- 325 тис. км
- Ніжин
- Дизель, 2 л.
- Автомат
Продам автомобіль в хорошому стані. Двигун працює як годинник. Ходова без зауважень. Працює абсолютно все. Дуже гарна комплектація. Кому цікаво телефонуйте!
Продам автомобіль в хорошому стані. Двигун працює як годинник. Ходова без зауважень. Працює абсолютно все. Дуже гарна комплектація. Кому цікаво телефонуйте!
Продам надійне авто Двигун та ходова без нарікань, 170 кінських сил Загалом авто в гарному стані Більше запитань по телефону **********
Форд мондео3 2005 р 2.0 дизель, на ходу є нюанси по кузову на фото видно
Машина їздить кожен день коробка мотор без нарікань, ходова тоже в порядку. Рідна фарба фарбований тільки капот, по електриці працює кожна кнопка. Любий вид переоформлення.
Автомобіль після ДТП
Продам свое авто на ходу у зв'язку з фінансовими труднощами авто не убите їздить кожен день
авто в гарному стані,в рідній фарбі,без ржавчин та сколів, перебрала підвіска, замінені гальмівні колодки по колу,коробка зроблена, ще навіть на гарантії,стоїть вписане гбо,камера заднього ходу,андроїд магнітола з навігаціею та реєстратором,двухзонний клімат,підігрів передніх сидінь,мультикермо ,авто в ідеальному стані,потрібно тільки замінити моторне мастило та фільтра,телефонуйте відповім на всі питання
Продам Ford Mondeo mk4 2.0 дизель 2008 року.Масло не бере не грама від заміни до заміни. Коробка 6 ступенева працює відмінно, включается дуже легко. По ходовій ніяких стуків і посторонніх шумів. Затонована гарною плівкою.Установлена рідна оригінальна магнітола , блютузом. Салон в гарному стані. Стеля перетянута. Тормоза всі обслужені з новими колодками й тросиками. Стоїть гарне лед світло. Авто на хорошій гумі. Масла міняється кожні 8т. Є все для комфортної їзди включаючи працюючий клімат контроль, заднього стекла, круіз контроль, датчик світла датчик дощу. Машина їде як корабель від їзди отримуеш одне задоволення. 3 документами все добре. Страховка є.Два ключа. Можливий обмін на позашляховик з моєю доплатою. По всім питанням звоніть. **********
Продам власне авто в гарному технічному стані. Вкладень не потребує. ТО зроблено 300км. тому. Клімат контроль, круїз контроль, мультируль, андроїд мультимедіа, підігрів передніх сидінь, лобового скла та дзеркал все працює. Є камери заднього та переднього виду, датчики світла та дощу.
FORD Mondeo кінець 2011р. Другий власник в Україні, пробіг рідний (перевіряв через carVertical). Користуюсь два роки, проїхав 30 тис км. Дуже економне авто з витратою по місту 7-8л, траса 5-6л. Автомобіль у гарному стані, доглянутий та охайний. Наявна сервісна книга, всі обслуговування проводились вчасно. Авто сімейне, експлуатується бережно. Двигун сухий, заміна масла (+ всі фільтра) кожні 8 тис км, екологія на місці, зроблено ТО АКПП (замінено щеплення, масло). Ремінь ГРМ, помпа та антифриз замінені, наступна заміна через 30-40 тис км. Новий АКБ. По авто працює все, кожна кнопка. Наразі вкладень не потребує. Максимальна комплектація - - Безключовий доступ - Кнопка старт-стоп - Підігрів лобового скла - Заводська Webasto, віддалений запуск - Адаптивні фари - Підігрів сидінь - Двозонний клімат - Круїз-контроль - Парктроніки (передні, задні) - Сенсор дощу і світла - Bluetooth / AUX / USB Є комплект зимової гуми та зимові килимки. Детальніше дзвоніть, розкажу все як є.
Вітаю ! Продам своє авто , в гарному стані на свої роки , пробіг рідний , вкладень не потребує , двигун 2.0 бензин , гбо не встановлював , по авто працює все , кондиціонер заправлений , мультируль , салон в гарному стані , світло лед ( ближній , дальній , противотуманки )двохстороння сигналізація , центральний замок , старт стоп . Є сервісна книжка , з записами про обслуговування . Комфортне авто для пересування , великий багажник , нова зимова гума , ще не перевзувалось авто , є пара літніх шин в чудовому стані , максимально приближені до нових . Торг присутній , авто для продажу не готувалось , у використанні кожного дня , надійне ніколи не підводило , продаж не терміновий , готовий розглянути варіанти обміну на кросовер , або легкове авто Тойота бажано на автоматі .
Я не власник. Користуюся автомобілем з 02.2025р. Перша реєстрація автомобіля 2010р. Двигун 2,3 газ бензин найнадійніший (атмосферний). АКПП 6ст. AISIN, одна з найнадійніших (гідротрансформатор) цього року зроблена часткова заміна масла. Авто не з Америки - ОФІЦІЙНИЙ автомобіль. В ДТП не був. Фарба рідна, були мінімальні незначні підкраси. Пробіг перевіряв на СТО, підтвердження що рідний на фото. Максимальна комплектація для тих років. Запуск з кнопки. Салон Алькантара. Двозонний клімат (заправлений цього року). Газ 4 - вписаний. Стоїть рідна акустика SONY.
Всім доброго дня, продам форда після пожежі вигорів салон. Мотор коробка цілі є документи ,стоїть нова турбіна, форсунки після реставрації.детальніше по телефону .
Писать на Вайбер Я третій власник, Завод з кнопки, 2 літри, 145 к.с., складання БЕЛЬГІЯ, чорний металік, тонування, стоїть газова установка, салон як новий, автомобіль повністю обслужений, їжджу в основному сам, комплект зимової гуми Бріджстоун шипи, літо Нокіан, прохання не турбувати автобізнесменів
Продам сімейний автомобіль в гарному стані, пригнаний з Бельгіі, вкладень не потребує сів і поїхав. Я власник з 2021 року. Ходова обслужена, мастило замінене в двигуні та в АКПП . Кондиціонер обслужений та заправлений. Авто продається з двома комплектами гуми та килимів. Легкосплавні диски R18. Є невелички сліди єксплуатаціі.Потужний двигун з невеликою витратою пального. Авто кожного дня використовується, мотор денамічний, працює та запускається бездоганно. Можливий торг біля авто. Можливий обмін на РЕНО ТРАФІК або ВІВАРО пасажир від 2010 року.
Продам власне авто, стан задовільний, авто ніколи не підводило, ТО проводилося вчасно, маю історію, Я власник з 2020 року, авто їде добре, двигун 2,5V6 масла не бере, шумить як спортивна, видалений каталізатор попереднім власником, мені це не заважало, маю два комплекти ключів и два комплекти гуми, все на литих дисках, гума вся як нова проїхала лише по одному сезону, по ходовій частині є незначні недоліки, потрібно замінити задні сайлен блокі і трос ручника, все є в наявності, кузов потрібно підфарбовувати, авто зберігається в гаражі,маю комплект нових порогів, також купував задній спойлер на багажник, нові вітровикі на бокові двері, мухобийку на капот и спортивний передній бампер з моделі СТ під реставрацію, все віддаю в комплекті,салон робив під себе на фото видно, стікла всі оригінальні, підігрів передній і задній працює. Додатково вмонтовані парк троніки, перед ,зад. Можливий торг.
Продам власне авто, володію з 2018 року. Ремінь ГРМ замінений на 250тис., масла і фільтра змінювались вчасно, трішки раніше 10тис. Повне ТО зроблене на 300тис, замінені всі масла (гур, коробка, двигун, антифриз, тормозна рідина). Останнє ТО зроблене на 320тис. Причина продажу - придбати свіжіше авто.
Форд мондео 3 2002 2.0 бензин автомат
Машина в хорошому стані, тільки після кап ремонту, ходова зроблена, тільки переоформлення, решта питань по телефону.
