- 57 тис. км
- Одеса
- Бензин, 2.4 л.
- Автомат
Автомобіль обслужений, вкладень не потребує. Надійний атмосферний двигун 3.5 V6 у поєднанні з автоматом. Двигун працює ідеально, коробка перемикає плавно, ходова без сторонніх звуків. По техніці автомобіль доглянутий і обслуговувався. Масло в моторі тільки замінив. Масло не їсть. У коробці змінювали на пробігу 240т. Кузов виглядає гідно, салон акуратний, шкіра в хорошому стані, без затерання та сильного зносу. Комплектація відмінна, все працює. Телефонуйте, розумний торг біля капота
Авто дружини, у відмінному стані, сів і поїхав
Авто в доброму стані,передня частина авто поклеіна броніплівкою,новий акумулятор,стоїть газова,вся інформація по телефону,торг присутній
Свій автомобіль. Нові білед фари, світло краще чим у Тесли. Обмін на Nissan leaf або щось електро без доплати Ім"я: Черешенька) Супер тачка. Величезний багажний відсік. Величезний салон. Для обслуговування машина проста як двері - ніяких проблем, вчасно міняй розхідники і буде їздити ще 300 тис. (слова майстра) Машина чесна, всьо розкажу, покажу. Весь час на Україні був в одних руках, і часто їздила моя дружина. Тому дуже автомобіль їздив бережно. . Новий власник буде радий! Заміряв розхід з Києва до Тернополя - 6.5 л / 100км Надійний і економний мотор K24) Якісне в цій машині всьо. Якось мене знайомий питав - що мотора не чути, і може вона електро) Тільки гаражне зберігання. По кузову є пару дрібних сколів - я зразу ж їх лікував, шоб не псувалося далі. - є список того, що відновлювалось після ДТП: всьо робилося для себе, тому якісно. Подушки безпеки на місці, шпаклі не має, кузовщину купували нову. - вся історія відвідувань СТО в Україні - новий акумулятор - 2 комплекти ковриків: резинові і оригінальні тканинні - 2 ключі. - металевий захист двигуна - якісна сигналізація Pandora - два брелоки, один з них діалоговий. Він буде пищати, якщо шось з машиной сталося. - захист від злодіїв: перепіноване підключення до блоку керування двигуном (якщо машину відкриїть, то не зможуть її завезти без перехідника) Вчасно мінялось мастило в моторі (коли 20% залишались їздити, я вже міняв масло) і варіаторі, будь які зауваження майстра зразу ж виконувались. Також вчасно виконувались регламентні роботи. Деталі і масла оригигінал, або дорожчі: наприклад масло було тільки Honda або Motul (якесь там супер-екстра....по рекомендаціям від майстрів суто по Хондах)) Обслуговувався в Києві весь час на одному СТО: ProstoSTO (для тих, хто знає про спільноту Honda Mafia Club) Переїхали в Тернопіль, теж обслуговувались весь час тільки на одному СТО: АвтоВіта (одне з кращих СТО суто по японських автомобілях)
Власний автомобіль, був придбаний в вкінці вересня 2019 по максимальній ціні ринку, всі інші машини які продавались були в дуже незадовільному стані! І зараз коли передевляюсь оголошення, не впевнений що ці машини продають власники... Комплектація максимальна. Все життя була в Україні, від купівлі на DMI до зараз. Не бачу сенсу розповідати про саму модель, в інтернеті купа відеообзорів. Що до моєї машини: оригінальний колір "чорний мат", на 230 т.км була замінена "цепь" і всі навісні і т.д. що поруч, по регламенту заміна мала бути ще на 220 т.км тобто їй вистачить ще на довго. місяць назад поміняв всі амортизатори, рідини, колодки. Машина повністю готова до всіх викликів нинішнього часу, сів і поїхав, за потреби у Европу, відвезти сімю чи підвезти хлопцям допомогу, на будь яку відстань (звісно не офроад) до машини ще йде 2 комплекти дисків з гумою, 2 ключі суттевих ДТП не було! легкі подряпини! кузов цілий, все що викликало підозру, зачищене і оброблене! з радістю відповім на цікалящі вас питання! перекупів прохання не турбувати, торгу не буде, в машину вкладено дуже багато! якщо вас цікавлять варіанти "подешевше" їх на ринку повно! Автомобіль робився і ремонтувався для себе, продаж повязаний з тим що друзі запропонували забрати їх авто. Дякую за увагу!
Хід як нова, нова гума та акумулятор.
офіційний автомобіль в комплектації sport. перша реєстрація в серпні 2014 року. оригінальний пробіг. встановлене ГБО (реальний розхід: траса 9, місто 12)
Будь ласка не турбуйте на українській номер, пишіть в чат або Ваттсап +49 {179} {201} {48} {97}. Ціна з урахуванням всіх недоліків: подряпини по кузову, дисках. Продається Honda Accord EX-L 2016 року з надійним бензиновим двигуном 2.4 л (185 к.с.) та автоматичною коробкою передач. Повна комплектація EX-L — шкіряний салон, підігрів сидінь, люк, камера заднього виду, клімат-контроль, круїз, преміум-аудіо, Bluetooth, сенсорний екран, системи безпеки ABS, VSA, Airbags 8+. Автомобіль знаходиться та експлуатується в Німеччині (Росток), в Україні не їздила. Технічно у відмінному стані, регулярне обслуговування. Є деякі нюанси по кузову — деталі в особисті повідомлення.
Honda Accord 8, 2011 р.в., куплена в Україні в 2012. Володію авто останні 30 тис. км. Обслуговування вчасно, машина жодного разу не підводила, все працює справно. Технічно в доброму стані. Стан кузова видно по фото. Фарбовані крила, двері, пороги, шпаклівки немає, в ДТП не була. Окрім цього додам, що антикором обробленно днище авто, там все в повному порядку, жодної іржі. Мотор працює відмінно, коробка також. Щодо обсуговування є всі записи. В наявності два ключа та документи. В авто присутні: - клімат двозонний; - шкіряний салон в гарному стані; - електро регулювання сидінь, память сидіння водія; - якісне світло, поворотні фари; - люк; та ін. Два комплекта гуми, літня нова Всі питання по телефону. Торг можливий.
Офіційний в гарному доглянутому стані,в максимальній комплектації,весь в рідній фарбі,задня електрошторка,бокові шторки, люк, бокова камера,перфорація всіх сидінь,підігрів всіх сидінь,зроблена шумоізоляція,сервісна книжка з актами виконаних робіт,два комплекти ковриків, три комплекти гуми, зимова практично нова, один сезон проїхала,літня також один сезон проїхала,і ще є комплект літньої, новий АКБ,новий страховий поліс, Замінив масло в двигуні,всі фільтра,регулювання клапанів, замінив передні та задні тормозні колодки, замінив помпу, замінив задній сальник колін вала з усіма прокладками та замінив масло в АКПП.Автоматичне дальнє світло, заводська лед оптика та багато іншого…. Я власник. По всіх питаннях телефонуйте.Автомобіль вартий уваги. Торг
Продам Honda Accord 2017 року, бензин 2.4 л (i-VTEC), автоматична коробка передач. Автомобіль у відмінному технічному та візуальному стані, повністю обслужений та не потребує жодних вкладень. Надійний та економічний двигун 2.4 л потужністю 185 к.с., який поєднує хорошу динаміку та помірну витрату пального. Авто має комфортний та просторий салон, двозонний клімат-контроль, круїз-контроль, мультимедійну систему, камеру заднього огляду, електропакет, легкосплавні диски та багато інших опцій для комфортної їзди. Кузов у гарному стані, салон охайний та доглянутий. Всі системи працюють справно. Регулярне технічне обслуговування проводилося вчасно. Автомобіль готовий до будь-яких перевірок на СТО. Детальніша інформація за телефоном. Можливий аргументований торг біля автомобіля.
Авто зараз у Німеччині на кордоні з Польщею в місті Котбус. Рідний пробіг 205880 км. Нова зимова гума. Пройдено у травні німецький ТЮФ є документи. Довелося навіть у Польщі лобове скло змінювати для проходження ТЮФа. Є два невеликих нюанси по кузову після Українських та Німецьких парковок — подряпини. Заміна 4-х гальмівних дисків та колодок по колу. Заміна у травні всіх 4-х фільтрів та масла Матюль. Сервісна книжка залишилася в Україні. Пригнане зі Швейцарії у 2018 р. зі 170 тис. км пробігу, а куплене у 2019 р. з 189000 тис. км. Купив у Тернополі, є дані старого — першого власника в Україні. Не димить і не гуде як нові Німецькі авто. З 1 жовтня 2024 року в Німеччині заборонено їздити на авто, яке більше 1 року в країні без тимчасової реєстрації з отриманням німецьких номерів. Писати в чат. Та сажовий фільтр замінений на повноцінний замінник, тож проблем взагалі жодних. Стоїть ще каталізатор. Продаж не терміновий. Я не поспішаю. Мінімальна ціна 7000 євро. На німецьку реєстрацію ставити не поспішаю, ще в Україні буду їздити. Згідно з ринковими даними та держ. цінами на такі авто — Середня ціна авто 11 391 $ це з сайту АВТОРИА. ПРОДАЖ НЕ ТЕРМ!НОВИЙ.
Продаю свій автомобіль. Повністю обслужена. Газ/бензин. Автомат, 2 літра мотор. Технічно питань немає, є моменти по кузову( останні фото ) потрібно робити.
Продам Honda Accord. Пригнаний зі США з мінімальними пошкодженнями. Кому буде цікаво, надам відео та фото в якому стані авто прибуло в Україну. Комплектація EX. Двигун 2.4л пряме впорскування. Авто в задовільному стані, будь-які перевірки на будь-якій СТО, вкладень не потребує, сів, поїхав. З недоліків подряпини на передньому бампері. В наявності два ключі, додатково встановлений охоронний комплекс "призрак", два комплекти резини, і т.п. Телефонуйте, задавайте питання, домовимось.
Вітаю, продам свій автомобіль, повність обслуговуваний, тільки 1300км назад зробив ТО, є всі підтверджуючі документи по обслуговуванню авто, повна історія обслуговування. Автомобіль дуже місткий та комфортний. 2 ключа + сигналізація Starline( Treeum) з міткою та керуванням через мобільний додаток, фари в бронеплівці, 2 комплекта резини, питань по авто немає, дзвоніть відповім на всі питання. Дуже прошу, автоплощадки не тратьте свій та чужий час.
Все працює сів поїхав коштів не жалкував всі питання по телефону
Honda Accord IX 2016 року, пригнана з Канади. Автомобіль доглянутий та повністю обслужений, ТО зроблено, хімчистка зроблена. Технічно автомобіль в гарному стані, всі системи працюють справно. Просторий салон, додатково встановлена LED підсвітка. Зручний у використанні та великий своїми розмірами багажний відсік, що дуже зручно! Авто відповідає своїм коштам, та не потребує вкладень.
Доброго дня, в продажі Honda Accord 2.4 я власник авто ,машиною володію понад 3 роки Машина ,доглянута ,рівна , двигун працює ідеально ! потьоків масла немає по машині взагалі) по Двигуну було зроблено : ущільнення клапанної кришки ущільнення форсунок , заміна свічок по Оригіналу , обслужено :стартер ,генератор ,ABS , замінено радіатор кондиціонера . АККП перемикає плавно ,масло замінено 8000 тис ,тому на пробігу 155000 тис /мл . масла мінялось по регламенту ходова вся обслужена без жодних зауважень , акумулятор новий , резина літня нова ,поставлена в березні , зима в гарному стані по-машині ,можу багато чого розповісти в спілкуванні або в живу **********
