- 500 тис. км
- Яремче
- Дизель, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
Живий бус, категорія D, 14 місць по техпаспорту.
На 280 000 замінені гальмівні диски, форсунки, перебрана ходова частина. В наявності зимова та літня гума. Проведено повну ревізію Webasto.
продам транзіт 2005 пасажир.по ходовій все зроблено.є нюанси по кузову с лкм
автомобіль в гарному стані. додаткова інформація по телефону
Продаю Ford Transit 1999 2.5 Diesel Всі деталі по телефону
Авто в дуже гарному стані, за 2 роки повністю обслуговувався За найменшої потреби. Технічна частина без будь-яких запитань. Автомобіль готовий до будь-яких перевірок. Для тих хто шукає відмінного коника, класний варіант. Великий плюс цього авто, це довга база! За детальною інформацією телефонуйте.
Автомобіль в робочому стані но потребує зварювальних робіт возможен торг у капота
Ford Transit 2.0 дизель механіка. Автомобіль в технічно хорошому стані. Запрошуємо на огляд та тест-драйв.
Продам транзіт вантажо пасажир , 2.2 дизель, зроблено паливну, днище оброблено антикором, заводиться без проблем , не димить не коптить, акумулятор новий , зимова гума, передня нова, авто сів і поіхав, я власник, другий ряд сидінь є в наявності, зняв бо не було в них потреби , важкого ним не возив 300-500 кг, мотор , коробка чисті, без підтьоків, по кузову є дрібні сколи,
Авто в гарному станi. Все працює, вкладень не потребує. По кузову є незначні сліди експлуатаціі. Возможна доставка в бiльш безпечне мiсто
Рідний пробіг.
продам бус Форд транзит 2.5 д. 2000року всі питання по телефону********** Олег
авто на ходу кузов потрібно варить двигун бере масло
Продам автомобіль в хорошому стані на гарній комплектації.Пробіг 100% оригінальний.Кондиціонер,центральний замок,електро вікна і дзеркала +підігрів,підігрів лобового скла,відео реєстратор,форкоп,задній парктронік,комплект коліс з ковпаками,нова зимова резина,новий акумулятор.,біксенон+лінза.
У продажу надійний сімейний комфортний автомобіль, машина в хорошому технічному стані, обслуговувалася своєчасно за регламентом. Встановлено газ досить економічний в експлуатації. відповім на всі питання по телефону.
у повному бойовому ходу сів поїхав
