- 500 тис. км
- Хмельницький
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Ходова замінена в круг
продам власну автівку Форд оріон дизельний 1.8 авто в доброму стані стоять титани але не ті що на фото стоїть зимня гума салон в доброму стані пічка гріє по електриці все працює ПРОДАЖА ТЕРМІНОВА є ТОРГ звоніть за більш детальною інформацією
Машина на ходу, все працює, газ вписаний, заводить і працює добре
Деталі по телефону
Авто їздить щодня. Мотор, коробка зроблені. Потрібно робити ходову частково. Є запчастини. Кузов потрібно варити, є комплектуючі. Торг біля авто. Військовим віддамо за 600
Авто в оригіналі,в гарному стані
Кузов має корозію,але на повному ходу технічно справний 1.8 дизель двигун після кап ремонту тільки з переоформленням від власника.
1.4 газ/бензин Двигун бодрий, не димить, працює рівно і на газу і на бензині Мкп 5-ступка не вибиває Нове щеплення, хватає одразу Свіжа резина з гарним протектором Електро скло підйомники, працюють Салон доглянутий Центральний замок працює Обігрів працює Можливий пригон Можливий обмін
Продам Форд Орион 1988 года выпуска, автомобиль на ходу. требует внимания к проводке и замены АКБ старая плохо держит заряд. Автомобиль находится в г. Константиновка. тел Торг у капота
Авто для тих, хто розуміється в якості, комфорті та надійності, незважаючи на його вік. До уваги автолюбителів, пропоную рідкісне і в дуже добре збереженому стані авто FORD ORION, виготовлене у свій час по спецзамовленню в Іспанії, з рідним пробігом 148 тис. км. З самого початку його експлуатації до цього авто ставлення було надзвичайно бережливе і таке ж відношення до нього існує і на сьогоднішній день. Використовувалось для особистих потреб, завжди вчасно обслуговувалось . Другий власник в Україні. Скло все рідне. Дно навіть без натяку на іржу. По двигуну, КП, ходовій проблем не має. Гума майже нова. Авто дуже економне: розхід палива по трасі – 4,1, по місту трохи більше 5. Комплектація "gia". Все в оригіналі та в робочому стані. Салон також в дуже добре збереженому стані, все як на фото. Гаражне зберігання. Таких авто і в такому стані не знаю чи є іще десь в наявності. Тому новий власник, який його придбає, буде отримувати максимум задоволення від цього авто і почуватись щасливим автовласником. Всім, хто продає будь яке авто – вдалих продажів, хто стає автовласниками щойно придбаних авто – максимум задоволення. Кого зацікавило це авто телефонуйте у світлий час доби в будь який день.
Продам авто.Повністю на ходу. Моноінжектор. Була лише у власному використанні. Доглядалася як звичайне авто.Вчасна заміна всіх необхідних елементів згідно ТО. Проводився капітальний ремонт двигуна. Масло не бере. Поварені пороги, арки та днище. Нова гума. Всі елементи по електриці справно працюють. Нові передні стійки. Ходова в гарному стані. Сідай та їдь.
автомобіль в хорошому стані,зроблено кап.ремонт мотору та ходової
покрасили поварили мішає н а подвір'ї заводиться їде смалит як проклята газ вписаний інжектор 4,покоління торг є...щеплення нове трішки не гарно покрашена
є двигун з коробкою
на ходу, добрий мотор заводиться с пів оберту, деталі по телефону
