- 255 тис. км
- Васильків
- Дизель, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
є сидіння пасажирські в наявності, зараз зняті
є сидіння пасажирські в наявності, зараз зняті
Купляли авто для роботи, змінились плани, є сліди експлуатації, корозія, скол, тріщина на лобовому, але авто на впевненому ходу. Технічно в задовільному стані, двигун і коробка працюють справно. Ціна вказана з урахуванням недоліків, є не значний торг.
Телефонувати після 12:00 оригінальний пробіг. Не скручений! кузов L2H2 2.2 е в наявності Webasto
Пропоную дуже хороший варіант авто для родини, оригінальний пасажир 9ти місний легковий-пасажирський. Два Кондиціонера дві пічки, та додатковий вебасто на 5кіловат. Три ключі. працює все справно. З часом потрібно підварити кузов.
капремонт двигуна, тнвд, форсунок,нова гбц, нові задні ресори, мост замінено на свіжіший, нове щеплення, реф обслужено, встановлена автономка в фургон, 8 європалет, вантажопідьомність 2.6тон по техпаспорту.
Хорошее состояние,всё при встрече или в тел.режиме
Автомобіль в справному стані, сів і поїхав. Варити, фарбувати не потрібно!) Двигун з півоберта і працює
ДУЖЕ ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ!!!!!! Машина в хорошому стані, повністю обслужена, двигун працює відмінно, зчеплення хороше,по ходовій частині автомобіля нарікань немає ніяких, повністю обслужена, замінені всі масла,фільтра,нові акумулятори.Машина з дня покупки і по сьогоднішній день в одних руках, вантажі не возили на ній! Використовувалася як технічка. Гума Michelin практична нова. Додатково встановлена сигналізація та центральний замок! Одеська реєстрація, з документами повний порядок,машина від власника.Можливий обмін!!!!
авто в хорошому технічному стані.Нові форсунки кап ремонт головки нова турбіна новий привод турбіни
Форд транзіт 2008 року 300 тис. пробігу по мотору нічого не робилось. низький з довгою базою. ( для тих зто хоче заїзджати в гараж і підземні парковки) позпашонка на дві сторони. Я один власник з 2013 року. Бус працював на меблевому виробництві.( доставка меблів до клієнтів)
Продам надійний та економний Ford Transit 2008 року, 2.2 дизель у чудовому технічному стані. Авто щодня на ходу, вкладень не потребує. - Двигун 2.2 дизель – працює рівно, не димить, масло не бере, заводиться з півоберта. - Механічна коробка передач – перемикає чітко, без сторонніх звуків. - Підвіска та гальма обслуговувались вчасно. - Салон просторий та зручний, підійде як для сім’ї, так і для роботи, - Оригінальні сидіння, збережений інтер’єр. - Кузов у хорошому стані, без критичних зауважень. - Дуже економічний у витраті пального.
Машина в гарному стані. Коробка 5-ти ступка. Мотор працює відмінно(не димить, не троїть). Заводиться без проблем. Ходова зроблена.Кондиціонер працює, пічка також. Масло мінялося кожній 10 тис км. ТО пройдено, дійсне до жовтня.Гума все сезонна "С" в суперовому стані. Автомобіль не перегружався. В дтп не був. З документами повний порядок.Автомобіль виїжджав за кордон без проблем. Переоформлення. Торг є
Бус повністю в робочому стані. Вантажопідйомність 3.5 т. Повністю підходить під Шлях. В разі відсутності зв’язку прошу дзвонити або писати на вайбер/ватсап.
авто в гарному станi,небите нефарбоване 2 власник ,пробег реальний 100% 281000км,купляли з салону.База экстра лонг!
Авто пригнане з Німеччини у 2012-2013 році, з того часу було в одних руках. Авто якісно обслуговувалось, все міняли вчасно. Пасажирських місць 7, також можна зняти сидіння, та використовувати його для перевезення вантажів.
