має великий багажник та повноцінне запасне колесо. З моменту придбання користувалися автівкою дуже мало, так як авто придбали для того щоб дружині було на чому пересуватися під час перебування в Україні, а основний час вона за кордоном. Тому було прийняте рішення продати. Розумний торг на недоліки присутній. Автобізнесменів прошу не турбувати. Всім вдалих покупок та мирного неба.
Продам надійний автомобіль Honda Accord 8 (версія USA). Автомобіль в гарному стані на свої роки. Автомобіль свого часу був пригнаний у Дніпро с пробігом 50 тис. км. Власник експлуатував автомобіль близько 10-ти років після чого я став його новим власником. У моєму користуванні автомобіль 2,5 років.любі питання за телефоном.
Продаю машину! Міцна, комфортна, яскравий зовнішній вигляд, незважаючи що купе, на задніх сидіннях достатньо місця. Багажник дуже місткий. Бежевий шкіряний салон, на дверях шкіряні вставки, автоматична система безпеки, центральний замок. Підсилювач керма, електро склопідйомники, Люк - фіксація в різних положеннях з кнопки. Підігрів сидінь, кондиціонер, подушки безпеки. об'єм двигуна 2,4. Стійка на швидкості по трасі. Пробіг 113 000 миль. 300 км назад замінено масло, фільтри, нове зчеплення, ходова по колу зроблена, новий АКБ. З мінусів: є нюанси з лакофарбовим покриттям на капоті, багажнику, на передньому бампері сколи, (На Автоплощадку не ставлю)
Автомобіль у відмінному стані. Повне сервісне обслуговуння з заміною мастила в двигуні та АКПП.
Надійний сімейний автомобіль з чесним пробігом, другий власник, купувався в 2010 році в автосалоні в Україні, не "Америка", в ДТП участі не приймав. Двигун, ходова, салон та кузов задовільні, обслуженні капітало вкладень не потребують. Двигун надійний масла не бере, коробка працює відмінно, придбав - сів поїхав- і отримуй задоволення. Обміни та автомайданчики не цікавлять.
на холостых слышно стук подшипника в коробке, ремонт нет смысла за эти деньги можно купить 2 другие.остальное полный порядок, проверяйте, динамика и управление радует ,по коробке половину уступлю
Продам власний автомобіль! Авто повністю обслуговуване, в даний момент ніяких вкладень не потребує! Два комплекти ключів Два комплекти килимків Нові колодки всі рідини та мастила міняв вчасно Мастило в варіаторі замінено! По ходовій частині питань немає, нещодавно зробив ревізію та обслужив все, що було необхідно. По всім питанням телефонуйте, розповім. Прохання авто площадкам та «авто бізнесменам» не турбувати!!!
Перша власниця в Україні. Після незначного ДТП в США. Гаражне зберігання. Машина технічно справна. Максимальна комплектація.
Honda Accord EX-L 2014 Продаю улюблений автомобіль у відмінному стані. Машина обслуговувалась своєчасно та дбайливо експлуатувалася, за кермом їздила дівчина. ✅ Комплектація EX-L – одна з найбагатших: • шкіряний салон • люк • електропривод сидінь • двозонний клімат-контроль • камера заднього виду • підігрів сидінь • преміальна аудіосистема та багато іншого ✅ Додатково виконано професійну шумоізоляцію автомобіля на суму близько 1000$, що значно підвищило комфорт під час поїздок. Для шумоізоляції використовувалися якісні матеріали, салон став помітно тихішим навіть на високій швидкості. ✅ Встановлено протиугінну систему для додаткової безпеки. Автомобіль повністю готовий до експлуатації, не потребує вкладень. Чистий, доглянутий салон, акуратне ставлення та своєчасне обслуговування. 📞 З усіх питань пишіть або дзвоніть. Можливий розумний торг біля автомобіля.
Honda Accord Type S, авто у відмінному стані, робили все за регламентом та вчасно, всі болячки по машині були усунені, обслуговування не вимагає, масла/фільтра все поміняно – сіл поїхав, два комплекти гуми, другий власник, усі документи/ремонтні відомості на руках, сервісна книжка з печатками по 2021 рік, 2 ключі, не Америка !!! м. Херсон реєстрація. +********** (What’s up) Олександр
Зроблено ТО, зауважень немає. Можливий аргументований торг! Будь-які перевірки на Вашому СТО.
Honda Accord 9 поколения – официальный автомобиль, купленный в конце 2013г в автосалоне г.Одесса (сервисная книга на руках). Обслуживание по регламенту, пробег родной БЕЗ ДТП 100% В родной расцветке Цвет - Серый Комплектация SPORT.18-е диски, Спорт обвес, Хром пакет, авто LED оптика, датчик дождя. бережная эксплуатация, замена масла 7-8тыс. Использовались только оригинальные запчасти. Безключевой доступ, START/STOP, 2 монитора, 2 ключа, камера заднего вида, акустика с сабвуфером, тонировка по кругу, и многие другие. Надежный двигатель 2, 4 Vtec, замена масла каждые 7-ти коробка надежная 6-ти ступенчатая механика. Автомобиль в ИДЕАЛЬНОМ СОСТОЯНИИ как визуально, так и технически. на 90 000 пробека установлено ГБО Салон без царапин и неприятных запахов. Авто можно посмотреть в пгт. Сторожинец или г.Черновцы Передние шины- 235/45 R18 Задние шины- 235/45 R18 Объем багажника- 495 л Подвеска -Независимая, амортизационная стойка типа МакФерсон Диски -Алюминиевые колесные диски
Свій автомобіль. Нові білед фари, світло краще чим у Тесли. Обмін на Nissan leaf або щось електро без доплати Ім"я: Черешенька) Супер тачка. Величезний багажний відсік. Величезний салон. Для обслуговування машина проста як двері - ніяких проблем, вчасно міняй розхідники і буде їздити ще 300 тис. (слова майстра) Машина чесна, всьо розкажу, покажу. Весь час на Україні був в одних руках, і часто їздила моя дружина. Тому дуже автомобіль їздив бережно. . Новий власник буде радий! Заміряв розхід з Києва до Тернополя - 6.5 л / 100км Надійний і економний мотор K24) Якісне в цій машині всьо. Якось мене знайомий питав - що мотора не чути, і може вона електро) Тільки гаражне зберігання. По кузову є пару дрібних сколів - я зразу ж їх лікував, шоб не псувалося далі. - є список того, що відновлювалось після ДТП: всьо робилося для себе, тому якісно. Подушки безпеки на місці, шпаклі не має, кузовщину купували нову. - вся історія відвідувань СТО в Україні - новий акумулятор - 2 комплекти ковриків: резинові і оригінальні тканинні - 2 ключі. - металевий захист двигуна - якісна сигналізація Pandora - два брелоки, один з них діалоговий. Він буде пищати, якщо шось з машиной сталося. - захист від злодіїв: перепіноване підключення до блоку керування двигуном (якщо машину відкриїть, то не зможуть її завезти без перехідника) Вчасно мінялось мастило в моторі (коли 20% залишались їздити, я вже міняв масло) і варіаторі, будь які зауваження майстра зразу ж виконувались. Також вчасно виконувались регламентні роботи. Деталі і масла оригигінал, або дорожчі: наприклад масло було тільки Honda або Motul (якесь там супер-екстра....по рекомендаціям від майстрів суто по Хондах)) Обслуговувався в Києві весь час на одному СТО: ProstoSTO (для тих, хто знає про спільноту Honda Mafia Club) Переїхали в Тернопіль, теж обслуговувались весь час тільки на одному СТО: АвтоВіта (одне з кращих СТО суто по японських автомобілях)
Власний автомобіль, був придбаний в вкінці вересня 2019 по максимальній ціні ринку, всі інші машини які продавались були в дуже незадовільному стані! І зараз коли передевляюсь оголошення, не впевнений що ці машини продають власники... Комплектація максимальна. Все життя була в Україні, від купівлі на DMI до зараз. Не бачу сенсу розповідати про саму модель, в інтернеті купа відеообзорів. Що до моєї машини: оригінальний колір "чорний мат", на 230 т.км була замінена "цепь" і всі навісні і т.д. що поруч, по регламенту заміна мала бути ще на 220 т.км тобто їй вистачить ще на довго. місяць назад поміняв всі амортизатори, рідини, колодки. Машина повністю готова до всіх викликів нинішнього часу, сів і поїхав, за потреби у Европу, відвезти сімю чи підвезти хлопцям допомогу, на будь яку відстань (звісно не офроад) до машини ще йде 2 комплекти дисків з гумою, 2 ключі суттевих ДТП не було! легкі подряпини! кузов цілий, все що викликало підозру, зачищене і оброблене! з радістю відповім на цікалящі вас питання! перекупів прохання не турбувати, торгу не буде, в машину вкладено дуже багато! якщо вас цікавлять варіанти "подешевше" їх на ринку повно! Автомобіль робився і ремонтувався для себе, продаж повязаний з тим що друзі запропонували забрати їх авто. Дякую за увагу!
Хід як нова, нова гума та акумулятор.
