- 89 тис. км
- Одеса
- Бензин, 2.26 л.
- Автомат
Продаю авто в хорошому стАни ? здила дивчина За час використання авто показало себе тільки з хорошої сторони, багато чого замінено і багато чого зроблено,машина постійно на ходу(вчасно робилось ТО) 3 тис км тому повна заміна фільтрів та масла як в двигуні так і в коробці до цього теж було проведено багато робіт для комфортної ізди) Авто у доброму стані, по технічній частині без зауважень,коробка працює плавно без ривків (дійсно сів і поїхав)вкладень не потребує!.
