- 100 тис. км
- Луцьк
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Всі деталі по телефону
Всі деталі по телефону
Автомобіль повністю технічно обслугований, сів і поїхав, мотор не чіпали, я 2-ий власник, машина чудово керується та прекрасно відчуває себе на дорозі, торг біля капоту, всі питання по телефону
Продам автомобіль Geely MK 2008 року випуску з надійним двигуном 1.6 літра. Машина повністю справна, використовується щодня, заводиться та їде без проблем. Двигун працює рівно.Головні переваги автомобіля:Економічність: встановлено та ОФІЦІЙНО вписано в техпаспорт газобалонне обладнання (ГБО).Комфорт: є робочий кондиціонер, що дуже актуально на літній сезон.Мультимедіа: встановлена якісна магнітола з великим екраном та хорошим звуком.Салон охайний, доглянутий, у чохлах.Поточний стан та нюанси:Машина продається як є, без жодної косметичної підготовки та приховування недоліків. Наразі автомобілем користується жінка. Чоловік уже три місяці служить у ЗСУ, тому в машині немає кому прикласти потрібні чоловічі руки.По кузову: є класична для цієї моделі корозія на задніх арках та по низу дверей (все чесно показала на фотографіях крупним планом). На ремонт кузова скину. По техніці: перша передача вмикається зі своєю специфікою (потрібно трохи звикнути, але коробка працює надійно, передачі не вибиває). Є дрібні вікові питання по технічному обслуговуванню, до яких просто не дійшли руки.Ціна: $2 000. Продаж неспішний. Реальному покупцю обов'язково буде хороший торг прямо біля капота на кузовні роботи та доведення авто до ладу.Переоформлення максимально швидке та зручне — через застосунок Дія всього за кілька хвилин (власниця на зв'язку, їхати в сервісний центр МВС не потрібно).Телефонуйте, відповім на всі питання. Огляд за домовленістю.»
Машинка працює, економна сів і поїхав, є нюанси по кузові. На фото видно. Потрібно замінити накладки порогів.
Продам машинку в доброму стані, один власник із салона, рідний пробіг, кузов без гнилі, мотор працює як годинник, ходова як м'ячик нічого не стукає, салон як новий в ходу тихо нічого не скрипить. 2дін. магнітола. свіжа гума. Заміна масла кожні 7-8тис. Гаражне зберігання. Машина варта вашої уваги.
Авто пройшло повне то. Нова зимова гума. Всі інші питання по телефону.
Авто у дуже хорошому стані, не бита не фарбована. Вся інформація за номером **********.
Треба варити та замінити лобове стекло воно є в наявності всі деталі по телефону або краще ПИСАТИ
Продам власне авто. Куплялось у салоні у 2014році. На разі пробіг 83000км. Авто під відновлення, маються сліди корозії, сам не вмію ремонтувати тому і виставляю на продаж. На разі авто щодня на ходу. Пічку міняв у грудні 2025 року. Кондиціонер працює справно. Вікна усі рідні. Зчеплення робив у 2022му році. Генератор миняв у 2023. За дану суму у комплект віддам майже нову літню резину Bridgestone 4 одиниці (три місяці у експлуатації) Більше фото за запитом.
Продам автомобіль із рідним пробігом,один власник із салону, не фарбований та не битий. Є "рижики" по кузову (довго стояла). Потрібно звернути увагу до ходової частини, магнітоли, кондиціонеру (не працює).
Продам авто. На повному ходу, є незначні дефекти по кузову, на швидкість не впливає і видно на фото. Довіреність або перереєстрація. Кому цікаво дзвоніть. можливий торг.
У продажу Geely MK 2013р. з невеликим рідним пробігом 62тис. км, в топовій комплектації Comfort + є все окрім шкіри, гідропідсилювач керма, кондиціонер (працює), 4 склопідйомники, електродзеркала, ел. люк, птф, лінзи, музика, парктронік. І все працює. Кузов цілий без іржі, у рідній фарбі. Двигун працює рівно, коробка не хрустить. На даний момент вкладень не вимагає. Оформлення будь-яке.
Автомобіль всі роки знаходився в одних руках, купувався з салону. В наявності сервісна книжка з усіма записами щодо проведених робіт по авто. Зберігалась лише в гаражі. Пробіг рідний. Авто використовувалось лише для потреб сім'ї. Детальнішу інформацію надам по телефону. Літня гума в подарунок. Номер для зв'язку:
Автомобілем користуюсь з 21 року. По двигуну та ходовій частині все добре. Є сліди корозії .
Авто на повному ходу в гарному кольорі та в хорошому технічному стані, сів і поїхав. За час володіння все робилось вчасно та якісно. Т.О. проводилось кожні 8-9 тис км. Двигун та КПП сухі та без сторонніх шумів. Двигун масло не бере зовсім, працює тихо, рівненько. Пробіг рідний. Ходова частина також вся в справному стані. Електроніка вся працює. Акумулятор новий (на гарантії). Авто використовувалось лише для сімейних потреб. Більше інформації по телефону.
Один власник.
Автомобіль в хорошому тех.стані все працює, кондиціонер заправлений.Є рижики по кузову, але не критичні. Мотор робився на 200тис. новий гур, рульова рейка. Цікавить обмін на мінівен, або універсал. Можливо і вантажний бус з невеликою моєю доплатою.
Авто в Непогано у стані продаж швидкий торг буде хороший
Авто з автосалону, один хазяїн В хорошому стані. Газ/бензин.
