- 191 тис. км
- Рівне
- Дизель, 2 л.
- Автомат
Авто в очень хорошем состоянии, отвечу на все вопросы по телефону
Авто в очень хорошем состоянии, отвечу на все вопросы по телефону
Продам Транзит оригінальний пасажир ,авто в хорошом сатані , все працює ,є два кондиціонери пічки є автономна пічка ,
Автомобіль в чудовому стані, сів і поїхав. Всі масла фільтри замінені, нічого робити не потрібно. Комплектація Titanium. Є все що потрібно для комфортної їзди. Колір -білий перламутр
всі деталі по телефону
Автомобіль в чудовому стані. перша реєстрація 2007рік . Було замінено передні стійки стабілізатора, гальмівні колодки, всі подушки двигуна, новий акум, та багато дрібниць. В рідній фарбі ,є нюанси по кузову не значні ,полірується. Салон в збереженому стані , кожна кнопочка працює. Писати в приват або вайбер по номеру
Продам власний автомобіль, перший власник в Україні, авто в гарному стані не потребує фінансових витрат! Масла фільтра замінено Деталі за телефоном!
Продам власного "Вороного" в добрі руки !!! Авто економне, надійне, служить вірою і правдою !!! Дам відповіді на всі запитання по телефону, або в месенджерах. При потребі завжди можливий огляд авто в м.Рівне (за попередньою домовленість) Хто розуміється, той оцінить !!!
продаю власне авто пригнане закордону, за більш детальною інформацію телефонуйте
Продам Форд Ескейп 14р 2,5 газ/бензин, обслужене авто в нормальному стані, тільки після повного сервісу,сідай і катайся,приганяв з США, пошкодження мінімальні, вся інша інформація по тел.
Продам авто в хорошому стані вся підготовлена до їзди зроблена вся ходова поміняні всі масла фільтра мотор працює чітко без ніяких проблем
Усім доброго дня! !!! Комплектація LIMITED !!! Ви можете шукати по низу ринку. Але якщо бажаєте класне авто - розгляньте даний варіант! Купував та ремонтував авто для себе. Змінилися обставини, тому продаю... 12міс.2016 року випуску. (По США рахувався 2017) Авто нещодавно відремонтоване, вже на укр.номерах. ДПТ у США було не значним. Уся безпека ціла та рідна. Авто відремонтоване, та обслужене. Слідуючий сервіс через 10 000 км. Пославлено якісне та дороге ГБО. (Свічки Barracuda, редуктор на 300+ коней, новий балон на 52 л., магісталь від балону 8 мм.) Салон в ідеальному стані. Чорна стеля, панорама, люк. Шикарна музика від Sony, сабвуфер. 7 повноцінних місць. Підігрів керма, 3х зонний клімат, круїз контроль, різнокольорова підсвітка по салоні, 4 WD із різними режимами, і ще багато корисних функцій у даній комплектації. Якщо ви мрієте про LIMITED, то про решту вкурсі)) Керувати Експлорером - то просто задоволення! Авто має дуже шикарний та багатий вигляд через повністю чорний колір скрізь (кузов, бампери, решітки). Допомоги у продажі не потребую! Усім добрим людям - добра та миру!
Продам своє авто , перероблено під авто будинок . 1. Розетка 220 2. Столик 3. Обшитий 4. Шумо тепло ізоляція 5. Додатковий змінний акб 6 . Страдоскоп 7. Палатка від авто 8. Проставки для збільшення кліренсу Повністю автономне авто , всі питання по телефону
Продам автомобіль хорошому стані мотор коробка працює дуже гарно не димить по кузову нюанси на фото не гнила в одних руках з 2012 року
Продам Ford escape 2015р.комплектація SE ЄCO Boost, два комплекти колес 17(рідні)літо,17-зима. другий власник з США.авто в гарному стані,обслуговувалось як належить,вкладень не потребує,перевірка на будь-якому сто.площадки прохання не турбувати.можливо торг реальному покупцю біля авто.
Автомобіль свіжопригнаний з США , у чудовому технічному та візуальному стані, не був у ДТП, усі вузли та агрегати повністю справні й без пошкоджень,.ввто поставлене на облік ? Основні переваги: Потужний та водночас економний двигун, плавний хід. Просторий салон із якісною обробкою – максимум комфорту для водія та пасажирів. Сучасні системи безпеки: контроль «сліпих зон», утримання в смузі, адаптивний круїз-контроль. Великий мультимедійний екран із підтримкою Apple CarPlay та Android Auto. Відмінна шумоізоляція – поїздки завжди приємні й тихі. Місткий багажник – ідеальний для сім’ї та подорожей. Клімат-контроль, підігрів сидінь, зручна посадка з високою оглядовістю. Автомобіль не потребує жодних додаткових вкладень – готовий до експлуатації вже сьогодні.
*Продаю свій Focus , пригнаний менше року тому з Голандії. *В України проїхав 13 тис км. * Замінений ГРМ 1500 км тому , масло + фільтра 2000 км тому *Планував залишати для себе на довго , але купив електричку . Гарний варіант для тих кому потрібно їздити часто і далеко , дуже економне авто по трасі 5 л , в городі 6-6.5л *Авто все в рідній фарбі без підкрасів *Є незначні дефекти по кузові (царапинки) * Є другий комплект коліс нові зимові шини 25 року на сталевих дисках *Оригінальний пробіг 194 тис .км , ходова в оригіналі , крім стойок стабілізатора , замінив коли міняв ГРМ *Нові передні тормозні диски * Авто продається не спішно , все обслужене та може їздити довго та щасливо * По ходовій нічого не стукає
