- 118 тис. км
- Чернігів
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в гарному стані
Автомобіль в гарному стані
Продам власне авто в гарному стані, перша реєстрація 2012 році Технічно повністю справний, мотор працює добре, ходова без проблем. По електриці все працює пічка обігріває швидко. Кондиціонер заправлений і працює Гідропідсилювач керма. Електропакет: 4 склопідйомника, електро регулювання дзеркал, обігрів заднього скла. Охайний салон в чохлах, нова резина, мультимедіа, камера заднього виду. Гаражне зберігання. Прохання з дурними пропозиціями не турбувати. Обмін не цікавить. Торг у капота.
куплена в салоні 2011р.один власник,як нове, малий пробіг, обслуговування по регламенту,без вмятин, не бита не крашена,всі скла рідні,кондиціонер тепер заправив, сигналка працює,нові літні колеса на литих дисках, сезонні зимні на стальних в подарок, сидушки в чохлах,замінено стойки і пружини задні, і тормозну колодки,антифриз і масло 2024,акумулятор 2024року андроїдплеєр з пультом.
Продається дане авто у звязку з покупкою нового. Комфортне В чесно все міняється Не бите Не фарбоване і тд В ДТП не було Салон доглянутий В додаток йдуть +4 зимні шини Мінуси: Невелика тріщина в лобовому склі Передній бампер має тріщину Звертайтесь у вайбер,телеграм Руслан
Продам власний автомобіль в гарному технічному стані. По кузову є зауваження (видно на фото).
Авто вкладень не потребує, в хорошому стані , находу. Зауважень по кузову немає
Машина їде добре,двигун в гарному стані,документи всі є,
