- 234 тис. км
- Бахмач
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Машина їздить кожен день коробка мотор без нарікань, ходова тоже в порядку. Рідна фарба фарбований тільки капот, по електриці працює кожна кнопка. Любий вид переоформлення.
Машина їздить кожен день коробка мотор без нарікань, ходова тоже в порядку. Рідна фарба фарбований тільки капот, по електриці працює кожна кнопка. Любий вид переоформлення.
Ford Mondeo топовій комплектації Titanium. Випуск 04.01.2012. Авто з Голандії. В Україні один власник. Повністю у технічно справному стані, вкладень не потребує. Усе вчасно змінювалось та обслуговувалось. Мотор, коробка, щеплення, ходова без зауважень.Чистий збережений салон. Кузов без іржі. Титани R17.Пробіг не скручений 100%. Екологія на місці. Авто в хорошій комплектації: підігрів лобового і заднього скла, що дуже допомагає взимку, підігрів та обдув сидінь, Bluetooth, флешка, безключовий доступ, складні дзеркала, мультируль та інше. Наявна повноцінна запаска. Два ключі. Зв'язок зі мною через What's App, Viber
"Шерінг"
Продам Ford Mondeo/Fusion 2011 Рестайл Європа!! офіційний автомобіль. 2.3 газ/бензин автомат Aisin 6-ст гидротрансформатор, камера передня, задня, парктроніки задні, підігріви сидінь, безключовий, запуск кнопкою, мультикермо, клімат, круїз, датчик дощу/світла, Android, шкіра з алькантарою. хто їздив, той знає, комфорт як у Вольво (концерн до 2011 року був спільним з Ford), все скло рідне із заводу, включаючи лобове, машина на свої роки в ідеалі, 2 ключі, сигналізація Starline, інтерфейс, повний фарш крім люка! На 290 тис. поміняли всі ролики, рідини, мастила. Тільки Liqui Molly (каністра 4400 грн, не їсть ні грама взагалії). Світло зроблено на 800 євро, скрізь ксенон! Все працює, щодня їздить трасою. Сигналізація Starline дуже надійна. Я Хазяїн. Можливий продаж по ДІЯ!
Продам Ford Mondeo 2011 року, 2.0 бензин, автомат. ( їздила дівчина) Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані, доглянутий та комфортний у використанні. Двигун працює добре, коробка автомат перемикає плавно без ривків. Пробіг 196 тис. км. Кузов у гарному стані, салон чистий та акуратний. Просторий, комфортний автомобіль для міста та далеких поїздок. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Торг біля авто.
Чудовий автомобіль, високий комфорт, зручний в керуванні та далеких подорожах. Не потребує ремонту двигуна та ходової частини - сів та поїхав. Ходова частина стан 8 з 10 Двигун при 200 тис. пробігу мав капремонт. Масла не бере. Робився для себе. (деталі при огляді) стан 8 з 10 Стоїть ГБО Італія (VIP Газ, наявна сервісна книга) Літня резина 2025 року LASSA Зимня резина в подарунок у відмінному стані BRIDGESTONE Сів та поїхав ! Можливий ТОРГ !
Продам авто в гарному стані. Вкладень не потребує. Кожен день на ходу. описі:«Великий плюс авто — візуально та технічно свіжа паливна система.Паливна рампа (розподільник) та форсунки разом із котушками управління (соленоїдами) мінялися незадовго до того, як машина потрапила до мене. Мають вигляд абсолютно нових деталей. Завдяки цьому дизель працює як годинник: заводиться з пів оберту, працює тихо, рівно, не димить, а розхід палива мінімальний.» Була заміна звичайних лінз на діодні лінзи передніх фар , гарантія два роки на лінзи. Масло в коробці та двигуні поміняне, фільтра теж мінялись. Мінявся датчик ДМРВ. Була заміна АКБ в лютому місяці, на гарантії. НЕ ФАРБОВАНА жодна деталь. Гарна комплектація: підігрів сидінь, підігрів лобового скла, електро дзеркала, датчик світла та дощу, якісна оригінальна акустика, парктронніки передні та задні, двузонний клімат контроль, мультируль, бортовий комп’ютер. Салон охайний в хорошому стані.Сервісна книжка, та два ключа. Продаж з переоформленням. За додатковою інформацією звертайтесь.
Терміново, усі питання по телефон. В комплекті літня резина з титанами. Комплектація тітаніум.
Авто в гарному стані,на гарній комплектації,є підігрів сидінь,підігрів лобового скла на економному 1,6tdci, ГРМ замінений , авто на повному ходу з оригінальним пробігом,все працює,на гарній гумі. Обмін бажано на буса,можливо з моєї доплатою
Продам власний автомобіль, комфортний, надійний універсал. Багата комплектація, безключовий доступ, запуск з кнопки, та багато іншого. Встановлено новий АКБ. 1,5 року тому замінено форсунки. Розхід по трасі до 4,5л, середній в районі 5л/100км. Розгляну варіанти для обміну. Детальніше по телефону, по домовленості можу пригнати.
Автомобіль в хорошому стані, зроблено ТО, ГРМ та помпа 15тисяч тому.... Продаж бо потрібне авто на автоматі
Авто в доброму стані Один підкрас На обмін 7500
Авто в хорошому технічному стані, повністю на ходу .Обслуговувалось вчасно, вкладень на даний момент не потребує. Ідеальний варіант для сім’ї: просторий салон, зручна посадка, комфортний у поїздках як по місту, так і на далекі дистанції. двигун працює рівно, без сторонніх звуків коробка перемикає плавно ходова частина без критичних зауважень нічого не стукає, не гримить
Форд мондео4,рест від власника на гарній комплектації,екологія на місці нічого невирізалось,технічно справна,вчасне обслуговування.колір коричневий,деталі по тел
Продам власне авто в гарному технічному стані. Вкладень не потребує. ТО зроблено 300км. тому. Клімат контроль, круїз контроль, мультируль, андроїд мультимедіа, підігрів передніх сидінь, лобового скла та дзеркал все працює. Є камери заднього та переднього виду, датчики світла та дощу.
Дуже економічний автомобіль. Технічно справний. Обслуговував вчасно. Зімова літня резина. Кузов цілий є не великі підкраси. Всі питання за телефоном.
Автомобіль повністю в робочому стані. По ЛФП є сліди експлуатації, але без критичних моментів. Оновлена ходова, гальмівна система. Доглянутий салон. Комплекти зимової та літньої резини. Другий власник.
Хороший, доглянутий автомобіль. Замінені всі розхідники Нічого робити непотрібно
