- 690 тис. км
- Кіцмань
- Дизель, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
продам надійний автомобіль їжджу 5 років але у зв'язку з постійними переміщеннями по всій Україні стало важкувато тому продаю. більше фото скину в особисті, торг біля машини.
продам надійний автомобіль їжджу 5 років але у зв'язку з постійними переміщеннями по всій Україні стало важкувато тому продаю. більше фото скину в особисті, торг біля машини.
Продам автомобіль після капітального ремонту двигуна. Технічно у хорошому стані, потрібен дрібний косметичний ремонт. Усі питання по телефону
Продам Транзит,2.0 Газ Бензин,Установка 4 покоління,замінене щеплення(2000 км)свічки,провода,бензонасос,масло 0км назад,швидкісний редуктор,машина в гарному робочому стані,пасажир по документах,причина стоїть вже два роки без роботи… Військовим,волонтерам буде знижка. Якщо не відповідаю то писати/звонити Telegram Vibet Whatsapp
Кожного дня працює АКБ 100 Хороша резина Торг
На повному ходу Сів поїхав Повністю поварений Нова резина Новий акумулятор Детальніше по телефоні
Продам роботягу на впевненому ходу, потребує незначних сварочних робіт, резина, акб, мотор, кпп в чудовому стані ходова Усилена по кругу, міст в чудовому стані кардан теж, з ним в бонус іде кпп і мотор без голови в чудовому стані
двигун пішов в рознос
Можливий торг або обмін з доплатою. КП потребує ремонту. Телефонуйте за деталями ********** Михайло
Машина моего дедушки, он к ней относится максимально бережно. Автомобиль на полном ходу, вложений никаких не требует. Сел-поехал. Пишите, Звоните, отвечаю быстро
на ходу на обмін 3250
Без торгу,щодня на ходу,потребує невеликих кузовних робіт. можливий обмін на каблучок з моєю дорлатою
Надійне авто після капітального ремонту, надійна як німецька каска. Вінниця, всі питання по телефону
Хороший роботяга! газ-бензин все працює по ходовій все ок. двигун в нормі хороша резина є моменти по кузову але рама ціла авто робоче сів поїхав якщо не хизуватися а для роботи то супер.
Грузо пассажир 6мест рабочая лошадка.
Дуже надійний і витривалий і невибагливий вантажний фургон. Хто з ним стикався, той розуміє. Двигун звичайний дизель (краб) 2.5. Заводиться чітко в будь яку пору року. Ланжерони і дно цілі. Є багато візульних косметичних нюансів через вік машини, але це авто при будь яких обставинах довезе вас і ваш вантаж куди потрібно. Гума R14C ще поїздить, є 2 запаски. Власник живий. В моєму користуванні 3 роки, без ніяких серйозних поломок. Прохання з дурними пропозиціями не турбувати. Стан відносно до ціни.
