- 300 тис. км
- Тернопіль
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продаю форда в досить не поганому стані . Кузов гарний ,не гнелий , звичайно що є сколи ,подряпини ,але в цілому як для форда якому 20 років то виглядає досить непогано.Мотор добрий, масла не бере. коробка теж в порядку всі передачі переключає добре. Була повна заміна Сцепленя разом з демферним маховиком фірми LUK. Салон теж не поганий все ціле . З документами порядок переоформлення через Сервісний центр . Цікавить обмін автомобіль з коробкою автомат.
