- 256 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу. Під відновлення, або на розбірку. Потрібно варить арки, пороги.
Авто на ходу. Під відновлення, або на розбірку. Потрібно варить арки, пороги.
Авто в доброму стані , працює все , їде добре як на бензині так і на газі . Скину відео в приват.
В автомобіль багато вкладено та багато зроблено з основного заміна радіатора охолодження двигуна, акумулятор, стартер, газовий редуктор, форсунки. всі подробиці по телефону торг реальному покупцю біля авто
Рiдна фарба.не гнилий.новi стiйки.салон чистий.все працюе.переоформлюеця.решта по телефонi
Авто в гарному стані, ухожене. На ходу. З недоліків задні арки - видно на фото.
Авто на ходу, все працює
Заводиться їде все добре кожний день у використані, газ 4 покоління є питання то пишіть
Продаю авто на запчастини, не працює АКПП.
Продам Форд Скорпіо 2, всі дефекти є на фото, на свої роки в гарному стані, по ходовій зроблений, нова літня гума, новий стартер, нові свічки, в багатій комплектації, більш детальніше все за телефоном, багато іншого віддам в нагрузку, присутній торг, всім гарного дня)
Авто в гарному технічному стані, вкладень не потребує. ГБО вписано. Детальна інформація за телефоном.
Скорпіон 1 (Перехідний) був на впевненому ходу, але згорів моторний відсік, решта автомобіля не ушкоджена! Робилася для Себе, ніколи не підводила, вчасно і кваліфіковано обслуговувалась на СТО (Полярна, 19, є відповідні документи ). Під відновлення !
Авто майже на ходу не працює стартер. Всі деталі по телефону. 09******46
Нова зимова гума 4 шт . Новий акб. Машина на повном ходу їздить кожен день.
Авто обслужене та готове до любих перевірок,мотор працює рівно без нарікань коробка також працює ідеально,тех стан класний,все інше по тел.
Потрібно замінити сальникі клапанів, трос щеплення , і глянути до стартера стоїть зимня резина, і пропускає вихлопна труба трохи не гарно працює. Для більш детальної інформації телефонуйте за номером. ********** Сергій Олександрович
Варити красити нічого не треба. R15 літня гума нова Газ 4 покоління вписаний в техпаспорт. АКБ свіжа. Є фаркоп, ксенон, гарна музика, гарне тонування.
Свіже масло та фільтри, електрика працює, зроблена ходова з переду (пружини, амортизатори, ричаги, тяги тощо), замінені задні пружини, кондиціонер працює, але не заправлений, санон не затертий чистий та доглянутий, без дірок, газ 4 покоління, працює. Тільки зняття з обліку. В серпні поставлений новий акумулятор. Кузов не гнилий, нюанси на фото. Потребує заміни вижимного. Резина зад зима, перед зима під заміну. Два ключа, сигналка, відкриття багажника з пульта.
