- 999 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Кузов бомбовий але не на ходу, треба робити двигун і коробку, а так в ній працює все. Могу хорошо сторговаться
Кузов бомбовий але не на ходу, треба робити двигун і коробку, а так в ній працює все. Могу хорошо сторговаться
Авто стоїть більше року,пробитий радіатор ,розбита куліса,є нюанси по кузову,стоїть газ 2 покоління але не вписаний в техпаспорт.матор 2.0 донс карбюратор.на запчастини
Продам свого Фордика в хорошому стані Авто на зимовій гумі, також віддам алюмінієві диски (останнє фото) Цим літом повністю пофарбований До технічного стану - питань немає
обміняю форд сиеера 1.6 90р на ваз авто зараз не на ходу
Продам Ford Sierra 2.0i clx , газ-бензин, состояние сел поехал , газ вписан , страховка на год , хороший торг у капота )
Продам сієру...живенька...кожен день на ходу. Кого цікавить приїжайте...дивіться...катайтесь. 2.0 dohc
Двигун і коробка без нарікань, працює добре. По кузову все видно на фото. Є тріщини на лобовому склі. Рульова рейка потребує ремонту або заміни. Торг біля капоту. Перекупів, розборщиків і тих хто з бронєпоїзду велике прохання не турбувати.
Шановні покупці. До Вашої уваги гарне авто, в яке вкладено шалені кошти, але нажаль маю продати заради купівлі авто іншого класу. Володію авто з 22 року. Я власник авто. З документами повний порядок. Гарно пофарбована. На її вік ризиків, ну я не знаходив. На арках трохи є недолік, а так фарба тримається. Їзджу небагато. У 22 му поставив нові амортизатори та пружини посилені каяби, нову пічку. У 23 поміняв вокруг сальники на двигуні, поставив нову подушку коробки, шарові нові сітку нову праву, фари нові, поміняв датчики дмрв, дросельної заслонки. У 24 поставив перебрану на нових запчастинах голову, поміняв датчик масла 2 шт. Ремінь грм, ще два ремені генератора. Новый бензонасос Бош. У 25 поміняв дві напіввісі та редуктор, підшипник підвісний, задні підшипники також поміняні. У 26 перебраний стартер з новими щітками та бендіксом, ще є втягувальне до нього нове. Плюс ще одна напівввсь ліва. Комплект зимньої на стальных комплект літньої на титанах. Стоять 100 мозги. Є ще 120 дві штуки. Ще деякі дрібні запчастини. Повне переоформлення. Можна через Дію. ********** Почистив на стенді двигун повністю, не тільки форсунки. Налаштував роботу авто за газоаналізатором.
Продам авто після ДТП,на повному ходу,автомобіль в гарному стані. всі стекла рідні люк також. 17 колеса. Тільки переоформлення. додаткові питання по телефону.
Форд сієра на ходу, газ/бензин, єсть фаркоп, з документами порядок. звоніть домовимося. м.Бориспіль
Продаю Форд -сієра.Двигун 2.0 бензин-газ.Газ вписаний в технічний паспорт.Рік випуску 1990.даний автомобіль в робочому стані.Продажа з переоформленням.
авто в хорошем состоянии,кузов не гнилой стойки поменяны все,новый аккумулятор,поменял везде масло,двигатель,2,3 дизель.Звонить с 08:00 до 22:00. Номер телефона
