- 147 тис. км
- Чугуїв
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.59 л.
- Ручна / Механіка
Продам Geely MK 2014 року. Постійно у користуванні. Власник. ГБО вписано у ТП.
Продам Geely MK 2014 року. Постійно у користуванні. Власник. ГБО вписано у ТП.
Продам авто в гарному стані,як візуально так і технічно з рідним пробігом
сел и поехал ,любые проверки ,есть подкрасы глазом невидно ,всем хороших продаж и покупок Евгений
Продам або обміняю чудовий, комфортний автомобіль, який є гарною альтернативою Вазам та ланосам. Дата першої реєстрації у 2013 році. Двигун працює чудово. Ходова в порядку. Варити чи фарбувати не потрібно. Документи в порядку. Деталі по телефону.
продам машину на впевненому ходу стоїть газ 2 покоління в техпаспорт не вписано,по кузову є моменти але не критично
Машина в гарному стані. Гаражне утримання в сухому приміщенні сільської місцевості.Один дбайливий господар. Кузов в гарному стані. Колеса літні Мішлен (2015 року), зимові Матадор (2011 року). Шумоізоляція. Кондиціонер. Люк. Подушки безпеки. Відеореєстратор. Камера заднього вигляду.Парктроніки. Ходова Каяба. Склопіднімачі автоматичні (4 шт). Запаскою не користувались жодного разу(нова). Заводські колеса в нормальному стані(презент). Машина їздить тільки на 95 бензині (євро)- є з усіх заправок чеки за всі роки.
geely mk , перший власник з салону , гбо , зимова гума , новий гур , новий акб ,сервісна книга , 2 ключі , ходова частина на відмінно " коробка відмінно , двигун мастило не бере , не димить , з салону заливається мастило шелл хелікс ультра . По кузову видно , є підфарбовані рижики , пороги на фото , обов'язкова перереєстрація , авто знаходиться у Області , допомога у продажу за 2000$ не цікавить
Авто в хорошому технічному стані, всі розхідники замінені Є нюанси по кузову
Авто в хорошому стані, доглянуте. Багато чого робилося, бо для себе. Все робилося вчасно — масло, фільтри, гальма, зчеплення. Кондер новий, пічка працює ідеально. Їде м’яко і впевнено. Нове зчеплення та гальма Люк робочий. Є повний список робіт і чеки. Машина повністю справна, готова до експлуатації. Сів і поїхав. Дзвоніть або пишіть для деталей.
Продам авто в хорошому стані. Замінені гальма по колу, генератор, радіатори, олива в моторі та коробці, комплект ГРМ, гбо4 вписано в ТП. Дзвонити за номером +**********54
продам авто в гарному стані , пробіг 98000 тис всі випання по тел **********
GEELY MK2 1,5 2009р. ABS, гідро підсилювач руля, електро стікло підіймачі,люк,електронне регулювання дзеркал та фар,центральний замок,бензин-газ не вписаний,кондиціонер,AIRBAG,
Продам робочий автомобіл. Їздив власник. Зовні потребуе фарбування. Ходова в нормальному стані. Більше інформації по телефону вказаному на машині.
Продам свій автомобіль Джили МК 2012 року 1.5 Газ/Бензин. Машина в одній сім'ї з 2018 р. Мотор та кпп працює добре, газ 4 покоління, авто на повному ходу, салон в гарному, доглянутому стані, ГУР, 4 скло підйомника, електро регулювання зеркал, кондиціонер, пічка дує дуже добре, новий акумулятор, страховка до серпня місяця. З документами повний порядок, тільки переоформлення. Більше питань за телефоном. Розумний і аргументований торг у капота. Велике прохання площадкам і автобізнесменам не телефонувати.
На ходу, з новою коробкою передач. Особисте авто , третій власник. Проведено ТО ходової частини , машина їздить без нарікань. Є декілька нюансів по кузову(рижики),тріснутий передній бампер, не критично. Робочий кондиціонер. Люк працює.Встановлений газ і вписаний в техпаспорт .Продається у зв?язку з купівлею нового автомобіля. Торг мінімальний біля капоту.
Продам geely mk 2008 року 1.6л газ\бензин (газ вписаний). Пробіг 205 тис. Технічний стан на 9 з 10. Гарні диски. Гарна резина. 5000 назад замінені масла. Є питання по кузову, не критичні (як у всіх китайців). Їде дуже бадьоро. З документами повний порядок. Врятувала дві сім'ї з Донеччини. Знаходиться в Умані. Можливий торг. Пишіть відповідаю дуже швидко!!!!!
Авто у в чудовому стані. ТО робилося кожні 7-8 тис. км Масло тільки Тойота оригінал, обслуговувалась тільки якісними запчастинами( працюю в торгівлі запчастинами, на авто не економив). Газ - 4 покоління, обслужений, працює без нарікань, як на газу, так і на бензині. На останньому ТО (2 тис, км. назад замінено масла, фільтра, свічки запалювання(іридієві), високовольтні дроти, правий зовнішній ШРУС. Встановлено новий радіатор охолодження та зроблено промивку системи. Ходова в чудовому стані, замінені передні сейлентблоки, стійки стабілізатора, всі три подушки двигуна, до двигуна та КПП питань немає, жодного підтікання. Повністю нова гальмівна система; передні диски, колодки, ремкомплект супортів, задні колодки, гальмівна рідина. У фарах встановлено якісне лед-світло. Тонована дорогою плівкою минулого року. Комплектація : ГУР, кондиціонер( працює відмінно), АБС, 4 подушки безпеки, 4 електро скло підйомника, електро дзеркала з підігрівом, андроїд магнітола за кар плеєм, 6 динаміків, камера заднього виду. З авто віддаю два комплекта резини зима/літо, два комплекта килимків, два ключі. Актуальна страховка.
Продам машину в хорошому технічному стані, повністю на впевнено і на ходу та з оформленням, є тільки мінуси по зовнішньому вигляду, потрібно підфарбувати бампери і в принципі все. Мотор працює відмінно. Є газ 4 покоління. Коробка працює добре. Ходова в нормі. Кузов цілий. Електрика працює. Салон доглянутий. Гума хороша. Оформлення. Інші питання по телефону.
