- 151 тис. км
- Біла Церква
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.59 л.
- Ручна / Механіка
Е невеликий поскодженя
Е невеликий поскодженя
Авто у хорошому стані. Невеликий пробіг. Пройдені всі рекомендовані ТО з відповідними записами у сервісній книжці. Недороге в обслуговуванні. Перший власник. Авто чудово підійде, як для їзди по місту так і за місто - високий кліренс, встановлений захист мотора. Доглянутий салон, без подряпин і потертостей (стан нового). Внаслідок ДПТ пошкоджено бампер та крило, - замінено на нові. З невиправлених слідів використання - сліди корозії на порогах та дверях. З функцій додаткового комфорту: кондиціонер, електропідігрів дзеркал, електрорегулювання дзеркал, електропідйомники усіх вікон, блокування підйомників та дверей водієм, блокування дверей від випадкового відкривання дітьми. Подушки безпеки водія та переднього пасажира, антиблокувальна система ABS. Встановлені центральний замок та двостороння сигналізація Davinchi з дальністю дії до 1000 м. Хороша акустична система з можливістю програвання музики з USB флеш-карти. Об'ємний багажник, повнорозмірне запасне колесо. Комплект зимової гуми у подарунок. Оригінальна сумка, укомплектована вогнегасником та аптечкою.
Продам хороше та не дороге авто, в авто встановлено газ 4-го покоління, не ржава, не бита, економна. Кондиціонер є та працює, пічка теж, колеса r15, м»яке та комфортне авто, двигун зроблений, ходова нова.
Авто у гарному стані. Вкладень не потребує. Варити, фарбувати не потрібно. Страховка є. Будь який спосіб переоформлення.
Пробіг 172 тис. механіка, газ/бензин, кожа, система піонер
Продається авто GELLY MK 2008 рік в дуже гарному стані . Автомобіль повністю на ходу , по ходовій ніяких питань нема .
Продаю по технічному стану авто бере масло димить всі деталі про авто по телефону+**********
Авто в идеальному стані, сів і поїхав. Газ 4 покоління. Пробіг 93к км. Гума зимня Michelin Власник 1 , куплена з салону
Авто на ходу. Всі дефекти по кузову на фото. Пороги переварені. ГБО вписане. По електриці все ок. Є кондиціонер. Заводиться з пів оберту. Авто від власника. Можливий торг. Всім гарних покупок.
Продаю автомобіль Geely MK 2011 року, двигун 1.6 Бензин, з пробігом 145 тис. км. в нормальному стані від власників. Двигун справний, ходова м'яка, технічно в гарному стані. Обслужена, перебрана ходова (сайлентблоки, втулки, резинки, гранати, тормозні дизки, колодки, передні/задні стойки і тд.). Повністю новий набір зчеплення. Аудіомагнітола з блютуз та іншими прибамбасами. Новий антифріз в системі , а також обслужена система радіатора і охолодження. Нова зимова резина. Кондиціонер заправлений і справний, підігрів скла і дзеркал. Камера заднього виду. Встановлені кастомні противотуманки. Сигналізація. З дефектів: візуальні іржі від віку китайського авто (Показані на фото), потреба в налаштуванні датчику палива (некоректно показує рівень палива, мінімум на середині табла на приборці). Причина продажу: машина просто стоїть без потребності.
продаю своє авто, пробіг рідний, другий власник , видає що 3 власника тому що перший був "автосалон") їздили мало . двигун повністю обслуговуваний, масла фільтра, все нове. Встановлений газ та вписаний в посвідченні.передня та задня підвіска нещодавно обслуговувалась, нові задні аморти "каяба", нові гальмівні диски та колодки. на дорозі дуже справна, ями ковтає, немає звалу, прискорення дуже швидке.Є верхній багажник саморобний але на професійних стійках (якщо потрібно)пічка "жаре", кондер- заправлений, салон в ідеальному стані, сучасна магнітола, подушки безпеки не стріляні. Є зимня гума "триеннжл" на нових штамповках. оброблене дно, по кузову є незначні питання. запаска в комплекті .готовий до всіляких перевірок. Дзвоніть зроблю аргументовану знижку
Продам Авто 2008 року, всі стекла рідні, не гнила, технічно у відмінному стані, їжджу щодня, гума зима, є два літні віддам з машиною, поставлені хороші Лед лампи, зроблена КПП, фото робіт по коробці прикріплю, Мотор шепче, масло від заміни до заміни не грама. В машині працює абсолютно все, кондиціонер заправлений холодить відмінно, пічка кип'яток, поставлений новий газовий редуктор (Італія) розхід 10 л газу, газ вписаний! Їздить і на бензині і на газу. Страховка є. Тільки переоформлення, довіреність максимум на місяць!
продам авто Geely MK, в хорошому технічному стані, телефонуйте домовимося
Авто в хорошому техн.стані.В квітні 2025р.зроблене зчеплення.В коробці поміняли масло і зробили передню ходову.Замінили рульову рейку.Два роки тому зробили двигун.Пороги і арки зроблені.Іржі та гнилі ніде немає.Салон в гарному стані.ГРМ і ролікі поміняли на 45 тис.На лобовому склі тріщина.Кондиціонер не заправлений.Пробіг такий як зазначений.Гаражне зберігання.Брав з салону в грудні 2008 р.
Поміняний ГРМ і щеплення, також стоїть нова рольова рейка. Оброблене днище машини. Є чотири зимових шини. Машина стоїть на обліку в Калуші. В комплекті є ще один ключ. Всі деталі за телефоном.
Продам авто Geely mk1,6 2008 рік. Автомобіль технічно в гарному стані. Двигун без нарікань без підтікань та жору мастила. По кузову зроблені всі основні недоліки цього кузову та був повний окрас кузова. По підвісці все зроблено окрім ( задня пружина лопнута, але є нові в наявності ). По салону гарний стан окрім ( передніх сидінь ). Була замінена магнітола зі штатної. Є тріщина на лобовому склі, але на їзду не впливає. Автомобіль повністю офвційний ( перший власник з салону ). Оптика відновленна без запотівань. Продажа по причині наявності другого автомобіля в сім'ї. Гаражне зберігання. Пробіг оригінальний не кручений 90 000. Любий вид переоформлення готовий до перевірок торг на всі ньюанси є. Звоніть, пишіть є доп. фото та відео.
Авто в гарному технічному стані, зроблена ходова, новий акумулятор, нові комплекти шин (зима та літо), заправлений кондиціонер, повний електро пакет, якісна музика, є незначні моменти по кузову ( як і в більшості моделей цих авто) Пробіг-92тис. За більш детальною інформацією звертайтеся в приватні повідомлення.
1 власник, гарний стан, зимова та літня гума, все працює, замінені пороги, технічне обслуговування проводилося вчасно. Невеликий торг біля машини.
