- 300 тис. км
- Житомир
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.46 л.
- Ручна / Механіка
Авто технічно справне, робилося для себе, все перебрано, телефонуйте
Авто технічно справне, робилося для себе, все перебрано, телефонуйте
ГАЗ 21,1967,з документами. Відновлена на 80%.Кузов не потребує зварювальних та малярних робіт, геометрія збережена. Рідний двигун. Заводиться. Багажник і дно відреставровані.Салон оновлений,в ідеальному стану. Хром оновлений.
Продам особистий автомобіль у власності з 2022 року 359000 рідного пробігу 2 власника з 2007 року стоїть газ 2-го покоління вписаний, також не погана музика, карбюратор Solex, мотор в ідеальному стані, їде тягне все як потрібно, кому цікаво звертайтесь, торг
Продам ГАЗ 2410 темно-бежевий 1990р. новий акумулятор, гаражне зберігання, останні три роки не експлуатувалася, на останніх фото 2 проблемних місця, гаражне зберігання, інші питання по телефону.
Авто в гарному стані все працює рама ціла кузов цілий мотор 412 гума хороша я власник газ вписаний
Авто продається як робоча лошадка з малим пробігом. Плюс є багажник, магнітофон Соні та необхідні інструменти для самостійного обслуговування
Машина повністю справна, після кап. ремонту двигуна. Не бита, не гнила, в рідній фарбі, салон охайний та не прокурений, з прицепним. Гаражне зберігання. Переоформлення без проблем. Можливий торг.
автомобіль в робочому стані газ бензин всі деталі по телефону!
Автомобіль до початку реставрації був повністю в робочому стані, мотор працював добре, масла не брав, КПП оригінал перемикається на рулі, піскоструївся повністю, підготовка до покраски виконувалась на сухо, без води.
Продам ГАЗель 2752 соболь грузопасажир. Авто куплене у 2003 році в автосалоні, фактично один власник. Пробіг — 97тис. км. Двигун 2.3, працює. Встановлене ГБО. Кузов у рідній фарбі. Є нюанси по порогах (видно на фото). Салон нормальний — сидіння є, є пару дефектів. Стоїть нова гума. Авто на ходу, є дефекти, підходить як для роботи, так і для щоденного використання. Просте та недороге в обслуговуванні. Торг присутній. Деталі по Телефону
Все як на фото, мотор дизельний працюе добре.Резина добра.Мотор з коробкою Андорія.Переписуеться.Всі питання по телефону.Додатково скину відеообзор.
Продається прекрасне авто. Для поцінувачів. Приймала участь в фестивалі Old Car Land, знімалась в кіно. Двигун 402. Підвіска шкворньова. Є питання по кузову.
авто в хорошому технічному стані не гнила, додаткові питання по телефону, торг біля капота
Продам /обмін ! Авто незакінчений проект але все на ходу ! Робилось для себе ! Мотор дизель з коробкою мерс 123 ом 616 2.4 ! Мотор на обкатці робився все нове ! Паливна система і форсунки робилось ! Дискові всі гальма нові ! В мостах всі сальніки і підшипники нові і масла нові ! Гідравліка з бмв ! Крила і капот вже погрунтовані ! Скину відео на вайбер як їде !акамулятор новий ! Сідушки є передні нові іномарочні гарні ! Потрібно доробити по кузову і проводку! Фари є нові ледовські ! По проводці теж є но треба робити ! Мотор робився з нуля все !!! Як годинник!! АВТО НА ХОДУ АЛЕ ТРЕБА ЗРОБИТИ ПРОВОДКУ І КОСМЕТИКУ ПОКЛАСТИ КАПОТ І КРИЛА Можливо обмін на гарну ниву ! Або щось кватро ! джип і т.д.) документи є але не переписуєтся більше розповім по телефону на вайбер! Робилось для себе ! Багато грошей і часу пішло !
Авто з приватної колекції. Реставрація з використанням лише рідних запчастин. Всі болтики, шайбочки та гайки оригінал. Після реставрації авто дорогами не експлуатувалося. Зберігання в теплому та сухому гаражі. Цілком обслужено, заводиться легко. Авто стану “тільки вийшла із заводу”… Можливий обмін. Увага! Сайт Авто-риа не дозволяє ввести коректно рік випуску. РІК ВИПУСКУ 1963!! А також проблема з вводом VIN. У паспорті стоїть номер кузова: **********.
