- 254 тис. км
- Броди
- Бензин
- Ручна / Механіка
Відмінне авто,на повному ходу,масло не бере, капіталовкладень, не потребує.
Відмінне авто,на повному ходу,масло не бере, капіталовкладень, не потребує.
Сімейний автомобіль. Є нюанси по кузову. Всі вопроси по смс. Срочний продаж потрібні гроші на операцію.
Автомобіль після ДТП
авто з не значним нюансом, прохання писати на вайбер, знаходжусь за кордоном
Продам Ford Mondeo 1 1993-94 рік 1.6 бенз (90 кс) газ/бенз, газ вписаний По машині: передня ходова нова (стійки, пружини, важелі в зборі, тяги та ін.), вся переварена і пофарбована, новий комплект зчеплення, днище і арки оброблені, середня комплектація (електролюк, передні підйомники електро, регулювання керма, водійське сидіння електро, електродзеркала з підігрівом, салон велюр у шикарному стані), встановлено новий основний радіатор і радіатор пічки (влітку не кипить, взимку жара), з допів (машина на лінзах, стоїть лед балка, тонер кераміка в круг, оригінальні диски r16, камера заднього виду, сигналка, стоїть супер музика (ціна з музикою 2500 без торгу «ТІЛЬКИ ОДИН ПОСИЛЮВАЧ НА ФРОНТ СТОЇТЬ 250 баксів», хто хоче без музики, то залишу тільки динаміки в дверях і проводку (саб, два підсилювачі та магнітолу заберу) Загалом гідний стан, із нюансів (сиче вихлоп з-під прокладки «вихлоп новий»), не працює ручник (нові троси віддам), не працює спідометр (треба поміняти датчик швидкості)
Продам свое авто на ходу у зв'язку з фінансовими труднощами авто не убите їздить кожен день
Ford Mondeo:в гарному стані! Рік:1993 Авто повністю на ходу! Заводится з пів тика Двигун 1.6 їде дуже приємно, не димить, масла не бере! Коробка та сцеплення добрі! З нюансів потрібно замінити ліве крило воно іншого коляру Детальніше по телефону Ціна 1200 з невеликим торгом пишіть!
Авто в одних руках з 16-го року. Додатково комплект зимової резини на легкосплавах. Тільки з переоформленням !!
не погана машина потрібно замілини перед сад Сталін блоки вини є нові стойки Новіков колодки тормозні нові і є ще багато чогого новово задній бампер не в ліпшому состоянію а так машина з пів тичка заводиться
Продам машину Форд Мондео 1 сел поїхав проблем немає! Торг є біля капота
Газ/Бензин, повне обслуговування та ТО, грм, помпи,фільтра....
Авто на ходу. Двигун працює добре. Акумулятор новий.Склопідйомники є,також є люк та електродзеркала,тюнинг фар,магнітола Android,титанові диски.Детяльніше за номером телефону.
Машина в хорошу стані , мотор після капітального ремонту , не гнила , більше інформації по телефоні
Всі деталі за телефоном...
Вся інформація за номером телефону
