- 198 тис. км
- Миргород
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.45 л.
- Ручна / Механіка
Продам особистий автомобіль у власності з 2022 року 359000 рідного пробігу 2 власника з 2007 року стоїть газ 2-го покоління вписаний, також не погана музика, карбюратор Solex, мотор в ідеальному стані, їде тягне все як потрібно, кому цікаво звертайтесь, торг
Авто продається як робоча лошадка з малим пробігом. Плюс є багажник, магнітофон Соні та необхідні інструменти для самостійного обслуговування
Газ 3110 Волга пробіг 172000 2,5 бензин кап.ремонт двигуна зроблень на ліцензійному сто (є документи) інший власник
Терміново продам Машина на ходу кожен день без нарікань Мотор 402 . Переофорляється. Їздить як на газу так і на бензині ,але газ не вписаний. Карбюратор стоїть Солікс 2109 Резина зима на 15. Машина в хорошому стані. Електрика працює,музика є, печка гріє добре Кому цікаво дзвоніть на вайбер або на номер Гарний торг
Продаю Волгу 3110, на ходу, пічка гріє, музика грає, салон у хорошому стані, є моменти по дверях потрібно варити або замінити , без АКБ ,є відео автомобіля при світлі, скину на телеграм/вайбер.
На автомобілі замінено: основний радіатор, патрубки охолодження на силіконові, помпа, шкворня зроблені, прокладка гбц. Встановлене ГБО. Повністю на ходу. Пороги цілі, є проблеми з корозією дверей.
доброго дня продам Волгу в доброму стані сів поїхав кожного дня на ходу є газ колеса зимові 2гий сезон на ЗСУ ЗНИЖКА телефонуйте на 2 номери бо 1 може бути не в зоні дякую на дзвоніть на вайбер
Продам Волгу в чудовому стані. Робити нічого непотрібно.сигналізація, центральний замок, доводчики на вікнах, парктронік задній.
Валга Газ 3110 2003 года, машинка в хорошем состоянии,по кузову есть мелкие рыжики, по двигателю и ходовой вопросов нет, машину покупал с салона,первый владелец Любое переоформление ГБО 4 вписано в тех паспорт, 2 комплекта резины, фаркоп, Торг присутствует, остальные вопросы по телефону
Не гнила, повністю на ходу.
Продам ГАЗ 3110 Волга, на ходу, інжекторна. Деталі за телефоном.
Продаю Волгу Газ-3110, 2002 року, перший власник з салону , газ/бензин 4 покоління , гаражне зберігання, кузов повністю оброблений від іржі , в дуже гарному стані кузов і салон. В комплекті літні і зимові шини з дисками . торг !
Робоча конячка- перша реєстрація 2010рік, ходова перебрана, капіталка двигуна 5000км тому, новий стартер, нове щеплення, нова пічка, замінено майже всі датчики, помилок у Мікасі немає, нові гальма, олія в коробці і задньому мосту поміняна, новий бензо і маслонасоси Встановлено ГБО 2 покоління, вписано в техпаспорт, витрата газу 13л по місту, 8- траса. Заводиться на газу до -5 впевнено, на бензині - без проблем в будь яку погоду. По кузову є не критичні рижики, салон не прокурено, чистий. Кожного дня виїздить. В машину вкладено близько 2000 впродовж 2 років Дивитись в районі пр.Івана Мазепи, на покази не виїзджаю. Купити за 1000? навіть не дзвоніть!!!
Газ бензин гаражне зберігання сів поїхав
Авто у прекрасному стані, треба бачити в живу, чистий 2004 рік, таксували на ньому півтора місяця, не більше, всі інші питання по телефону або при зустрічі.
Продам авто від власника !!! Ракета Пушка Петарда )))) сів уїхав в гарному стані по кузову е маленькі косметичні нюанси ,масло не бере ,музика грає)))бензин-газ(вписаний) переоформлення,звонити с 8.00-22.00
