- 238 тис. км
- Новояворівськ
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Заводиться на ходу Замінено підшипники ступиць,масло в редукторі Стоїть без потреба Торг
Заводиться на ходу Замінено підшипники ступиць,масло в редукторі Стоїть без потреба Торг
проект.мотор Опель 2.0Х20ХЕV МКПП омега б. маховик легкий Опель вектра А корзина Опель вектраА діск счеплення омега В кардан Форд Скорпіон 1 укорочений. задні супорта,тормозні колодки,діски Форд с-мах задня підвіска стокова передня підвіска ричаги Форд сіера пальці в шарових омега. наконечники рульові сіера пальці омега тормоза омега в поворотний кулак омега в стойка ваз 2108 переварені в місці кріплення до поворотного кулака і чашою під пневмо подушку. салон Опель омега в кондиціонер,підігрів передніх та задніх сидінь,борт.компютер,мульті руль,круїз,музика саббуфер підсилювач,парктронік,датчики шин,потолок алькантара, авто на пневмобалонах в багажнику автоматична компресорна станція, підкачка коліс.пневмо балони незалежні регулюються висота авта з салону по датчиках.колеса р17.є комплект зимніх на титанах р17.гарний вихлоп.газ.багажник з кнопки.задній парктронік.4склопідйомника.ц/з. фари лед.ангельські ґлазки.
Пробило прокладку ГБЦ, не маю часу ремонтувати, продам ентузіасту з руками або на запчастини.
Продам надійний сімейний автомобіль, 2 року тому освіжили лако фарбове покриття. По комплектації є люк (2 положення), гідравлічне зчеплення. підігрів заднього скла, підігрів дзеркал та форсунок омивача, ABS, задні дискові тормоза, блокування редуктора, диски R17 205\45 Pirelli зима, гідропитсилювач керма, задні противотуманки, спереді світло повністю світлодіодне ( 4 лампи). Салон чистий з бортовим компьютером, підлокотник. Повна запаска. Єлектродзеркала, єлектросклопідьйомники передніх дверей, Лобове скло ціле. Тоніровка. Двигун DOHC 125 к.с. Коробка механіка 5 ступка. Місяць тому мінялось масло (ELF 10W40) та фільтра. Обесшумленна. Магнітола з флешкой ( дінаміки стандарт). Вихлопна система міняна в цьому році на оригінальну Польську (масивна, не концервна банка). Аккумулятор 95А. Двигун не димить, масло макс 1л до заміни. При заміні прокладки кришки клапанів, вирішив сфоткати двигун щоб Ви побачили що все чисто та без вироботки, на розпредвалах не то щоби вироботки нема там ще 1мм в плюсі. Відповім на любі питання, готовий до любих перевірок. Задні підшипники SKF.
НЕ ПЕРЕКУП - ЗСУ. торг в 30, 40, 50% - допобачення! Не бісіть, торг незначний. Авто їзде кожен день, по кузову наче норм, ходова частина потребеє уваги. Решту по телефону або в повідомленнях
Продаю Форд сієра 1.8 газ бензин Центральний замок По ходовій замінили Шарові 2 Втулки стабілізатора 2 рульові наконечники з двох сторін Сайленблоки ричага Стойки задні задні Находу сів поїхав Газ вписаний Новий акум гарантія на 2 роки Машина мягка набирає дуже добре Колеса зима Має нюанс по кузову треба варити пороги По трасі бере 9-10л/на 100км почистити карб настроїли Працює рівно без перебоїв Але димить трохи Стартер новий Новий електро бензо насас фільтер бензиновий грошей не шкодували на неї весь час була на ходу що ломалося купляли нове машина не нова Я власник продаж з переоформ. Машина стоїть уже пів року причини продажі купили нову машину займає місце Усі питання по телефону. Або пишіть на вайбер
Пишіть не можу розмовляти!!!!! Продам гарний автомобіль Двигун та коробка працюють задовільно Ходова в хорошому стані Кузов не гнилий Гарні литі диски r15 Стоїть сигналізація двостороння Спереді комфортні сидіння типу полуковшів Єлектросклопідіймачі передні Гбо 2го покоління Люк повністю справний, не тече! Автомобіль має гарний вигляд
Продам власний автомобіль технічно справний, ГБО вписаний в техпаспорт, замінено передній і задній бампер на новий, замінено нові фари, лобове, після заміни мастила і фільтрів проїхав автомобіль 2000 тис. км. штрафи по авто і власнику відсутні, продажа з повним переоформленям, торг присутній біля авто, детальніше про авто по телефону.
2,0 донс інжектор,газ/бензин, технічно гарний стан всі питання по телефону , є нюанс по кузову
Робочий кінь. Любе переоформлення. Подробиці по телефону.
Гарний форд з меленьким пробігом без колхозу та дибільного тюнінгу, хороший варіант з толковим 2.0 dohc 125hp.
Продам Форд Сиерру під розбирання. двигун і механіка непогані. на повному ходу. кузов згнив.
До вашої уваги Ford Sierra, автомобіль в хорошому стані, їздить щодня, не гнилий. По автомаболю все працює, встановлені LED лампи, центральний замок працює. Також в авто встановлена система дистанційного відкривання/закривання ЦЗ. Дистанційне відкривання багажнику. Торг біля авто.
Продам авто, по кругу стоїть нова зимова гума R13, днище переварене крім порогів, доглянутий салон
Продаю Форд SIERRA 1987р. 1.6 л Газ бензин . МИКОЛАЇВ . Технічно справна.Сів поїхав, без ніяких проблем. Документи на авто є, з переоформленням. Відповім на всі питання по телефону.
