- 205 тис. км
- Марганець
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані, ухожене. На ходу. З недоліків задні арки - видно на фото.
Авто в гарному стані, ухожене. На ходу. З недоліків задні арки - видно на фото.
Форд 2.0 бензин 1985р На повному ходу сів поїхав Трішки є рижики на порогах не критичні, є незначні пошкодження капота ( на фото видно) Електро стіклопідйомники АКБ новий По електрониці все справне Поміняні нові шруси Кого цікавить більш детально можу на вайбер або звоніть Реальним покупцям торг
Авто на ходу, все працює
Продам автомобіль не на ходу, але заводиться і їде. Відсутній радіатор із дифузором, та пошкоджена рульова рейка. В загальному усе працює. ТНВД після реставрації, форсунки теж. Але тим не менш авто іде на запчастини. Відновлювати його не має сенсу тому що запчастини до цієї моделі вже давно вийшли. Тому звоніть, пишіть, приїжджайте забирайте. Авто своїм ходом заїжджає на лафету.
Заводиться їде все добре кожний день у використані, газ 4 покоління є питання то пишіть
Продаю авто на запчастини, не працює АКПП.
Продам доглянутий автомобіль
Продам Форд Скорпіо 2, всі дефекти є на фото, на свої роки в гарному стані, по ходовій зроблений, нова літня гума, новий стартер, нові свічки, в багатій комплектації, більш детальніше все за телефоном, багато іншого віддам в нагрузку, присутній торг, всім гарного дня)
Авто в гарному технічному стані, вкладень не потребує. ГБО вписано. Детальна інформація за телефоном.
Продам Форд Скорпіо у досить хорошому як візуально так і технічному стані. Недоліки, звичайно, є, але з плюсів нова паливна апаратура і класний турбований мотор. Запуск у будь-який мороз та спеку. Нова механічна кермова рейка. Ніде нічого не капає, коробка та мотор сухі. Стоїть на обліку будь-яка форма переоформлення. Можливий обмін на авто-мото техніку, тому ціна завищена. Якщо є питання пишіть, телефонуйте...
не має заднього бампера,мотор працює добре вкладень не потребує.потрібна заміна амортизаторів.Всі інші вопроси по телефону
Скорпіон 1 (Перехідний) був на впевненому ходу, але згорів моторний відсік, решта автомобіля не ушкоджена! Робилася для Себе, ніколи не підводила, вчасно і кваліфіковано обслуговувалась на СТО (Полярна, 19, є відповідні документи ). Під відновлення !
Авто майже на ходу не працює стартер. Всі деталі по телефону. 09******46
Нова зимова гума 4 шт . Новий акб. Машина на повном ходу їздить кожен день.
Автомобіль потребує ремонту. Мотор "троїть" при різкому наборі обертів. Корозійні пошкодження кузову.
Авто в повністю робочому стані! Машина участі в ДТП не брала, фарба - рідна! У минулому році була повністю відремонтована ходова. Було замінено: - всі сальники коленвалу, проміжного валу і распредвалу; - пильовики внутрішнього і зовнішнього шрусів; - ГРМ з роликом і шестернею; - передні гальмівні диски, також передні і задні колодки; - поршні, направляючі пальці і всі ремкомплекти передніх і задніх супортів; - встановили нову задню частину глушника; - центральні втулки переднього стабілізатору; - передні L і R важелі в зборі; - відбійники заднього амортизатора; - передні амортизувальні пружини; - прочищення та заміна всіх сальників, фільтрів і прокладок в АКПП, також замінили еластичну муфту кардану; - були замінені охолоджуюча та тормозна рідини, масло в АКПП та у двигуні. За ЛКП: кузов в доброму стані, але є невелика іржа на задніх крилах (видно на фото), також подряпина внизу правої задньої двері і декілька невеликих вм'ятин. В машині не працює спідометр і одометр. Так як користувалися не часто і їздили не на великі відстані, наїздили "без лічильника" вкрай мало (200 тис. - це з великим запасом). Передній бампер, як видно на фото, пошкоджений. У задньому бампері відсутня підсвітка номера, але дроти для лампочок виведені. Гума на машині зимова в доброму стані.
