- 67 тис. км
- Бориспіль
- Бензин, 2.29 л.
- Ручна / Механіка
Авто в нормальному стані, на ходу, гаражне зберігання, безаварійна, пробіг в радіусі Київ- область. Власність однієї сім?ї. 3 комплекта гуми. Телефонувати Марія Писати Вайбер, Ватсап- Любов Олекс
Авто в нормальному стані, на ходу, гаражне зберігання, безаварійна, пробіг в радіусі Київ- область. Власність однієї сім?ї. 3 комплекта гуми. Телефонувати Марія Писати Вайбер, Ватсап- Любов Олекс
Автомобіль в повному робочому стані, нове зчеплення, новий стартер, новий вентилятор системи охолодження, новий акумулятор. Сів поїхав.
В комплекті додатковий комплект шин та дисків. Газова установка 4 покоління. Стан автомобіля гарний, зберігався в гаражі. Обслуговувалась кожні 10 тисяч. Машину купив з пробігом 2000 км. Продаж по генеральній довіреності. Багато запасних частин за окрему ціну.
Продам авто Газ 31105 двигун Крайслер Авто заводиться працює їде,але підозра на прокладку ГБЦ після того як підіймається температура більше ніж 80-85,глушиш авто з бачка давить антифриз,авто потрібно займатися є момент по порогам та днищу,не критично потрібно фарбувати,авто в одній сім?ї з салону,було повалене але простояла близько 2-х років в гаражі так і не дочекавшись фарбування знову пішла місцями корозія
Авто в гарному стані, інжектор, рестайлінг, інжектор 406 працює рівно як на бензині, так і на газу; газовий балон 70л, ходова не гримить, кузов повністю задутий(стан кузова оцінюю на 4 - є дрібні сколи), безключовий доступ, заводиться з кнопки, масло не бере, замінено бензонасос, повітряні патрубки, акумулятор, за остані 3 роки наїздила близько тисячі км... купувалася для навчання та практики, по авто потрібно відремонтувати або замінити праве переднє крило(протерте ошулою воріт та замінити задній правий поворотник, торг присутній біля капота, не по телефону
Продам авто з пробігом 67 тис оригінальний не скручений , 1 власник , в салоні все як нове ніде ніякий пластик не затертий руль як новий без чохла не був у використані ,сидіння також без чохлів не використовувались робити нічого не потрібно сів поїхав, газової не стояло . Всі додаткові питання по телефонну !!!
