- 118 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто від перщого власника. Всі ТО проходила вчасно на СТО АІС.
Авто від перщого власника. Всі ТО проходила вчасно на СТО АІС.
Джіллі мк , двигун надійний тойотовський 1.6 ,2008р . Кожного дня на ходу. Доїде куди завгодно. Авто повністю зроблено. Ремні замінено 1 рік тому. Радіатор ,щеплення в зборі з циліндами нове. Ходовка перебрана, даччики ,електрика все працює . Днище оброблено рік тому, ціле . Пороги поварені. НЕ ГНИЛА. Сигналка. Акумулятор ,резина нова. Парктронік задній. Додаткове ближнє ,дальнє світло с21,дуже ярке. Кондиціонер працює,потрібно заправити. Газ вписаний але не стоїть. Покрашена не дуже якісно,краска не лізе. На швидкість не впливає.
Гарне авто, дорогий газ четвертого покоління. Другий власник, інші питання по телефону. Якщо немає зв'язку,пішіть Цікавить Авто, тоді я передзвоню. Усім добра і розуміння.
У продажу Geely MK 2013р. бюджетний автомобіль з невеликим розходом палива на кожен день. Технічно без зауважень, двигун працює рівно, не димить, коробка перемикає без хрусту, гідропідсилювач керма працює, по кузову без іржі, ходова ціла, вкладень на даний момент не потребує. З документами порядок, любий вид оформлення.
Продам автомобіль,у відмінному стані. Авто купував батько в салоні,я другий власник. Машина вся в рідній фарбі. Повністю оброблена антикором. Кондиціонер працює,люк,лінзовані фари у яких стоїть ксенон, в протитуманних фарах лед лампи,додатково є комплект зимової гуми на дисках майже нова, також комплект нових ковпаків,віддам деякі нові запчастини. Авто повністю затоноване якісною плівкою. Замінені всі технічні рідини.Встановлено сигналізацію. два ключі. три брелка.За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном. Готовий до перевірки на сто. Автобізнесменам не турбувати.
Продам Geely MK 2008рік - перша реєстрація 2009р. Автомобіль від пенршого власника. 1.6 Газ/Бензин. Газ вписаний. Двигун від Тойоти Корола, масла не бере, не димить, працює рівно на газу та на бензині. 4х скло підіймачів електричних, ел дзеркала, робочий кондиціонер, центральний замок та сигналізація. Автомобіль повністю оброблений - не гнилий, без корозії. Все працює без нарікань. Ходова вся перебрана, не гримить, не шумить. Автомобіль без капіталовкладень - сів та поїхав. Присутній Торг.
Продам Geely MK 1.6 2010 рік, на газ/бензин, працює добре, газ вписаний, я третій власник, володію авто трохи більше 2 років, пробіг 136000, ходова вся нова, нові радіатори, фари нові, салон в хорошому стані, гума не погана, зад зима перед літо, легкосплавні диски в нормальному стані, по газу тим літом поставив нові форсунки, взимку поміняв редуктор, бензо насос новий, попереднім власником робився двигун, взимку перебрав коробку, машинка кожен день на ходу, з нюансів іржа на капоті, всі питання по телефону або в олх повідомлення, для реального покупця хороший торг. Знаходиться в Олексіївці, 20 км від Близнюків. могу пригнать в ближайший город-село Также можно на обмен с вашей доплатой рассмотрю все варианты ДО 25 СЕНТЯБРЯ ОТДАЮ ЗА 2300$
Продам джилі МК, в чудовому стані, авто дружини. Кожного дня авто в ходу, по технічний частині без за уважень, по кузову є два момента не критичні. В авто стоїть дороге газове обладнання вписане в тех паспорт, росхід газу по трасі 8,5 л, що дуже приємно на сьогоднішній день, кондиціонер холодить дуже добре, що хоч кофту одягай!
Машина в гарному стані, двигун зроблений, коробка - поміняні всі підшипники, новий акумулятор, нова резина, ходова зроблена, кузов без іржі.
В комплекті сенсорна магнітола, інтернетв машині, 4 диска алюмінієвих запасних на двох з яких є літня резина, запаска, на ходу.
деталі за телефоном
пропоную до вашої уваги машинку газ бензин власник будь яке переоформлення по кузову є незначні рижики дніще оброблене не гниле машинка працює як годинник зроблено все як для себе якщо цікавить звертайтеся
Автомобіль в стані «сів і поїхав». Завжди обслуговувався згідно регламенту. Масло не жере, ГРМ поміняно. Нова зимова гума на авто стоїть. Літня резина також на дисках(легкосплави) Заправлявся завжди на Окко та Wog. Ніяких незрозумілих заправок .Газ не встановлювався . Пробіг рідний.За деталями по телефону, дзвоніть
Джилі мк 2014 рік 120000 пробігу кузов не гнилий салон в гарному стані по електриці все добре скло підйомники і так даллі працює все авто на зимній новій ризині гарні диски віддаю щє бисплатно дві покришки нових та запчастини робочі стан авто сів поїхав
Продам власне авто воно було куплене в салоні 2013 по 2025рік був один власник,з 2025 року я другий власник,реальний пробій автомобіля 37000тис,по двигуну,ходовій частині і по салону цукерочка.По кузову невеликі рижики авто в рідній фарбі.Кондиціонер заправлений і гарно працює буде вам зручно в літній час користуватися авто.Заміна ГРМ+масла була виконанана на 35000тис.А також страховка була поновлена нещодавно.Гарне авто на кожен день,хто придбає буде задоволений.Були здійснені реальні фото.
GELLY MK 2012 року, 1.5 газ/бензин, механіка, передній привід. Автомобіль з одним власником з моменту покупки в салоні! Машина доглянута та використовувалась акуратно. Двигун працює рівно як на бензині, так і на газі! Масла та фільтра замінені. Газобалонне обладнання повністю обслужене та працює без зауважень. Салон у збереженому стані, чистий та охайний! Авто не потребує вкладень і готове до щоденної експлуатації! Додатково встановлена сигналізація, мультимедія з сенсорним екраном та камера заднього виду! Розхід пального: Місто: 6–7 л/100 км Траса: 4–5 л/100 км Змішаний: 5–6 л/100 км Комплектація: кондиціонер, повний електропакет, центральний замок, сигналізація, магнітола, бортовий комп'ютер, мультимедія, камера заднього виду та інше! Авто в наявності на нашому автомайданчику у м. Шептицький (Червоноград). Тут ви зможете оглянути авто, пройти тест-драйв, отримати експертну консультацію та допомогу з оформленням документів. Також у нас є обмін авто, швидкий автовикуп і допомога з продажем твого автомобіля – усе швидко, чесно та без зайвих клопотів! Пишіть або телефонуйте – з радістю відповімо на всі запитання!
торг уместін
