- 80 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1 л.
- Ручна / Механіка
Офіційний автомобіль.На разі автомобіль знаходиться у місті Одеса.За детальною інформацією пишіть у Viber або в чат авто ріа
Офіційний автомобіль.На разі автомобіль знаходиться у місті Одеса.За детальною інформацією пишіть у Viber або в чат авто ріа
Автомобіль в гарному стані, бери і їдь
МОТОР ЗАМІНЕНО! Попередній мотор проїхав 300 тис км.лежить в гаражі,залишив для "хейтерів".Встановлено мотор з пробігом 75тис .Комфортний та економічний автомобіль.Более 6 лет в одних руках,економніше за гібрід, витрата газу 10 місто 8 траса. Олії, фільтра поміняні, нічого робити не потрібно, по кузову є невеликі сліди експлуатації. Двозонний клімат,пам'ять сидінь,люк та багато іншого.Зі штатів, удар був ззаду, постраждав тільки бампер, безпека ціла. Встановлено газ євро5, бі лед лінзи в фарах та протитуманках.
У зв'язку з купівлею Еджика продам Фьюжика Два незначних ДТП в США, ремонтувалась там же. Безпека ціла. Другий, після перекупа, власник в Україні. Два роки і 20000 км тому зроблено: - заміна рідин (тосол, гальмівна, масло в коробці) і фільтрів по кругу - двічі; - підвіска (нові ричаги, колодки, шланги, сайлентблоки, пильники і т.д.); - заміна всіх прокладок, сальників, ущільнювачів двигуна; - заміна комплекту ГРМ; - заміна свічок запалювання; - капітальний ремонт ГБЦ; - капітальний ремонт турбіни; - лед-лампи в лінзи ближнього світла; - безліч всього по дрібницям. Технічно машинка в ідеалі - все що могло відригнути за тринадцять років експлуатації вже відригнуло і якісно відремонтовано! ПНВТ, акумулятор, АКПП мінялась по гарантії в штатах, на двигун до кінця 2026 року ще діє гарантія від спеціалізованого київського СТО. Двигун працює рівно, передачі перемикаються плавно. Машинка дуже простора, особливо задній ряд, з величезним багажником. Середній розхід по місту до 10-11 літрів (менше не було, влітку через кондиціонер, зимою - через прогрів), зате на трасі з круїзом 110 км - не більше 6 літрів на 100 км. На обгони йти одне задоволення - турбіна миттєво розганяє машину, провокуючи до агресивної манери їзди. Чистий бензин без газу (технологія прямого вприску, економічно недоцільно), заправка виключно ОККО (паливна картка від роботи), лив 95-и євро, 95-ий пульс і 100-ий. Різниці не відчув ні в у витраті палива, ні в динаміці, тому обрав середину. Кондиціонер, круїз, камера заднього огляду, повторювачі в дзеркалах, зовнішня підсвітка дверей. Один лише "домофон" чого тільки вартує! Є незначні сліди експлуатації на ЛФП (сколи, притертості і т.п.), але нічого кримінального - все можна легко виправити поліровкою і локальним підкрасом. Неймовірна керованість, надзвичайна налаштованість на комфорт підвіски, достойна штатна шумоізоляція. По цим трьом показникам в рази краще кемрі і сонати одноліток (їздив на обох). Торг мінімальний. Метро Мінська, кожного робочого дня.
Авто в хорошому стані, використовувалось в особистих цілях. Замінено гальмівні колодки, фільтри, масла. є 4 нові зимові колеса .З усіх питань звертайтесь за телефоном.**********
Продам сімейне авто в гарному стані, Т.О автомобіля робилося вчасно, кожні 8тис. Двигун, коробка передач, ходова частина, в ідеальному стані. Салон автомобіля без плям, без подряпин.
Всім доброго здоров'я. Продається зручний, комфортний, невибагливий автомобіль для щоденних поїздок. Куплявся два роки тому для тестування першого електромобіля. Мої надії виправдав на 100%. На повному заряді для тесту проїзжав 102 км місто-за містом при температурі за бортом 22. Зараз запас менший 60-80 (залежно від манери їзди) - просіли 2 елементи у нижній батареї. Але мені вистачає.Раджу тим хто ще вагається. Для щоденних поїздок на невеликі відстані - те що треба. В подарок оригінальні ворсові і гумові зимові з бортиками коврики. Вдалих покупок і мирного неба.
Продаю свій автомобіль. Один власник в Україні (в 2023 переоформлення в сім'ї) Авто придбане на аукціоні в Америці з незначними пошкодженнями. Двигун 2.0, розхід по місту до 8 літрів. Траса - 6,3. Гарна комплектація, є все для комфортної їзди: - кондиціонер -круіз контроль -Шкіряний салон -Люк - 17 легкосплавні заводські диски в колір авто. Більше фото та відео по запиту. Площадки, автобізнесмени - прохання не турбувати! Не витрачайте свій та мій час! дякую!
Купили в німечинні для своїх потреб,з пробігом 125000,робили сервісне обслуговуваня Ford.Незначні пошкодження по кузуву.В Україні з 2019 року.
Максимальна комплектація SEL (Sync 2) Панорамний дах Шкіряний салон Двозонний кліматконтроль Круізконтроль Безключовий доступ Гібрид
Автомобіль в дуже гарному технічному стані, на 380 тис міняв щеплення і маховик, задній сальник колінвалу, стойки стабілізаторів передні, сальники напів вісей, на 340 був замінений комаплект грм з всіма сальниками, міняв прокладку ГБЦ, ставив все по оригіналу всі болти всі прокладки, форсунки робив, треба було 2 робити но вирішив всі 4 відразу відремонтувати, мився бак так як форсунки робив, парктроніки перед і зад працюють, колонки JBL Stage 3, автомобіль доглянутий, двигун масла не їсть, не димить, ніде масло не тіче, багато що робилось по машині так як завжди на ній їзджу, є сколи і царапини під полірування уйде. Стоїть вебасто, зимою прям працює супер, комплект коліс зимніх на 16 легкосплавних і літні 17 легкосплавні, по автомобілю технічно питань немає, торг біля капоту, цікавить обмін на фьюжн чи мондео, пасат або Опель інсігнія, все від 2013 року на автоматі, акум новий купував зимою під систему старт-стоп
Автомобіль продається в чудовому стані. Нічого робити не потрібно, сів і поїхав. Всі замінники поміняні. Весь цикл експлуатації використовується масло фірми Motul, фільтри завжди найвищої якості. Авто було пригнано з Німеччини. В Україні був один власник. Комплектація Titanium. Акустика Sony 9 колонок. сигналізація Star line Денні ходові огні, ксенон ( нові лампи фірми Osram), омивачі фар, в туманках led фірми Osram. Задні ліхтарі Led Підвгрів лобового скла та дзеркал , підвгрів форсунок омивача. освітлення в салоні має багато кольорів led підсвітку Парктроніки, перед, зад, автоматичне паркування, камера заднього виду. кермо та важіль КПП оздоблений натуральною шкірою. 2 комплекти легкосплавних дисків з літньою та зимовою гумою 21 та 22 рік відповідно Nexen та Pirelli Пишіть, дзвоніть, відповім на всі запитання.
Продам свій власний Ford Focus 2013 року. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані, повністю на ходу, вкладень не потребує. ? Нове щеплення ? Замінені гальмівні колодки ? Економний двигун, розхід пального 5–6 л/100 км ? 6-ступенева коробка передач ? Двозонний клімат-контроль ? Датчик світла (автосвітло) ? Датчик дощу ? Підігрів сидінь ? Електросклопідйомники ? Електрорегулювання дзеркал ? ABS, ESP ? Центральний замок ? Нова резина ? Рідний пробіг на 100% ? Автомобіль повністю в рідній фарбі Автомобіль доглянутий, регулярно обслуговувався. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Деталі за телефоном. Торг біля автомобіля.
Автомобіль у хорошому технічному стані. Двигун, коробка та ходова працюють добре. Салон доглянутий, на задніх сидіннях одягнутмй чохол, тому сидіння збережені та виглядають як нові. Авто використовувалось акуратно. Готовий до перевірки на будь-якому СТО.
Авто у відмінному стані, вся в рідній фарбі бампера також, Вся рівна по фарбі ніякіх пошкоджень та іржі без сколів та подряпин. В салоні карти та панель як нова. Їздила дівчина, проїхала максимум 500 км та зрозуміла що потрібен автомат. Надійний двигун HDI, ніяких питань, підвіска збита нічого не ляпає, все рідне нічого не міняли їздила по автобанам Швейцарії Нова гума та батарейка, заводській парк тронік, лобове скло з підігрівом, кандер працює, фари в броні металевий захист двигуна Розхід по місту 6.8 по трасі 5.5 Розумний повний привід
Продам свій автомобіль. Стан хороший вкладень не потребує. Всі витратні матеріали змінювалися вчасно. Масло Motul. Зпереду змінював амортизатори пружини опори підшипників і підшипники. Важелі. Іззаду амортизатори бумеранги. Газ встановлювався на (Час Газу). Усі питання по телефону. Торг. Продаж не терміновий. Продаю у зв'язку з розширенням сім'ї.
Продам власне авто Вкладень не потребує По ходовій все чудово Два комплекти резини Стоїть гарна музика Робот повністю справний, все працює Всі інші деталі за телефоном Дякую
