- 348 тис. км
- Десна
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам Форд скорпио 2 донс 2.0 136 кінських сил У власності два роки ,і за ці два роки багато чого вклав в автомобіль а саме головне так скажемо душу ,із мінусів так як є 1.ззаду побитий бампер,3 січня вʼїхав у стовпа 2.передній бампер замкненій і пофарбований в колір ,але трішки не попали в сам колір,воно видно тільки на сонці,тому що 31 грудня не зреагував и поцілував автомобіль тому і ремонтував бампер,мені це обійшлося в 300 доларів 3.на криші і багажнику поліз лак 4.чомусь почала хрустіти коробка передач,і розбиті втулки на самій кулісі яка на коробку кріпиться Але є і коробка в гарному стані і ця куліса теж в гарному стані ,просто треба замінити а часу немає,і звісно віддам же з машиной якщо будете купляти мені це обійшлося в 270 доларів щоб купити 5.тріснуте лобове стекло 6.чомусь пригає стрілка тахомерта По нюансам начебто все що є Стоять ще хороші лед лампи 2600 грн за пару Стоїть ять ззаду дінаміки з Форд куга ,а переду екран Електро сидіння ,їх також купляв 150 доларів за пару А так машинка без нарікань за ці два роки не разу не підводила і багато куди на ній їздив ,маю наувазі на велику відстань,масло не їсть І да я другий власник в Україні ,перший власник купляв її нову з автосалона Но один із головних мінусів що продаж тільки по техпаспорту тому що немає змоги звʼязатися з тим власником тому що самі розумієте звідки машина І ще саме головне те що не гнила знизу зовсім і все в оригінальній обробці,багато чого можна розповісти про автомобіль,мені дійсно подобається і багато чого туди вклав зараз даже не про гроші Так що якось так ,зацікавила пишіть ,телефонуйте Но скажу одразу що якщо і торг то максимум на бензин якщо буде їхати десь здалеку
