- 100 тис. км
- Кривий Ріг
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.3 л.
- Ручна / Механіка
Волга Газ31105. Паливо газ-бензин Машина на ходу у хорошому стані, 2004 року випуску, пробiг 117174. За питаннями прошу телефонувати або написати у вайбер 38********46
Волга Газ31105. Паливо газ-бензин Машина на ходу у хорошому стані, 2004 року випуску, пробiг 117174. За питаннями прошу телефонувати або написати у вайбер 38********46
Продам свою "Волжанку", стан авто бачите на фото. Авто дуже доглянуте, багато років в одних руках, не гнила, не іржава. По ходовій обслужена, нічого не стукає, не гримить, в ходу – м'ячик! Мотор працює як годинник, коробка – на ура, не шумить, не виживає. Хороше світло працює, кожна кнопочка – газ, бензин! Великий місткий багажник, новий АКБ, новий антифриз. З документами повний порядок. Кого зацікавило авто – пишіть, скину додаткові відео по авто.
ГАЗ 31105 2.4 Chrysler DOHC На ходу Документи в порядку
Весь кузов в заводській фарбі. Оригінальний пробіг 35 т.км. Все працює. Без корозії. Двигун 2.4 крайслер. Комплектація з гідропідсилювачем та 4 електро склопідйомниками. Ще заводська гума.
На повному бойовому ходу. Телефонуйте
Машина в ідеальному стані, сів поїхав • Робоча конячка, перешкод в двигуні та ходовій немає, скарг також немає • Колір машини сірий • Двигун крайслер 137 кінських сил, об'єм 2.4 • Розганявся на ній до 170, ідеально тримає дорогу • В управлінні та обслуговуванні дуже проста • На автомобіль можливий обмін і так само торг.
2.3 л, газ бензин, підсилювач керма, склопідйомники та кондиціонер за подробицями телефонуйте
Авто в справному стані, на впевненому ходу, експлуатувалося і до цього дня. Багато чого замінилося, запчастини завжди бралися оригінальні і ті, що дорожчі. Розхідники змінювались вчасно. По металу, кузову все видно на фото. Ніде нічого не скрипить, не гримить, м'яка на ходу. Стоїть газ пропан-бутан "BRC" (EURO-2), вписаний в техпаспорт. Працює і газ і бензин. Гідропідсилювач керма. Двигун ЗМЗ-406, 16-клапанний, інжектор. Переоформлення.
Авто в дуже гарному стані,пробіг оригінальний,з салону в одних руках один власник,продаж тільки з переоформлениям,авто 2008 року , а перший облік в 2009, хороша комплектація і чистий охайний салон,авто варте вашої уваги!
Машина в идеальном состоянии без каких либо проблем и вложений, без гнили и рыжиков. Один хозяин с салона! Резина зима новая, лето проехал один сезон. Машина долгое время стояла в гараже и не выезжала , после выезда из гаража заменил все резинки , патрубки , и все что нужно было для дальнейшей эксплуатации, а также заменил масла и фильтра! Салон в идеальном состоянии без посторонних запахов и затертостей, на машине ездил сам поэтому задний ряд как новый ! готов к любым проверкам на любом из Ваших СТО! Торг у капотоа!!! Звоните на номер телефона
Машина у хорошому стані, сів і поїхав. Всі питання по телефону.
Продаємо сімейну красуню. Пробіг рідний. По машині питань нема, все працює, готові на любі перевірки. Газ 4 покоління. С документами повний порядок, любе переоформлення. Страховка до 01.04.2026. Всі питання по телефону.
Продам волгу на ходу двигатель 406 инжектор газ(ГБО 2 поколения )/бензин . Продам военным без переоформления. Торг присутствует на месте при осмотре.
Другий власник, нова гума (корея високопроф), ролик, ремінь, кульова, сальник заднього моста, прокладка гбц, масло двигуна/коробки/заднього моста замінено. тонування, ксенон на ближнє світло, салон у хорошому стані. Пробіг оригінальний, без ДТП, будь-яка перевірка за ваші гроші. Машина щодня їздить. Лише переоформлення. Торг мінімальний у капота Віддам спойлер та мухобойку попереднього власника
Продам авто в доброму стані на ходу, є генеральна довіреність на мене. Пишіть відповім.Обмін на Газель або подібне авто пропонуйте. Вдалих продажів.
продам волгу на ходу гбо 2 покоління, по кузову енюанси по кузову на фото видно
Продам Волгу 31105, 2004 року в хорошому стані. Реальному покупцеві-торг
Авто на ходу, стан видно на фото, встановлений газ 4 - покоління (вписано в техпаспорт). Можливий торг!
Хороший та надійний автомобіль. Так як це вітчизняний S-клас то дуже комфортна у їзді. Стоїть новий карбюратор від ВАЗ і тому 14 л. на 100 км по місту на газу. Резина хоть і літня але з хорошим протектором і малим зношенням. Машина на свій вік гарно себе почуває.
