- 323 тис. км
- Білогородка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 3 л.
- Автомат
Технічно без нарікань. По кузову є некритичні моменти. 2003 рік, 3.0 газ/бензин Автомат Переоформлення без питань. Їздить кожного дня. Детальніше за телефоном.
Технічно без нарікань. По кузову є некритичні моменти. 2003 рік, 3.0 газ/бензин Автомат Переоформлення без питань. Їздить кожного дня. Детальніше за телефоном.
Продам Хонда акорд 2.0 газ бензин в хорошому стані , свіжа страховка перешитий салон зроблені фари машина від власника і ще багато чого зроблено по авто всі деталі розповім по телефону
Машина в хорошому стані, всі питання по телефону, дзвоніть питайте все роскажу, реальному покупцю торг. Можливо обміну на ваше авто бажано с коропкою автомат
Подробиці за телефоном.
Авто з 2008 в одних. технічно дуже жива, по кузову гнилувата, з документами повний порядок
ПРОДАМ ТЕРМІНОВО Мінімальний торг Машина не на ходу !!! Марка: HONDA Потрібен Капітальний ремонт двигуна! Модель: Accord Покоління моделі: V Тип кузова: Кількість дверей: 4
Продам хонда акорд 5 сс7 • По авто є корозія на задніх арках з обох боків та на капоті відлущілась фарба,авто в щоденному використанні,по двіжку питань немає багато що замінено,ходовка збита нещодавно встановлено комплект передніх важелів та зроблений розвал,титанові диски R15 встановленна зимова гума,по коробці жодна передача не вибиває,по салону чохли,екранна магнітола,нові динаміки. Авто в чудовій комплектації. Встановлений газ 4 покоління (вписаний в тех.паспорт) Продаж тільки під переоформлення Кого цікавить дзвоніть за номером для уточнення деталей Торг реальним покупцям!
Машина на ходу,підстукує ходова незнаю шо там,продаю тому що я на війні і нема кому їздити
Продам авто після ДТП, з документами все добре, всі деталі по телефону.
Продаю власне авто яким володію 6 років оформлене було в 2024р. Ось що замінюаалося в цьому авто: В травні 2025р був замінений акомулято, на весні 2026р були замінеі гальмівні диски з т. колодками. В квітні та травні було замінено: свічки та високовольтні провода, головний тормозний циліндр та блок абс, було замінено гальмівну рідину, замінено весь комплект ГРМ, масло з фільтром, антифриз та прокладку клапанної кришки з регулюванням клапанів, по ходовій було замінено шарові ,стойки стабілізаторів та рульові тяги з накінечникиами. Газ вписаний в тех паспорт та обслужений. Авто кожний день на ходу не підводить.
Honda Accord IV 2.0л. 1993р.в., карбюратор Keihin 1, газ 2 покоління вписаний в тех.паспорт, АІ-92, витрата оливи та палива згідно заводських характеристик, по кузови незначні сліди експлуатації (сколи, подряпини в районі низу бампера), салон у хорошому стані, кондиціонер, LCD екран 3тис.км. тому замінено всі розхідники ходової передньої частини (сайлентблоки, важелі, кульові, ін.) 1тис.км. назад встановлено новий радіатор Nessen, замінено розхідники ходової задньої частини (важелі. стійки амортизаторів, тяги стабілізатора, ін.)
Машина їздить кожного дня, торг.
Незважаючи на роки машина хороша, Я другий власник даного авто стоїть газ, хороше світло, музика, хороший вихлоп, є страховка, нові стійки, кнопка старт стоп, гнилі іржі немає, мотор клас !!!!
Авто в нормальному стані кузов поварений,мотор зроблений рік назад, коробка без проблем салон в нормальному стані газ стоїть але не вписано є нюанси по лако красочному Машина вкладь не потребує Переоформлення
На ходу , деталі біля машини
Продам чудовий автомобіль, ходова перебрана, відмінно поводиться на дорозі, коробка відмінно перемикає, зчеплення змінювалося минулого року, двигун дуже жвавий, працює як годинник, кузов достойний для своїх років, варити не потрібно, салон чистий доглянутий, все по електриці працює, нова гума, новий Аккумулятор, будь-який вид оформлення. торг присутній
Honda accord 5 cc7 двигатель 2 л • Машина хорошая днище полностью целая есть моменты короб на углу заднего колеса • Газ бензин газ вписан в техпаспорт но не стоит • Гидроусилитель руля подогрев заднего стекла двухсторонняя сигнализация центральные замки стеклоподъёмники на четыре двери, люк с кнопки не течёт, • Багажник открывается из салона или с ключа, бак тоже из салона • Диски r15 • Хорошая зимняя резина • Обмен на другое авто с вашей доплатой или ключ на ключ
