- 129 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.59 л.
- Ручна / Механіка
продам машину на впевненому ходу стоїть газ 2 покоління в техпаспорт не вписано,по кузову є моменти але не критично
продам машину на впевненому ходу стоїть газ 2 покоління в техпаспорт не вписано,по кузову є моменти але не критично
Машина в гарному стані. Гаражне утримання в сухому приміщенні сільської місцевості.Один дбайливий господар. Кузов в гарному стані. Колеса літні Мішлен (2015 року), зимові Матадор (2011 року). Шумоізоляція. Кондиціонер. Люк. Подушки безпеки. Відеореєстратор. Камера заднього вигляду.Парктроніки. Ходова Каяба. Склопіднімачі автоматичні (4 шт). Запаскою не користувались жодного разу(нова). Заводські колеса в нормальному стані(презент). Машина їздить тільки на 95 бензині (євро)- є з усіх заправок чеки за всі роки.
Авто в хорошому стані, доглянуте. Багато чого робилося, бо для себе. Все робилося вчасно — масло, фільтри, гальма, зчеплення. Кондер новий, пічка працює ідеально. Їде м’яко і впевнено. Нове зчеплення та гальма Люк робочий. Є повний список робіт і чеки. Машина повністю справна, готова до експлуатації. Сів і поїхав. Дзвоніть або пишіть для деталей.
На ходу, з новою коробкою передач. Особисте авто , третій власник. Проведено ТО ходової частини , машина їздить без нарікань. Є декілька нюансів по кузову(рижики),тріснутий передній бампер, не критично. Робочий кондиціонер. Люк працює.Встановлений газ і вписаний в техпаспорт .Продається у зв?язку з купівлею нового автомобіля. Торг мінімальний біля капоту.
Продам машину в хорошому технічному стані, повністю на впевнено і на ходу та з оформленням, є тільки мінуси по зовнішньому вигляду, потрібно підфарбувати бампери і в принципі все. Мотор працює відмінно. Є газ 4 покоління. Коробка працює добре. Ходова в нормі. Кузов цілий. Електрика працює. Салон доглянутий. Гума хороша. Оформлення. Інші питання по телефону.
Авто в хорошем состоянии,заменено масло передние стойки, подшипники, наконечники, подушки двигателя, новый аккумулятор 2дин магнитола АБС, люк, парктроник, все работает! Возможен торг!
Технічно машина в гарному стані,рідний пробіг 75000 в одних руках з 2012 року,по ходовій,мотору,КПП ніяких питань,нова літня гума,по кузову вино на фото,дірки в багажнику,та пішли пороги(дир щє нема)є в наявності куплені нові пороги(віддам з машиною)
Авто в робочому стані.Корозія по кузову.Купував у салоні.Один власник.
Продам авто Geely інші питання по телефону.
дзвоніть не соромтеся
Авто 2008 року, куплене з салона, перший та єдиний власник, весь час стояла в гаражі окрім 3-х останніх років, всі розхідники мінялись вчасно, доглядалась та експлотувалась обережно.Встановлене ГБО 4-го покоління фірми "TARTARINI" (Італія) Відремонтована передня підвіска(оригінальні нові пружини, відбійники, пильники, ричаги у зборі, правий передній амортизатор, верхні опори), міняв оригінальні сайлентблоки задньої балки та поставив проставки під задні пружини. На 90 тис. км заміна всього зчеплення повністю на оригінал та одночасно поміняв всі пыльники, сальники та всі підшипники коробки (разом з вижимним підшипником). На 100 тис. км заміна оригінального ременя ГРМ та роліка+водяна помпа+всі остальні ремені. Літом 2024 р. видалені каталізатори та вварені пламегасник та стронгер. У грудні 2024 регуліровка клапанів, заміна прокладок, сальників, головки та привода датчика распредвала. По кузову-всі проблемні місця зачищені, оброблені антикором, прогрунтовані та покращені мною не зовсім професійно, но головне "рижиків"та "штукатурки" немає. Масло не бере від слова зовсім. Рік тому замінені передні тормозні диски+колодки та задні барабани з колодками, перебрані суппорта та замінена тормозная рідина. Рік тому також замінено масло гідропідсилювача. Нові лампи в передніх фарах Bosch. До машини йде також зимня резина на двух сталевих оригінальних дисках(тільки на передок). Є багато оригінальних запчастин до машини, но вони йдуть звісно окремо(амортизатори, стійки, ричаги, пружини, сайленти задньої балки, троси ручника, суппорта і др.)
Продам гарну економу машину. Розхід газу 8л на 100км. Багато чого зроблено по ходовій та мотору. Є видимі сліди експлуатації, рижики на порогах.
Стан авто видно на фото. Машинка заводиться і їздить добре. Масло не бере. Інші питання по телефону.Торг
