- 290 тис. км
- Стрий
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Машина на ходу по технічному стані все добре По кузову така як на фото Двигун працює добре З документами повний порядок Кого реально цікавить дзвоніть! Кому дорого прохання не турбувати!!!
Машина на ходу по технічному стані все добре По кузову така як на фото Двигун працює добре З документами повний порядок Кого реально цікавить дзвоніть! Кому дорого прохання не турбувати!!!
Машина в нормальному стані. Сів і поїхав. Є нюанси по кузову. Зроблена ходова. Поміняна прокладка гбц і клапанної кришки та сальники. Стоїть зимова гума. Зроблено Т.О 2000 км тому. Новий акумулятор. Зроблено якісне тонування в круг. Витрата 8 л дизеля місто. З питань телефонуйте. Торг
В рідній фарбі,зроблені пороги і дно (в порогах і по дну вварена профтруба 60/40 3мм) вся замовілена. не димить,масла не бере,нове гбо4,стартер,ксенон.Нова резина,ходова не стукає. Обмін на бус або великий мінівен.
Продам надійне авто Двигун та ходова без нарікань, 170 кінських сил Загалом авто в гарному стані Більше запитань по телефону **********
Чудова робоча коняка. Останнім часом не використовується (періодично заводиться для промащування вузлів). Придбані передній і задній бампер (під фарбування). Останні три роки використовувалась в сімї як підмінне авто. Чудово тримає дорогу і кермується. пороги живі, по фарбі пару рижиків, але не критичні
В продажі автомобіль від власника, в гарному технічному та візуальному стані, досить економна, обслужена та не вимагає додаткових вкладень. Присутній комплект тетанових дисків. Комплектація: - Мульти кермо - Кондеціонер - Обігрів лобового скла - Напів електричне регулювання водійського сидіння - Електро реголювання дзеркал - Бортовий компютер - Стоянкові вогні - Електро скло пакет Авто вкладень не потребує.
Продам FORD MONDEO II.1997р. Седан. Двигун 2.0і ZETEC-E. 16V. 131к.с. Куплений в автосалоні в Україні. Я другий власник. пробіг 193 т.км. два комплекта коліс. Літо і зіма. Авто на ходу. Двигун заводиться з пів обороту і літом і зімою.
Ford Mondeo 1997 року, володію авто 3 роки. Взимку було замінено 4 стійки, сайлентблоки, а також обслуговування газобалонного обладнання. 7тис.км. тому були замінені всі олії, фільтра та диск зчеплення. Коштує новий акумулятор (на гарантії). Витрати: бензин 7л, газ 11л. Газ 4 покоління. Авто на дисках R16 літня гума. По двигуну та коробці нарікань немає. По кузову є нюанси (на фото видно). Можливий торг Розташування: Вітрило/Діївка
Продам власне авто , також в комплект додам багато запчастин.Всі деталі за телефоном.
На повному ходу газ/бензин з документами порядок, іржі немає,
КПП,ДВС,ходова в нормі.Є нюанси по кузову.Ціна до січня,далі все підлампічу і буде набагато дорожче
Продам авто, яке з 2008 року знаходиться в нашій родині. За кермом їздив батько. Постійне гаражне зберігання та догляд за авто. Останні 3 роки ніхто не їздив (хворів батько) Машина в пристойному стані на свій вік, їздить без перешкод, є додатковий комплект колес. Є кондиціонер, сигналізація, авто має незначні подряпини на крилі задньому ( видно на фото), трохи провісає тканина в солоні на стелі.
Продається авто Форд мондео 1997 року на автоматі , причина продажу покупка іншого авто, з усіх питань дзвоніть або пишіть на вайбер.
Доброго здоров'я шановні покупці! Продам свій надійний автомобіль в кузові універсал! Володію ним майже 3 роки і за весь період експлуатації не підводив мене майже ніколи! Встановлено ГБО 4 покоління але в тех.паспорт не вписане,обсуговане повністю 3 тисячі кілометрів тому! Замінений ГРМ з помпою після купівлі мною на пробізі 355 тисяч! Решту інформації розкажу по телефону! Кому буде цікаво телефонуйте або пишіть!Прохання до автомайданчиків та перекупів не витрачати мій та свій час! Торг реальному покупцю! З документами порядок! Бажано переоформлення! Всім гарних купівль та продаж!
Продається Форд Мондео, газ/бензин. За детальною інформацією звертайтесь по телефону.
Продам своє авто. Повністю на ходу, кожен день їздить. Є недоліки по заднім аркам. 2 комплекта коліс (зима залізо, літо титан). Двигун працює рівно, КПП без нарікань, ГБО 4 покоління. Дуже гарне авто з потужним двигуном.
