- 173 тис. км
- Черкаси
- Дизель, 2.3 л.
- Ручна / Механіка
Авто заводиться та їде,
Авто заводиться та їде,
Ford Sierra MK1 2.0 OHC в чудовому стані. Авто для любителів класики, відслужить ще не один десяток років. Відповім на питання по телефону.
авто після кап ремонту доїде куди хоч ще нова рульова рейка нове щеплення авто не Гнила кого цікавить дзвоніть обмін тільки на ЛАНОС, з недавнього зроблена повністю тормозна система по машині питань нема
Зроблена ходова Фільтра масла замінені Мотор працює ідеально Немає ніяких питань по ремонту Дно ціле Варені пороги, залишилось тільки пофарбувати Салон в ідеальному стані, одне тільки трішки відклеїлась тканина від потолоку на задньому рядові
2 Літри Інжектор. Мотор ДОНЦ в ідеальному стані Авто на повному ходу, гнили іржі немає, доїде куди завгодно будь-коли. У комплекті диски із зимовою гумою. Газ 4 покоління, працює на газі та на бензині. Середня витрата 8 літрів Двигун 20 тисяч після копиталки Будь-яке оформлення, зніму з обліку або дам довірку. Торг за фактом біля капота.
Шановні покупці. До Вашої уваги гарне авто, в яке вкладено шалені кошти, але нажаль маю продати заради купівлі авто іншого класу. Володію авто з 22 року. Я власник авто. З документами повний порядок. Гарно пофарбована. На її вік ризиків, ну я не знаходив. На арках трохи є недолік, а так фарба тримається. Їзджу небагато. У 22 му поставив нові амортизатори та пружини посилені каяби, нову пічку. У 23 поміняв вокруг сальники на двигуні, поставив нову подушку коробки, шарові нові сітку нову праву, фари нові, поміняв датчики дмрв, дросельної заслонки. У 24 поставив перебрану на нових запчастинах голову, поміняв датчик масла 2 шт. Ремінь грм, ще два ремені генератора. Новый бензонасос Бош. У 25 поміняв дві напіввісі та редуктор, підшипник підвісний, задні підшипники також поміняні. У 26 перебраний стартер з новими щітками та бендіксом, ще є втягувальне до нього нове. Плюс ще одна напівввсь ліва. Комплект зимньої на стальных комплект літньої на титанах. Стоять 100 мозги. Є ще 120 дві штуки. Ще деякі дрібні запчастини. Повне переоформлення. Можна через Дію. ********** Почистив на стенді двигун повністю, не тільки форсунки. Налаштував роботу авто за газоаналізатором.
Ford Sierra 2.0. На бензині працює без нарікань. На газу бажано приділити увагу налаштуванню, оскільки їде слабше. Загалом авто на ходу, кожного дня в експлуатації.
Продам авто, в гарному стані , моноінжектор, мотор 2.0, газ/бензин, газ вписаний, зроблена вся ходова, масло не бере, не гнила, потребує трохи косметичного ремонту ззовні, стоїть гарна акустика, центральний замок, присутня камера заднього виду. Стан на ходу. Сів і поїхав. Торг присутній біля машини.
Продам Форд Сієра 2.0 OHC інжектор газ/бензин, стан хороший, стоїть розпорка з переду і ззаду, дискові тормоза в круг, по електриці все працює, мотор робить добре, був замінений комплект ГРМ, музика працює, газ вписаний в тех паспорт, є сигналка
Машина на ходу, страховкі немає.Потребує повністю поварку машини(на фото видно). Якщо хтось зацікавиться є некомплект порогів.Пишіть:торг присутній.
Машина на ходу кожин день їздить інтірісує обмен
Авто в гарному станi
Продам авто в не поганому технічному стані. Для своїх років кузов в доброму стані, варити не потрібно. З 1996р. в одних руках. Продаж з переоформленням.
Переоформляється, газ вписаний, постійно їздить, багато що зроблено по техніці, продаж в зв'язку з тим, що є інше авто
всі питання за номером телефону торг біля капота
Продам авто на ходу,можна на запчастини. Двигун ,кузов заводський. З документами порядок. Детальніше за тел
