- 312 тис. км
- Житомир
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Не вказано
продам надійну машинку є питання по ляді дзвоніть домовимся немає де залишити. машинка сів поїхав.деталі по тел.
продам надійну машинку є питання по ляді дзвоніть домовимся немає де залишити. машинка сів поїхав.деталі по тел.
Рідна фарба. Без ДТП. Оригінальний пробіг. Можу пригнати автомобіль до вашого населеного пункту для огляду. Ford Focus 2.0 TDCi 150 к.с., 2016рік. Оригінальний пробіг 246 тис. км. VIN відкритий для перевірки: WF06XXGCC6GK35185. По обслуговуванню: • ГРМ замінено 8 тис. км тому; • нові шини 2024 року; • двигун, КПП та ходова частина працюють без зауважень; • екологія на місці; • помилок по електроніці немає. Салон чистий та доглянутий, не затертий. Автомобіль використовувався як сімейний, обслуговувався вчасно та без економії на запчастинах. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Додаткові фото, відео та інформацію надам за запитом.
Продам автомобіль в гарному технічному стані Седан Всі деталі за номером телефону або вайбер/телеграм
Продам авто,всі питання по телефону,присутній торг
Продам Ford в доброму стані 1,8 турбодизель, мотор працює чудово, варити та красити непотрібно, встановлена сигналізація, автомобіль їздить кожного дня без проблем.
Продам Ford Focus II Надійний та доглянутий автомобіль у хорошому технічному стані. Машина повністю обслужена, всі роботи проводились вчасно та по пробігу. ? Технічний стан: * Двигун 1.6 (газ/бензин) * Встановлена нова ГБО 4 покоління * Замінено ГРМ разом із помпою * Замінено щеплення * Замінені передні ступичні підшипники * Замінені 4 стійки стабілізатора ? Загальна інформація: * Пробіг: 210 тис. км * Німецька збірка * Один власник * Гаражне зберігання * Авто повністю готове до перевірки на СТО ? Додатково: * Встановлена сигналізація * Всі лампи замінені на LED * У комплекті літня гума Автомобіль вкладень не потребує — сів і поїхав. Готовий до будь-яких перевірок.
Авто в гарному стані. Замінено було ГРМ, помпу антифриз та масло в двигуні. Інші питання по телефону. Об'єм двигуна 1.4
Форд фокус 2 2007 уневерсал 1.4 газ бензін полністю обслужена поменяно (передні стойки стабілізатора, резінки стабілізатора, амальтезатори, масла, фільтра, свечі,) состоянія сів і поїхав, авто пригнана із германії, комплектація(кондіціонер (заправляний) підігрів переднего і заднего стікла, епс, абс, передні стікло підйоники, круїз контроль. За більш детальной інформацієй пішіть в приват. З нюансів треба робить пороги. Ціна 5100$
Продам власне авто в гарному стані. Двигун працює відмінно,АКПП перемикає ідеально, без ривків і поштовхів,по ходовій без сторонніх стуків, і скрипів. Всі стікла рідні, лобове (з електропідігрівом). Дуже гарна комплектація з розширеною панеллю приладів. Сервісна книжка, придбаний в Україні, 2 ключі, без ключовий доступ, клімат двох-зонний справний, повністю обслужений. ГБО 4 покоління.Наріканій не має, все видно на фото. За більш детальною інформацією за тел. ПРОХАННЯ ПЕРЕКУПАМ ТА ІНШИМ ХТО ХОЧЕ ЗАРОБИТИ (КУПИТИ ДЕШЕВШЕ ТА ПРОДАТИ ДОРОЖЧЕ) ПРОХОДЬТЕ ДАЛІ, ТОРГ СИМВОЛІЧНИЙ ПРИ ОГЛЯДІ АВТО. ПОВІДОМЛЕННЯ ТИПУ ЗАБЕРУ НА 1000 або 1500 $ ДЕШЕВШЕ НЕ ВІДПОВІДАЮ.
Автомобіль у доглянутий, їздив основному за кордоном. Дуже економічний!!!! Змішаний росхід 5.7
Авто в гарному стані Телефонуйте відповім на всі питання
Машина на повному ходу по дну порогам дверям питань нема задню нішу під запаску потрібно варити стоять лінзи зимова гума 8:10 мотор 1.8 DONS інжектор працює чітко не димить не цокотить по салону в адекватному стані газ бензин газ вписаний більше детально за телефоном
На ходу, сів і поїхав. Ремонту не потребує. Газ оформлений, 2 покоління. Машина не гнила, дещо підкрашена. За деталями дзвоніть.
Технічно в чудовому стані! Всі ТО вчасно! Потребує уваги права сторона! Видно на фото!
Авто в нормальному, робочому стані, замінені тормозні диски, колодки, ГРМ по км 13000 км, по рокам то 5 років, проставки 5 см, від чого кліренс для бездоріжжя гарний- 25 см, встановлено нова ГБО, кондиціонер, магнітола, електричні склопідіймачі на всіх дверях, авто не перекрашувалося і не рихтувалося, є царапини та вм.ятини, на фото все видно. Авто бралося для себе, пригнане з Німеччини, недороге в обслуговуванні, нова резина всесезонна, пробіг реальний, двигун в гарному стані, ходова в гарному стані.
