- 500 тис. км
- Миколаїв
- Дизель, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
Машина в робочому стані, всі питання по телефону
Машина в робочому стані, всі питання по телефону
Продам свой автомобиль! По технике вопросов нет. ГБЦ после ремонта с двигателем полный порядок, ходовая и трансмиссия в порядке. Задние лонжероны поварены 1 тонну возил. 2.0 бензиновый двигатель, есть газ вписан в Т. П. По документам пассажир но можно снять сидения и использовать как грузовой. Новая зимняя резина цешка. Хорошая рабочая машина есть моменты по кузову. В остальном все вопросы по телефонулег
продам надійний автомобіль їжджу 5 років але у зв'язку з постійними переміщеннями по всій Україні стало важкувато тому продаю. більше фото скину в особисті, торг біля машини.
Продам автомобіль після капітального ремонту двигуна. Технічно у хорошому стані, потрібен дрібний косметичний ремонт. Усі питання по телефону
Продам Транзит,2.0 Газ Бензин,Установка 4 покоління,замінене щеплення(2000 км)свічки,провода,бензонасос,масло 0км назад,швидкісний редуктор,машина в гарному робочому стані,пасажир по документах,причина стоїть вже два роки без роботи… Військовим,волонтерам буде знижка. Якщо не відповідаю то писати/звонити Telegram Vibet Whatsapp
Кожного дня працює АКБ 100 Хороша резина Торг
Продам роботягу на впевненому ходу, потребує незначних сварочних робіт, резина, акб, мотор, кпп в чудовому стані ходова Усилена по кругу, міст в чудовому стані кардан теж, з ним в бонус іде кпп і мотор без голови в чудовому стані
двигун пішов в рознос
Можливий торг або обмін з доплатою. КП потребує ремонту. Телефонуйте за деталями ********** Михайло
Машина моего дедушки, он к ней относится максимально бережно. Автомобиль на полном ходу, вложений никаких не требует. Сел-поехал. Пишите, Звоните, отвечаю быстро
на ходу на обмін 3250
Без торгу,щодня на ходу,потребує невеликих кузовних робіт. можливий обмін на каблучок з моєю дорлатою
Надійне авто після капітального ремонту, надійна як німецька каска. Вінниця, всі питання по телефону
Хороший роботяга! газ-бензин все працює по ходовій все ок. двигун в нормі хороша резина є моменти по кузову але рама ціла авто робоче сів поїхав якщо не хизуватися а для роботи то супер.
Грузо пассажир 6мест рабочая лошадка.
