- 280 тис. км
- Віньківці
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.35 л.
- Не вказано
Авто не готувалось до продажу не крашана не бита 2 власник відаємо як я є деталі по телефону
Авто не готувалось до продажу не крашана не бита 2 власник відаємо як я є деталі по телефону
Продам свій авто, вкладень не вимагає, обслуговувалась вчасно, коробка перемикає плавно, без пинків, мотор без нарікань, вся ходова на місці, кондиціонер заправлений і працює. Новий радіатор кондиціонера, нові подушки коробки в коло. Всі питання телефоном, тільки повне переоформлення
Honda Accord S-type 2.4 2010 року Виїхала з автосалону 04/2012 року Офіційний автомобіль! Автомобіль у чудовому технічному стані. Стоїть газ, вписаний в техпаспорт. Кузов у чудовому стані. В авто все працює! Авто повністю обезшумлене! Два ключі, протиугонна система, два комплекти резини. Дзвоніть розповім більш детально!)
Продам Honda Accord 8 з пробігом 29 000 км. До 2022 проїжджала 1000 км на рік тільки влітку. Встановлено газ. Пофарбована навколо без прорізів після невеликого прильоту.
Автомобіль повністю в рідній фарбі! З Америки приїхав без пошкоджень. Перший власник в Україні мій знайомий, є вся історія обслуговування. Наразі автомобіль в ідеальному технічному стані, нещодавно зроблене повне ТО, заміна охолоджуючої рідини , заміна масла в АКПП та встановлено новий акумулятор. Стан салону без зауважень, жодних подряпин або потертостей. З моменту придбання відразу була встановлена сигналізація StarLine з міткою та ГБО. Два комплекти гуми , два ключі. Перевірка на СТО без проблем.
Двигун працює добре, без плаваючих обертів і провалів. Встановлював оригінальні іридієві свічки Denso, масло змінював раз на 5-6 тисяч пробігу, витрата масла від заміни до заміни 300-400 мл. Масло заливав тільки Liqui Moli 5W-30. Робив дві часткові заміни масла в коробці, разом із фільтром. Минулого року змінював антифриз і рідину в гур. Також протягом двох років змінював нижні та верхні шарові та сайлентблоки важелів. Дві опори двс, передні амортизатори. Минулого року поміняв задні гальмівні диски, колодки та супорта і направляючі супортів. Цього року поміняв передні гальмівні диски та колодки. За машиною намагався стежити та доглядати. Встановив магнітолу андроид, задні діодні катафоти та контурну підсвітку в карти та торпеду. Подушки безпеки цілі та не стріляні. Є моменти по кузову. Взагалі багато чого робив по машині, якщо цікавить запитуйте. Є всі записи по ремонтах. Продаю так як виїжджаю. Просьба звонить в мессенджерах Viber, TG, WhatsApp
Honda accord 9 купе 2.4 бензин 2013 рік Пробіг 168 тис. км Безпека ціла Тож і масло було 500 км тому і ланцюг ГРМ теж було замінено + ходова вся, крім стійок. Комплектація повна для цієї моделі EX-L Кожен салон Люк Два монітори Підігрів сидінь Електрорегулювання сидінь Датчик попередження зіткнень Електро дзеркала Круїз-контроль Мультикермо І так далі. Стоїть хороша музика (проводка + сабвуфер, підсилювач, компенсатор). Для себе робив антихром і чорний дах. З мінусів тільки лобове оригінальне (тріщина з пасажирської сторони) можна поміняти при бажанні. Два комплекти резини літо-зима Торг біля капота Обмін також цікавий
Хонда Акорд 2017 рік 2,4 бензин 105000 миль пробіг Камера заднього ходу 2 ключі Зимова резина Шкіряний салон Розхід:траса-7, місто-10 Гаражне зберігання Масла/фільтра мінялися 14.02.2026
Продам Accord в доброму стані, АКПП та двигун працюють чудово, ходова теж в нормі, кузов не гнилий, салон цілий, люк, круїз контроль, авто світло, авто дощь, підігрів сидінь, все працює.
Продаю Honda Accord 8 в чудовому стані машину купляв для себе 4 роки тому, шукав іменно Accord 8 в максимальній комплектації і з світлим салоном. Хто купить машину не пожаліє це одна з самих живих Accord 8 Коли шукав машину особисто передивився 8шт по західній Україні всі були хламом цю найшов аж в Херсоні купляв в програміста їздила його жінка По машині нічого робити не потрібно все чудово працює пробіг оригінальний!! Грошей на машину ніколи не жалів вразі любої поломки чи посторонього шуму зразу все робив люблю коли все працює ідеально. Продаю тільки у звязку можливим виїздом за кордон, так би не продавав ше 5 років і ось чому. ---3 місяці тому регулював клапана на випускному розпрідвалі була малюсінька виїмка, і пішло поїхало), але так як думав мати машину ше 5 років думаю куплю інший розпрідвал мотор масла практично не брав 800мл на 8тис км, це як з заводу і компресія була 11.3 атмосфери з заводу має бути 12 атмосфер за той час поки шукав розпрідвал поговорив з татом він колишній моторист робив Ваз Каже якшо вже знята кришка головки то можна зняти головку і поміняти гумові втулки клапанів для профілактики, майстер каже вже якшо міняєм резинки клапанів то можна освіжити головку пошліфувати і поміняти направляючі клапанів , і зробив головку і зразу поміняв оригінальні кольца і вкладеші поршнів Циліндри в моторі були ідеальні без царапин і тому подібне. Шо виходить, шо для профілактики мотору фактично зробив увесь мотор всі прокладки все поміняв окрім шліфовки циліндрів за все заплатив з роботою і запчастинами 52тис грн ---По салоні все добре крісла в чудовому стані, зробленна повна шумовіброізоляця дверей стелі підлоги, також робив повністю сам власноруч LED підсвітку салону виглядає як в Mercedes S Class ---Титанові диски оригінальні R18 полегшені! купляв від спортивної Mazda RX8 можете в неті подивитись. ---По кузову все добре ніяких ДТП не було!! передні задні фари рідні є косметичні підкраси дзвоніть по тел все розкажу.
Хонда , синього кольору , салон в гарному стані, нова резина, двигун замінений, всі питання по телефону. Олег
Пробіг,скло все рідне. Передній бампер і задній трохи затерті фото є в наявності. Газу немає і не було. ТО робилось своєчасно Коробка на штовхається Кондиціонер і пічка працює Стан СІВ ПОЇХАВ Роемонтувалось все якісно для себе Готовий на провірку ТО. Гума літо також віддам зимню. Всі нюанси на фото, вкладень не потребує, сів і поїхав. Продаж не поспішний, авто бізнесменів прохання не турбувати. За допомогою інформацією пишіть ТГ/ Вайбер/Сигнал Готовый рассмотреть обмен с доплатой Опустил цену в связи с тем что приобрел новую машину
Продам або обміняю на кросовер власний автомобіль, повністю обслужений! Більше інформації по телефону!
Купляв авто майже рік тому,зробив повне ТО,замінив передні амортизатори,нова гума всесезонка 17" кондиціонер треба діагностика,газ треба діагностика їздив на бензину .Є всі звітності с печатями після то і діагностик +гарантія навіть чеки з заправок.Інколи вискакую чек і зникає не перевіряв !
Хонда акорд в гарному стані мотор без нарікань коробка автомат переключається добре деталі за телефоном
Фактично перший власник в Україні. Машина в чудовому стані з мінімальним пошкодженням у США. Готовий до перевірки на будь-якому СТО. Новий власник буде задоволений! Реальний пробіг 75 тис миль, тобто 120 тис км.
Продам сімейний автомобіль. Третє оформлення було в межах родини, іншими словами я другий власник цього авто. Великий та комфортний в порівнянні з європейською версією. Не биток з Америки, авто збиралося для ОАЕ, в ДТП не приймало участь. Додатково оснастив авто гарною мультимедіа системою на Android, тобто все що потрібно є (Android Auto, навігація, гарна музика), є підігрів передніх сидінь, задній парктронік та камера заднього виду. Технічно авто повністю справне, недавно пройшло ТО на офіційному сервісі. Обслуговувалося на сервісі "Дніпромотор". Також на додачу комплект зимової гуми Continental в гарному стані. Віддам авто в гарні руки наступному власнику. Можливий невеликий торг біля авто.
Не бачу сенсу багато розповідати тут про технічні особливості, надійність і т.д., бо це все легко можна знайти в інтернеті. Скажу тільки, що це ідеальне авто для людини, яка хоче один раз купити машину і проїздити на ній усе життя, а потім ще й онукам передати. За період володіння цим авто — тільки позитивні емоції. За автомобілем завжди доглядав вчасно: заміна мастила та фільтрів кожні 4,5–5 тисяч км. Усе, що стосується технічної частини, — ідеальне. Готовий до перевірки на СТО. Салон шкіряний, з підігрівом та купою інших функцій, таких як пам?ять сидінь, без ключовий доступ, завод авто з ключа, електричне регулювання сидінь тощо. Дуже гарний звук та мультимедіа, підтримує Apple CarPlay, Android Auto, Bluetooth і т.д. По кузову є невеликі нюанси, такі як маленькі подряпини та скол фарби на задньому бампері (сам бампер цілий, треба тільки перефарбувати). Продаж авто не є терміновим. Прохання, з запитом «за 10 сьогодні заберу» не турбувати. Звісно, торг можливий, проте в межах розумного і бажано біля капота. Також готовий розглянути варіанти на обмін. Всім добра та миру!
