- 400 тис. км
- Галич
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Вітаю. Породам бусік, я перший і єдиний власний в Україні з 2012го року. Машина їздила мало, Тяжкого не возила, була не єдиним авто в сімї, завжди заливалось хороше мастило і вчасно обслугувалася, стояла в гаражі. Заводиться з півтика що в мороз що літом. Досить економний Кузов не гнилий!, мотор масла не бере зовсім і не димить. Машина не підводила ніколи, (хто знає про їх надійність). Причина продажу, майже не використовується вже років 7..8.. решта питань по телефону Тільки переоформлення.
