- 18 тис. км
- Київ
- Бензин, 2 л.
- Робот
Авто від власника. Апдейт. 360 та парктронік полагодили на офіційному СТО, все працює. Привіт. Сорі за шуми на відео, також колір кузову та деталі у салоні звісно помаранчеві, на відео чомусь червоне. Всі документи, лише офіційне ТО. Авто у дуже доброму стані по ходовій, кузову та салону, все скло та панорама рідні. У салоні не курили, стиль їзди спокійний. Встановлені додаткові елементи - дефлектори на вікна, лед стрічка (динамічно дублює поворотники та стоп сигнал), бризковики, захист від бруду на задні арки, салон у плівці, стандартні гумові коврики + EVA килимки. Про бездоріжжя не скажу, але у місті залізти на бордюр не проблема, також максимально зручне автопаркування та камери 360+парктронік. Два ключі. Багажник - перевозив тв 85 дюймів без коробки, зі складеними сидіннями все влізло. Довгі подорожі - Київ - Львів, Дніпро, Одеса - супер зручно і комфортно як водію так і пасажирам. Це мій другий китаєць, до цього був Chery Tiggo 7 а також я виграв конкурс і їздив у 18 році на завод у Китай, де бачив на власні очі як там збирають авто, тож ніякого упередження стосовно їх якості в мене немає. Авто з повним КАСКО з оплатою за км, можна продовжити переоформивши онлайн на нового власника. Відповідаю швидше у тг trylogin, на дзвінок не завжди можу відповісти. Допомоги з продажем не потребую. По формату оплати можна обговорювати. Дякую і вдалих покупок!
