- 118 тис. км
- Кривий Ріг
- Бензин, 1.59 л.
- Ручна / Механіка
продам авто в гарному стані , пробіг 98000 тис всі випання по тел **********
На ходу, з новою коробкою передач. Особисте авто , третій власник. Проведено ТО ходової частини , машина їздить без нарікань. Є декілька нюансів по кузову(рижики),тріснутий передній бампер, не критично. Робочий кондиціонер. Люк працює.Встановлений газ і вписаний в техпаспорт .Продається у зв?язку з купівлею нового автомобіля. Торг мінімальний біля капоту.
Продам geely mk 2008 року 1.6л газ\бензин (газ вписаний). Пробіг 205 тис. Технічний стан на 9 з 10. Гарні диски. Гарна резина. 5000 назад замінені масла. Є питання по кузову, не критичні (як у всіх китайців). Їде дуже бадьоро. З документами повний порядок. Врятувала дві сім'ї з Донеччини. Знаходиться в Умані. Можливий торг. Пишіть відповідаю дуже швидко!!!!!
Продам машину в хорошому технічному стані, повністю на впевнено і на ходу та з оформленням, є тільки мінуси по зовнішньому вигляду, потрібно підфарбувати бампери і в принципі все. Мотор працює відмінно. Є газ 4 покоління. Коробка працює добре. Ходова в нормі. Кузов цілий. Електрика працює. Салон доглянутий. Гума хороша. Оформлення. Інші питання по телефону.
Авто в хорошем состоянии,заменено масло передние стойки, подшипники, наконечники, подушки двигателя, новый аккумулятор 2дин магнитола АБС, люк, парктроник, все работает! Возможен торг!
Машинка в хорошому стані. По кузову така як на фото.Торг виключно біля капота.Телефон
Технічно машина в гарному стані,рідний пробіг 75000 в одних руках з 2012 року,по ходовій,мотору,КПП ніяких питань,нова літня гума,по кузову вино на фото,дірки в багажнику,та пішли пороги(дир щє нема)є в наявності куплені нові пороги(віддам з машиною)
Авто в робочому стані.Корозія по кузову.Купував у салоні.Один власник.
При заповнені помилився з кольором, як виправити не знаю. В документах сіра, як і на фото Авто на впевненому ходу, кожен день використовується. Дуже економне та недороге в обслуговуванні, запчастини доступні. Салон просторий, хороший варіант як перше авто або для щоденної їзди. Є кілька нюансів, про які кажу одразу: корозія по кузову (видно на фото), трохи підтікає рульова рейка та загорівся значок ABS. Хто розуміється в авто — це нескладно виправити. Продаю чесно як є, тому і ціна відповідна. Причина продажу — є інший автомобіль, цим майже не користуюсь. Можливий торг біля авто.
дзвоніть не соромтеся
Авто 2008 року, куплене з салона, перший та єдиний власник, весь час стояла в гаражі окрім 3-х останніх років, всі розхідники мінялись вчасно, доглядалась та експлотувалась обережно.Встановлене ГБО 4-го покоління фірми "TARTARINI" (Італія) Відремонтована передня підвіска(оригінальні нові пружини, відбійники, пильники, ричаги у зборі, правий передній амортизатор, верхні опори), міняв оригінальні сайлентблоки задньої балки та поставив проставки під задні пружини. На 90 тис. км заміна всього зчеплення повністю на оригінал та одночасно поміняв всі пыльники, сальники та всі підшипники коробки (разом з вижимним підшипником). На 100 тис. км заміна оригінального ременя ГРМ та роліка+водяна помпа+всі остальні ремені. Літом 2024 р. видалені каталізатори та вварені пламегасник та стронгер. У грудні 2024 регуліровка клапанів, заміна прокладок, сальників, головки та привода датчика распредвала. По кузову-всі проблемні місця зачищені, оброблені антикором, прогрунтовані та покращені мною не зовсім професійно, но головне "рижиків"та "штукатурки" немає. Масло не бере від слова зовсім. Рік тому замінені передні тормозні диски+колодки та задні барабани з колодками, перебрані суппорта та замінена тормозная рідина. Рік тому також замінено масло гідропідсилювача. Нові лампи в передніх фарах Bosch. До машини йде також зимня резина на двух сталевих оригінальних дисках(тільки на передок). Є багато оригінальних запчастин до машини, но вони йдуть звісно окремо(амортизатори, стійки, ричаги, пружини, сайленти задньої балки, троси ручника, суппорта і др.)
Продам авто стан на фото, після кап ремонту двигуна, компоненти тайота,ГБО,травень 2024 повністю перебрана ходова,стойкі пружини передні задні,новий радіатор,салон без нюансів,піднятий кліренс,довезе до Луни і обратно!
