- 111 тис. км
- Житомир
- Бензин, 2.69 л.
- Автомат
Авто варто уваги , Два комплекта резини!!! Працею все чітко!!! Машиною будете задоволені .
Авто варто уваги , Два комплекта резини!!! Працею все чітко!!! Машиною будете задоволені .
Гарний стан!!! Малий пробіг!!!
Яскраве, динамічне та доглянуте авто, яке дарує неймовірні емоції та збирає погляди. Помилки відсутні. Двигун після кап ремонту (109тис) нові вкладиші та кільця, тільки пройшов обкатку, дінаміка як на новій машині. Поміняні всі рідини, ходова при подальшій експлуатації потребує незначних обслуговувань, чистий, охайний салон. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Пробіг 116 тисяч. Перший власник в Україні, за 3 роки авто подарувало дуже багато емоцій, обслуговую кожні 5тис. Зроблений вихлоп, та підсвітка салону, вся екологія на місці. Є комплект 20х коліс, хочу залишити їх собі, але можемо домовитись. Телефонуйте, приїжджайте, влаштую тест-драйв!
Один власник , 100 % реальний пробіг , обслуговування на фірмовому СТО.
Продам своє авто, Ford fiesta в гарному стані , встановлено газобалонн обладнання , все працює на відміно … Купували в Америці для себе , з мінімальними пошкодженнями . На любі питання - відповім , торг
Автомобіль в дуже гарному технічному стані, на 380 тис міняв щеплення і маховик, задній сальник колінвалу, стойки стабілізаторів передні, сальники напів вісей, на 340 був замінений комаплект грм з всіма сальниками, міняв прокладку ГБЦ, ставив все по оригіналу всі болти всі прокладки, форсунки робив, треба було 2 робити но вирішив всі 4 відразу відремонтувати, мився бак так як форсунки робив, парктроніки перед і зад працюють, колонки JBL Stage 3, автомобіль доглянутий, двигун масла не їсть, не димить, ніде масло не тіче, багато що робилось по машині так як завжди на ній їзджу, є сколи і царапини під полірування уйде. Стоїть вебасто, зимою прям працює супер, комплект коліс зимніх на 16 легкосплавних і літні 17 легкосплавні, по автомобілю технічно питань немає, торг біля капоту, цікавить обмін на фьюжн чи мондео, пасат або Опель інсігнія, все від 2013 року на автоматі, акум новий купував зимою під систему старт-стоп
Авто технічно справне, в гарному стані, сів і поїхав. Інформація вся за телефоном. Реальному покупцю торг є. Телефонуйте надам всю інформацію яка цікавить **********
Стан як на фото. Автомобіль кожен день їздить,не фарбоване, не варене, є комплект литих дисків.
Пригнана 24 році один власник вкладень не потребує можливий торг!
Авто пригнано з Бельгії, обидва власники- жінки, експлуатація бережлива. Гаражне зберігання. Дуже економна витрата пального! Форд надійний і працює як новий.
Продам свій автомобіль.Авто обслуговувалося вчасно та якісними запчастинами.ГРМ,масла в коробці,редукторі,муфті замінено на 181000 км.Великий сенсорний екран.Повний привід працює ідеально,цієї зими виручав неодноразово.Редуктор,муфта без зауважень.Коробка без ривків та ударів.Салон ідеальний.18 Диски.Гума Зима,Літо.Також цікавить обмін на свіжіший повнопривідний кросовер з моєю доплатою(Форд Едж,Вольво ХС 60).ТОРГ.
Ford Mondeo 2015 року — комфортний та економічний седан із надійним 2.0-літровим дизельним двигуном та автоматичною коробкою передач. Передній привід забезпечує впевнену керованість і помірну витрату пального. Автомобіль має пробіг 230 тис. км та хорошу комплектацію: • Парктроніки • Електрорегулювання та складання дзеркал • Датчик тиску в шинах • Допомога при паркуванні • Система Start/Stop • Підрульові пелюстки перемикання передач • Голосовий зв’язок • Круїз-контроль • Мультимедіа • Мультикермо • Підігрів сидінь • Клімат-контроль Працюємо за системою Trade-In, можливий обмін вашого автомобіля на авто з нашого автопарку. Також доступне автокредитування.
Всі питання по телефону
Всі питання по телефону
Стан на фото. Машина була на ходу. Або під відновлення або на запчастини. Мотор заводився, можна спробувати завести. Бак прогнивший, Балон ржавий, Кузов і все остальне дивитись фото. Цікавить звертайтеся. Що цікавить по телефону детально.
Авто 2008 року 1,8 бензин, технічно в гарному стані, кондиціонер, підігрів сидіння, підігрів лобового скла, з документами все добре.
Автомобіль купувався в салоні в Україні я один власник маю два ключа Вкладень авто не потребує було зроблено ТО 2000 назад км В подарунок відаю майже нову зимню гуму с дісками та ковпаками Комплект чохлів на сидіння
Машина в хорошому технічному стані. Без іржі та гнилі. Замінені всі саленблоки та резинки на задній осі. Машина свіжопригнана. Комплектація ТИТАНІУМ.пробег оригинальный 100%.замена масла и фильтров.есть вебаста.фары на линзах.вся электроника работает хорошо.
Машина на ходу щодня вкладень не потребує, масло, ремінь поміняні, продаж або обмін. Хлам не пропонувати, телефонуйте.
